Duży solidny zestaw kluczy płasko oczkowych - OPINIE

Dyskusja na temat driftingu.

Duży solidny zestaw kluczy płasko oczkowych - OPINIE

Postprzez Hachi » 14 lut 2015, o 13:36

Siemano

Jako że okres zimowy to wiadomo trzeba coś przy aucie podłubać, mój zestaw płaskich kluczy po kilku sezonach pracy już się mocno zużył i zdekompletował.
Zastanawiam się nad kupnem dużego solidnego zestawu, który będzie posiadał klucze płasko-oczkowe, klucze typu C, klucze płaskie torx, klucze do przewodów hydraulicznych, płaskie odsadzone.

Zwróciłem uwagę na zestaw kluczy
http://allegro.pl/corona-zestaw-kluczy- ... 63376.html
Firmę znam, dobra jakość, klucze polerowane można na nich polegać, przyjmują nawet używanie przedłużek

Znalazłem też komplet kluczy firmy MAR-POL są to bliźniacze zestawy na pierwszy rzut oka różnią się tylko ceną.
http://allegro.pl/klucze-plasko-oczkowe ... 08847.html

Przyzwyczajony jestem do kluczy polerowanych, łatwiej się je czyści no i ogółem sprawiają wrażenie solidniejszych.

Jakie są wasze opinie, jakich zestawów używacie.

Pzdr
hachi
Avatar użytkownika
Hachi
Touge Drifter
 
Posty: 376
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 18:23
Lokalizacja: KnW-nieopodal Gliwic

Re: Duży solidny zestaw kluczy płasko oczkowych - OPINIE

Postprzez bakuÅ› » 14 lut 2015, o 19:00

To samo. Mam na warsztacie z MAR-POLa klucze płaskie w kształcie C. Wprawdzie nieczęsto z nich korzystam, ale nie mam im nic do zarzucenia, a mam porównanie z resztą narzędzi na warsztacie (SATA, NEO, HONITON). Bierz. :-)
Avatar użytkownika
bakuÅ›
Touge Drifter
 
Posty: 112
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 21:05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Duży solidny zestaw kluczy płasko oczkowych - OPINIE

Postprzez driftman » 25 lut 2015, o 01:20

Bierz takie z dożywotnią gwarancją. Ja mam Dedre-wymieniają od ręki bez paragonu. Ja nigdy nie uszkodziłem. Pytaj
driftman
Touge Drifter
 
Posty: 116
Dołączył(a): 1 cze 2008, o 21:23
Lokalizacja: ulica


Powrót do Ogólna dyskusja

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości