Udostępnie gadżet na zawody, element Show.

Dyskusja na temat driftingu.

Udostępnie gadżet na zawody, element Show.

Postprzez trueno2 » 27 wrz 2008, o 22:48

Witam Was serdecznie.

Dzisiaj po zawodach dostałem olśnienia i przypomniało mi się, że gdzieś w domowych zakamarkach pod stertą rupieci leży u mnie w domu wykonany własnoręcznie dzięki działaniu aerografu i [wstyd się przyznać] infrastruktury drogowej, taki o to gadżet, "driftingowy znak".

Obrazek

Obrazek

Skoro ma to "umrzeć" i nigdy nie ujerzeć światła dziennego, a wszystko na to wskazuje, postanowiłem założyć ten wątek, może któryś z zawodników chciałby np. postawić coś takiego na słupku koło swojego samochodu w parku maszyn tudzież w jakimś innym sensownym miejscu.

Mimo paru elementów ewidentnego zwieśniaczenia i młodzieńczej ułańskiej fantazji [patrz, białe płomienie, napis. IMO] wydaje mi się, że obiekt jest w miarę godny uwagi, a co najważniejsze raczej mało powtarzalny, przynamniej w polskiej edycji zawodów.

Co by drifting był jeszcze bardziej kolorowy. Show, fun. Taki charytatywny gest ;).

Ps. Przypomniało mi się, że taki znak, no podobny :P, widziałem na jakimś filmiku promumjącym zawody EDC, poświecono mu cały kadr kamery. Coś w tym musi być ;).

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, zachęcam do odp. w temacie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
trueno2
moderator
 
Posty: 124
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 02:21
Lokalizacja: Posen/Szreniawa

Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości