Wyjazd na zawody !

Dyskusja na temat driftingu.

Wyjazd na zawody !

Postprzez DriftFunCk » 25 lip 2013, o 22:15

Nie wiem czy jest juz taki ale nie znalazłem, wątek o wyjazdach na zawody :)
W tym roku planujemy z kumplami jechać na nasze pierwsze zawody poza granicami toru Kielce :D bo u nas już wszystko oglądaliśmy dlatego chcemy wyjechać i poczuć inny klimat driftu :D Wybraliśmy Załuż jako, że to ciekawa runda z ciekawą trasą. Wszystko mamy obcykane, trase z Kielc na miejsce zawodów, koszta itp. Jednak ktoś uprzedzi co na takim wyjezdzie jest potrzebne bardziej, a co mniej ? jak tam będzie z miejscem do spania ? Planowo to mamy namioty i jakieś pole w okolicach trasy ale róźnie w życiu bywa i przydalo by sie coś bezpieczniejszego :D dlatego tutaj pytanie może są tu tacy co jezdza na wyscigi górskie tam :D da rade sie dogadać z miejscowymi o wykorzystanie kawalka pola albo podwórka do rozłoźenia namiotów i postawienia auta ? Oczywiscie za jakąś opłatą :) Dzięki za wszelkie opinie bo jedziemy pierwszy raz i nie chcemy mieć z czymś problemów większych :D
DriftFunCk
Touge Drifter
 
Posty: 148
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 18:35
Lokalizacja: Miedziana Góra - Tor

Re: Wyjazd na zawody !

Postprzez pplain » 8 sie 2013, o 08:46

Podłączam się do pytania :) Czy znacie jakąś dobrą miejscówkę w Sanoku niedaleko trasy?
Niewiele czasu zostało, dobrze by było coś zarezerwować (jeśli miejsca jeszcze są :grin: )
Avatar użytkownika
pplain
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 maja 2012, o 17:19
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyjazd na zawody !

Postprzez Toddavid » 9 sie 2013, o 09:05

ze znajomymi będziemy wynajmować domek letniskowy na kilka dni, są w rozsądnych cenach. Wczoraj sprawdzaliśmy a dzisiaj będziemy dzwonić i się pytać.

Czy da rade się dogadać ? Znajomi w tamtym roku pojechali do Karpacza i o 23 na spontanie podzwonili po domkach i jakaś Pani ich przygarnęła, myślę , że nie będzie problemu z dogadaniem się :thumbsup:
Toddavid
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 16:35
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości