Drifting w Norwegii

Dyskusja na temat driftingu.

Drifting w Norwegii

Postprzez Tomi0403 » 13 lip 2015, o 20:32

Wiam.Nie wiem czy byl poruszany temat tego typu :)
Ogolnie jak i w Polsce,centralnej Europie tak i w krajach skandynawskich drifting staje sie coraz bardziej popularnym sportem.
W Norwegii (np. Rudskogen i VÃ¥lerbanen) jak i w Szwecji (Mantorp) chyba najbardziej popularnÄ… imprezÄ… jest Gatebil.Nawiasy dla wyszukiwarek :)
Zakładajac ten wątek chciałbym sie zorientowac czy sa ludzie na tym forum (zapaleńcy jak ja) którzy na tego typu imprezy przybywaja jako widzowie,moze juz ze swoimi autami jezdza po torach lub maja w planach sciagniecie/sa w trakcie szykowania swoich aut docelowo na tory skandynawskie badz sa moze goscmi imprez :) Sam jestem w trakcie szykowania e46 coupe z 2jz,Kolega ma skaja z rb25det gotowego na tory,no i najprawdopodobniej bedzie jeszcze mazda rx-8 z 1,5jz :) Jest nas 3ech :) Jeszcze miesiac temu sam przgeladałem fora i szukałem watku jak ten,i moze ktos poszukujacy tematu jak ja szuka takze czegos w tym temacie i trafi na ten wątek :)

Tak w ramach reklamy jak ktos nigdy nie trafił na nic na temat driftu w No :) filmik z zeszłego roku :)
Tomi0403
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 kwi 2015, o 20:01
Lokalizacja: Norwegia,Eidsvoll

Re: Drifting w Norwegii

Postprzez marcinsz » 20 sie 2015, o 22:26

Tomi0403 napisał(a):[/youtube]



Wszystko fajnie, opisałeś tak że nawet zacząłem buforowac filmik,ale w 0:57 zobaczyłem golfa,więc raczej nie polubie ich ligi :D
Avatar użytkownika
marcinsz
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 03:16
Lokalizacja: Radom

Re: Drifting w Norwegii

Postprzez Tomi0403 » 31 sie 2015, o 23:29

marcinsz napisał(a):
Tomi0403 napisał(a):[/youtube]



Wszystko fajnie, opisałeś tak że nawet zacząłem buforowac filmik,ale w 0:57 zobaczyłem golfa,więc raczej nie polubie ich ligi :D


Hahahhaha Duzo jest tu wynalazków :D Ale wózki które na tej imprezie sie pojawiają i tak sprawiają ze szczęka opada :D :amen: same grube projekty :uklon:
Tomi0403
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 kwi 2015, o 20:01
Lokalizacja: Norwegia,Eidsvoll

Re: Drifting w Norwegii

Postprzez marcinsz » 5 wrz 2015, o 02:40

A wiesz co, w zeszłym roku gdzieś w skandynawi widzialem volvo, podajze 740 w kombi, szary mat, szyby czarny mat, szeroka stal bezowa, gleba ze iskry szly na prostej,pod machom miał jakies amerykanskie V z dwoma turbinami. Kojarzysz moze ten project? Nie moge go nigdzie w necie wyczaić.
Avatar użytkownika
marcinsz
Clutch Burner
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 03:16
Lokalizacja: Radom

Re: Drifting w Norwegii

Postprzez Domino » 5 wrz 2015, o 07:12

W ten weekend Kamil Tomczyk z e30 i Gimon na Gatebil.
Avatar użytkownika
Domino
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 30 gru 2009, o 12:18
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Drifting w Norwegii

Postprzez gimon-movies » 8 wrz 2015, o 19:44

Taak, właśnie byliśmy z Tomkiem i Szymonem który ma Skaja :)
Całkiem miła impreza, identycznie jak na filmach, ale planuje wrócić tam w lipcu bo więcej aut i ludzi tam jest :yahoo:
Avatar użytkownika
gimon-movies
Touge Drifter
 
Posty: 468
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 20:25
Lokalizacja: Wrzosowo


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości