Gdzie jeździć w Warszawie ?

Dyskusja na temat driftingu.

Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez IgorW » 9 lip 2012, o 01:34

Serdecznie witam wszystkich!

To mój pierwszy post więc chcę się przedstawić. Jestem Igor, od 2 lat uczę się jazdy bokiem. Mam 23 lata, studiuję na politechnice warszawskiej - wydział Samochody i Maszyny Robocze, włąśnie dostałem się na 3 rok ;) . Mój pierwszy samochód to e30 z motorownią m52b28. Wybebeszony, gwint ksport, hydrauliczny ręczny, przedni zawias od e36... Nie ma co pisać bo samochód uległ zniszczeniu. A tak dokładniej to się spalił razem z całym warsztatem w którym stał. Temperatura była taka że alminium z Ksport'ów się roztopiło. W tej chwili szukam zastępstwa. Nie byłem świadomy jak bardzo będzie mi tego brakowało...

Ale nie o to chodzi. Chciałbym spytać mieszkańców Warszawy i okolic gdzie można pojeździć ??? Ja zaproponuję swoje miejscówki i fajnie by było gdyby drodzy Użytkownicy również podzielili się swoimi propozycjami.

1. Modlin - lotnisko. Cały czas działa, ostatnio byłem i wjazd jest taki sam (proponuje na lawecie bo z glebą w samochodzie może być ciężko - żeby wjechać trzeba przejechać ~1km po sypkim piasku) https://maps.google.pl/maps?q=modlin+lo ... nisko&z=17

2. Na drugim miejscu wstawiam parking Tesco przy ul. Połczyńskiej ponieważ miejsce pozornie przypałowe... ale pozory mylą ;) A do tego przy powrocie w stronę Gdańska jest piękny ślimak na trasę S8 https://maps.google.pl/maps?q=Po%C5%82c ... 01725&z=19

3. Cargo - tu chyba nie trzeba tłumaczyć. Parking + ślimaki... https://maps.google.pl/maps?q=Warszawa+ ... 06899&z=17

4. Pętla trasy autobusu 110 (Wólka). Tor w kształcie trójkąta, 3 zakręty + 4 parkingowe połączenia pomiędzy dwoma sąsiadującymi ramionami. Ramionami tego trójkąta oczywiście :) https://maps.google.pl/maps?q=Warszawa+ ... 03449&z=18

5. Ta miejscówka jest trochę inna bo znajduje się na terenie "teoretycznie prywatnym". AWF. Wjeżdżamy przez szlaban, druga w lewo, do samego końca (drzewa) i tam są dwa wyasfaltowane boiska do tenisa połączone w jedną całość. https://maps.google.pl/maps?q=Warszawa+ ... r=AWF&z=19

Jest jeszcze parę zakrętów do polatania np ślimaki na most Poniatowskiego albo Grota ale chodzi mi raczej o puste place, boiska...
IgorW
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 10:00
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Squad » 9 lip 2012, o 12:57

Jak już jesteś koło tesco to polecam, bronisze, jest tam szybko, ale ochrona szybko działa.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez lipass » 11 lip 2012, o 15:31

zm ursus - szkoda, że tylko 1 łuk ale dość szeroko i bezprzypałowo
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez D-verse » 11 lip 2012, o 20:53

Kolego, gdzie dokładnie na tym ursusie? I jak z tą Wólką, mamy nie daleko, wpadlibyśmy jednym samochodem poupalać, bo obok nas to prawie nic nie ma:/
Avatar użytkownika
D-verse
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 lip 2008, o 15:36
Lokalizacja: Leszno k. Warszawy

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez lipass » 11 lip 2012, o 22:20

mapka na pw - za dużo syfu się tam robi ostatnio
Ostatnio edytowano 20 sie 2012, o 14:47 przez lipass, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez LukaszWPR » 13 lip 2012, o 02:15

Ja też bym się chętnie pisał.. Daleko nie mam, a nie jeździlem na treningi jeszcze.. Tylko chłodzenie trzeba ogarnąć i będzie dobrze :)

Ogólnie są jeszcze Janki, ale tam zaraz policja wpada i maximus, dwa fajne ronda i kilka zakrętów, ale tam gadałem z ochroniarzem i sam mi mówił że trzeba spadać bo ktoś wezwał policje i trzeba się ewakuować... Dzisiaj jeździłem i było dobrze, ale ochroniarze kiedyś się cieszyli a teraz wyganiają P Jest jeszcze kilka innych parkingów w okolicy ale tam jak tylko wjedziesz to już ochrona biegnie bo wie co się dzieje.. :P Ogólnie ja dużo nie potrzebuję.. Uczę się dopiero i mi bezpieczny plac z pachołkami wystarczy :D
A i dodam jeszcze.. Ja seryjne m20b25 zniszczone przez poprzedniego właściciela... uratowane od gazu i brakuje ciut mocy ale staram sie i doprowadzam do ładu jak się tylko da :) Ale frajda jest :)
LukaszWPR
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 11:16
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez kikac » 15 lip 2012, o 12:38

na zm ursus jest jeden winkiel 90 , na drugi bieg jak na początek jest ok. szeroko, daleko od jakichkoliwek zabudowań etc tak więc spokojnie można się z grillem rozstawić, ja w tygodniu będe chciał tam z dwa razy zawitać tak pod wieczór jak coś to walić na priva to się ugadamy. można na glebie tam dojechać.

pozostałe miejscówek nie znam na których można by bez przypału polatać a nie chcę mieć zatargi z Policją.
Ostatnio edytowano 24 wrz 2012, o 19:54 przez kikac, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kikac
Touge Drifter
 
Posty: 272
Dołączył(a): 1 cze 2010, o 19:19
Lokalizacja: warszawa

Miejscowki do latania bokiem w Warszawie i okolicach

Postprzez bieniek » 15 lip 2012, o 14:42

Tak jak w tytule gdzie sa jakies dobre miejscowki w wawie i okolicach zeby polatac bokiem badz zaplacic zeby cwiczyc ? Pozdr

post przeniesiony
bieniek
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 18:50
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez lipass » 16 lip 2012, o 13:20

kikac napisał(a):na zm ursus jest jeden winkiel 90 , na drugi bieg jak na początek jest ok. szeroko, daleko od jakichkoliwek zabudowań etc tak więc spokojnie można się z grillem rozstawić, ja w tygodniu będe chciał tam z dwa razy zawitać tak pod wieczór jak coś to walić na priva to się ugadamy. można na glebie tam dojechać.

generalnie jak ja jeździłem to ok 90 km/h inicjacja z rękawa (odcięcie 2giego biegu), w połowie luku jeszcze można wbić 3kę :grin:
kikac - daj pw jak byś się wybierał ;)
jeszcze jeden filmik znajomego:
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez D-verse » 16 lip 2012, o 19:08

A jak z policją tam? Bo chętnie byśmy wpadli, brat by potrenował, a ja bardzo chętnie bym kikac nissana obejrzał, bo mam podobny zamysł do zbudowania własnego :) Możemy jakieś pachołki skołować,i jak by było miejsce, to drugi łuk zbudować albo coś takiego :)
Avatar użytkownika
D-verse
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 4 lip 2008, o 15:36
Lokalizacja: Leszno k. Warszawy

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez kikac » 17 lip 2012, o 06:57

dzisiaj również się wybieram, na priva wysłałem ci nr tel. o ile przestanie padać
Avatar użytkownika
kikac
Touge Drifter
 
Posty: 272
Dołączył(a): 1 cze 2010, o 19:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez bieniek » 23 lip 2012, o 14:47

a sa gdzies miejscowki platne ?
bieniek
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 18:50
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez Bonio » 23 lip 2012, o 18:12

tak STW Center w Klaudynie ok 20km od Warszawy
Bonio
Amator
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 16:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez kikac » 23 lip 2012, o 19:38

jakie 20 km ? tj prawie w obrębie granic miasta
Avatar użytkownika
kikac
Touge Drifter
 
Posty: 272
Dołączył(a): 1 cze 2010, o 19:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdzie jeździć w Warszawie ?

Postprzez bieniek » 23 lip 2012, o 22:43

ile za wjazd ? i jaki ten tor ? trzeba z kims umawiac czy mozna jechac o dowolnej porze ?
bieniek
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 18:50
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości