Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Moderator: Grzechu

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez tadzik21 » 24 lip 2010, o 17:42

Tak już poza konkursem:
Obrazek
Avatar użytkownika
tadzik21
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 lip 2010, o 22:57

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez establista » 24 lip 2010, o 23:31

establista
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2010, o 23:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez KenDorifto » 24 lip 2010, o 23:43

Historie mojego pomysłu mogą znać tylko członkowie puz drift team. chyba że ktoś był w pewnym momencie na rallylandzie koło ekipy PUZ-a i wie o co chodzi :lol:


Obrazek
KenDorifto
Touge Drifter
 
Posty: 934
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 12:50
Lokalizacja: Wrzosowo, Kołobrzeg

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez lzuchowski » 25 lip 2010, o 08:07

establista logo , nie tapete ; )
Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez robacek » 25 lip 2010, o 10:12

juz pomijajac ze ta tapeta nie ma nic wspolnego z logiem jakimkolwiek to jeszcze jest na niej auto ktore nie jest w teamie puz'a :good:
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez fasola-DO » 25 lip 2010, o 11:01

KenDorifto podoba mi sie twoje logo :)

jak dobrze ze PUZ jest tak blisko :)
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez KenDorifto » 25 lip 2010, o 11:16

jbc. moje logo wymaga paru korekt wyrównujących w paru miejscach ponieważ jest trochę poszarpane :P
KenDorifto
Touge Drifter
 
Posty: 934
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 12:50
Lokalizacja: Wrzosowo, Kołobrzeg

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez Franio » 25 lip 2010, o 11:29

To nie jest tapeta tylko logo, a to że autor wykorzystał zdjęcie Muska to przypadek, bo kolega nie siedzi dużo w driftowym środowisku i oby Musk się nie obrazi. Służy ono jedynie do wizualizacji jak logo może wyglądać na samochodzie. A jak nie widzicie tam logo (swoją drogą jednego z niewielu prawdziwych logo w tym temacie) to już wasz problem.
Avatar użytkownika
Franio
Król Ronda
 
Posty: 65
Dołączył(a): 28 cze 2009, o 20:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez wojtek646 » 25 lip 2010, o 13:11

Obrazek
oczywiście textur można się pozbyć i mamy dość czyste logo :) myśle że jak porozciągać te ''ślady opon'' na boki itp to ładnie by to leżało na boku auta, jak mi się uda to zrobie taką wizualizacje :rockon:
Avatar użytkownika
wojtek646
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 cze 2010, o 17:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez establista » 25 lip 2010, o 14:05

Zajmuje sie grafiką zawodowo od paru lat i z całym szacunkiem doskonale wiem co robie. To jest wizualizacja (prezentacja) loga. Jeśli ktoś woli gołe logo prosze bardzo:
Obrazek

Logo na wektorach u mnie na dysku, możliwość zmiany bez problemu któregokolwiek z elementu, odnośnie kolorystyki to też ostatecznie kwestia dogadania. Format do wykoszystania w projektach absolutnie wszystkiego (naklejki, www, ulotki, banery, obklejenie samochodu) pełne wsparcie z mojej strony w tej kwestii.

Zdjęcie z internetu tylko do celów prezentacji więc autora przepraszam jesli takowy miałby jakies zastrzezenia. Trudno żebym robił wizki na samochodach z teamu skoro team przy organizacji konkursu nie przewidział takich materiałów. I ostatnia sprawa prosiłbym o darowanie sobie niepoważnych komentarzy bo jak pisałem wiem co robie bo robie to zawodowo i śmię twierdzić że wiem troszkę lepiej czym się rózni logo od tapety.

Pozdrawiam
establista
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2010, o 23:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez wojtek646 » 25 lip 2010, o 14:29

coeldrift napisał(a):sztukę oszukiwania trzeba wypracować, z tym człowiek się nie rodzi.
gdzie Ty tu widzisz oszustwo? ja nie czuje się oszukany, poprzez pokazanie loga teamu puz na innym aucie niż teamowe :scratch:
Avatar użytkownika
wojtek646
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 cze 2010, o 17:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez establista » 25 lip 2010, o 14:34

Nie wykorzystałem tego zdjecia do celów zarobkowych więc tak naprawde wolno mi było, aczkolwiek z grzeczności winny jestem przeprosiny autorowi zdjecia. Zdjecie faktycznie jest bardzo dobre i faktycznie podkreślajakąś tam atrakcyjność loga bo o to przecież chodziło. Co do wielkości loga na samochodzie to jasne moge zrobic wizke na cały samochód a potem ktoś tak będzie jeżdził jak burak po mieście. Załozenie jest takie ze ma byc minimalistycznie i tak jest. Generalnie dziwi mnie ze uczepiliście sie akurat mnie bo na tle konurecji i tak byłem delikatny jeśli chodiz o wykorzystywanie cudzych materiałów. Tak czy siek nie będe już tego komentował i poczekam do końca konkursu.

Pozdrawiam
establista
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2010, o 23:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez mrlee » 25 lip 2010, o 17:15

wojtek646 napisał(a):gdzie Ty tu widzisz oszustwo? ja nie czuje się oszukany, poprzez pokazanie loga teamu puz na innym aucie niż teamowe :scratch:


Jak się możesz czuć oszukany jak to nie jest Twój samochód ?
Avatar użytkownika
mrlee
Touge Drifter
 
Posty: 102
Dołączył(a): 26 gru 2009, o 17:25
Lokalizacja: Łódź

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez wojtek646 » 25 lip 2010, o 17:51

no nawet gdyby był, gdzie tu jest czyn oszustwa? naklejenie na niego loga, użycie go dla uwydatnienia wyglądu loga?

co najwyżej prawa autorskie, ale on nie użył tego w celach zarobkowych
Avatar użytkownika
wojtek646
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 cze 2010, o 17:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Konkurs na logo PUZ Drift Team!

Postprzez wojtek646 » 25 lip 2010, o 21:58

fakt, z tym muszę się zgodzić :good: ale takie rzeczy są powszechne, sam robiąc jakąś prace uwydatniam ją np poprzez podkolorowanie tła, kontrast itp rzeczy które odwracają uwagę od błędów i to jest częsty zabieg :glare:

ja nie widze w tym nic złego, co prawda w projektowaniu loga i to jeszcze na konkurs to może być lekka przesada ale to co zrobił establista nie jest jakieś rażące dlatego proponuje zamknąć sprawe i zająć się logiem bo chyba jest o co walczyć
:drift: :drift:
pozdro.
Avatar użytkownika
wojtek646
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 cze 2010, o 17:41
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drift Warriors

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość