Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Dyskusja na temat driftingu.

Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Postprzez Mariuszek » 25 cze 2017, o 14:08

Cześć wszystkim, chcę zapytać czy istnieje mozliwosc utworzenia miejsca do samodzielnego latania wlasnymi autami. Myslalem nad wylaniem betonu na dosc znacznym kawalku prywatnej działki oraz udostępnianiem jej za drobną opłatą miejscowym piłownikom, którzy chcieliby troche opanowac auto w poslizgu kontrolowanym legalnie. Czy cos takiego ma prawo istnieć? :confused:
Mariuszek
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2017, o 14:00
Lokalizacja: poznan

Re: Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Postprzez BPX33 » 25 cze 2017, o 16:14

Sądzę, że zaraz znaleźliby się jacyś "sąsiedzi", którym będzie to przeszkadzać i zaczną wzywać policję/straż miejską non stop i uprzykrzać Ci życie. A ludzka zawiść nie zna granic, więc cholera wie jakby się to skończyło... Tory wyścigowe mają problemy z normami hałasu, a co dopiero mówić placyk na prywatnej działce?

No chyba, że masz działkę kilka kilometrów od najbliższych zabudowań to może jakoś to przejdzie (do czasu!).
Avatar użytkownika
BPX33
Touge Drifter
 
Posty: 274
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:28
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Postprzez Mariuszek » 25 cze 2017, o 21:24

Działka jest obok duzego zakladu produkcyjnego, oraz z dala od zabudowan. Taki plac jest legalny pod wzgledem prawnym, jezeli kazdy kto ma samochod moze nim sobie polatac?
Mariuszek
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 cze 2017, o 14:00
Lokalizacja: poznan

Re: Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Postprzez jinjin5 » 5 lip 2017, o 13:55

Wydaję mi się że jeżeli jest z dala od ludzkich domów to dało by radę. W każdym A bądź razie życzę powodzenia i oby udało Ci się zrealizować, bo pomysł jak dla mnie dość ciekawy
Avatar użytkownika
jinjin5
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 13:47
Lokalizacja: Zambrów

Re: Plac do driftu - inwestycja do ogarnięcia?

Postprzez kuba9449 » 4 lis 2017, o 17:22

Jest w Polsce kilka takich miejsc. Ważne aby były w miarę z dala od ludzi.
kuba9449
Amator
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 15:22
Lokalizacja: bstok


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości