PUZ Drift Team sezon 2013

Moderator: Grzechu

PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 23 sty 2013, o 21:19

26 stycznia 2013 roku od godz. 10:00 do 18:00 Valvoline PUZ Drift Team wspierać będzie akcję zachęcającą do rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

Więcej o rejestracji i zostaniu dawcą na http://www.dkms.pl.

Obrazek
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: sezon 2013

Postprzez TOFIK » 16 lut 2013, o 14:23

jesteście genialni....zabawa po filmiku widziałem przednia :D Davidka autko widziałem w wawie na obrońców tobruku, czyzby tam pomieszkiwał?? :D moze zdradzicie co szykujecie na ten sezon...choc troszeczke uchylcie rąbka tajemnicy, bo nie uwierze ze tak bez zmian bedzie :D Pozdrawiam
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: sezon 2013

Postprzez Nicolas » 16 lut 2013, o 16:21

ja widziałem jego landrynkę na parkingu przy powstańców śląskich na strzeżonym parkingu na lawecie, chyba przez tydzień, ale to było jakiś czas temu ;)
Avatar użytkownika
Nicolas
Touge Drifter
 
Posty: 247
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - PLOTKI, PRZECIEKI, DYSKUSJIE

Postprzez Tomekk » 21 mar 2013, o 17:23

"Pod wielkim znakiem zapytania stanęły starty w sezonie 2013 toruńskiego zespołu PUZ Drift Team. Związane jest to z wycofaniem się wieloletniego tytularnego sponsora, czyli firmy VALVOLINE. Producent smarów i olejów współpracował z zespołem w sezonach 2010-2012. Sponsor był więc z torunianami od momentu założenia zespołu, a marka była mocno z nimi właśnie kojarzona. VALVOLINE stworzyło dla PUZ Drift Team zaplecze do rozwoju zarówno w kraju jak i za granicą. Trzy lata współpracy owocowały zarazem sukcesami teamu jak i rozwijaniem marki głównego sponsora. „ Wycofanie się głównego sponsora na cztery tygodnie przed pierwszą rundą Driftingowych Mistrzostw Polski to dla nas ogromne zaskoczenie – mówi jeden z zawodników Grzegorz Hypki – zespół czeka teraz miesiąc intensywnej pracy i poszukiwań”.

W oficjalnej informacji przekazanej na początku bieżącego tygodnia VALVOLINE jako przyczynę rozstania z zespołem podaje zmianę polityki marketingowej koncernu. „W imieniu całego zespołu chciałbym serdecznie podziękować firmie VALVOLINE za owocną współpracę oraz wspieranie nas i driftingu przez ostatnie trzy lata – mówi Krzysztof PUZ Jędrzejewski. PUZ Drift Team czeka teraz zacięta walka o przetrwanie. Pozyskanie sponsora w tak krótkim czasie jest nie lada wyzwaniem. „Za bardzo kochamy ten sport, żeby zrezygnować bez walki – dodaje Marcin Mospinek - Nie chcemy również zawieść naszych fanów – jesteśmy im to winni za lata wsparcia”

Ale kwas ....
Avatar użytkownika
Tomekk
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 21:05
Lokalizacja: Czestochowa

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 21 mar 2013, o 17:23

Niestety starty w sezonie 2013 stoja dla nas po wielkim znakiem zapytania.
Wiecej informacji w oficjalnym komunikacie zespołu.

http://www.puz.com.pl/aktualnosci,66,Se ... adoma.html

Obrazek
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: SEZON 2013 - PLOTKI, PRZECIEKI, DYSKUSJIE

Postprzez TOFIK » 21 mar 2013, o 17:45

wierze w Was i mam nadzieje że wystartujecie :D pozdrawiam

to moze sciepa ile kto moze nawet jak kazdy da po 5 zeta to cos sie ich wesprze...rozgłosić znajomym i moze bedzie dobrze choc na czas do znalezienia sponsora....taaa a teraz dostane pocisk :D ale ja jestem za i kto chce niech sie wypowie :D
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Re: SEZON 2013 - PLOTKI, PRZECIEKI, DYSKUSJIE

Postprzez Tomekk » 21 mar 2013, o 17:56

No szczerze kto nie lubi Puzów(mega chłopaki) ? Trzeba docenić to co zrobili dla naszej kochanej dyscypliny. Ściepa narodowa !
Avatar użytkownika
Tomekk
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 21:05
Lokalizacja: Czestochowa

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Jim Beam » 21 mar 2013, o 22:01

Puz Drift Team to znana marka więc lipy nie będzie także spokojna głowa chłopaki, jeszcze namieszacie w tym sezonie. :thumbsup:
Avatar użytkownika
Jim Beam
Touge Drifter
 
Posty: 170
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 11:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez MANEY » 22 mar 2013, o 11:10

Trzymam kciuki!!!
MANEY
Amator
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 wrz 2010, o 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez e30 owner » 24 mar 2013, o 12:45

Panowie a co to za japońska firma ma w tym sezonie wykładać dla was hajs zamiast "Valvo"?? :)
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 24 mar 2013, o 13:35

Też kolego chetnie bym sie dowiedział,bo jak narazie to jedyna japońska firma jaka znam to
z własnej kieszeni sponsoruje jako tako :)

Zbiórek nie bedziemy robic bo każdy ma swoje wydatki i trudnosci dnia codziennego.
Dzieki wszystkim za wparcie i zaangazowanie oraz pomoc którą dostajemy na pw,fb i meil :thumbsup:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez e30 owner » 24 mar 2013, o 14:12

Taaaaa, PUZ nie dopuściłby do sytuacji żeby takie coś się stało :) Dobrze to wiemy prawda?? :) Poza tym znając waszą obrotność panowie jestem pewien że już w grudniu było coś ugadane :) Ale zobaczymy na początku sezonu jakie barwy będziecie mieć :)
Avatar użytkownika
e30 owner
Touge Drifter
 
Posty: 2034
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 23:16
Lokalizacja: mazowsze

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez Grzechu » 24 mar 2013, o 19:43

Masz racje.Lubimy robić 35 tys fanów oraz całe środowisko driftingowe w balona.Nie za bardzo ogarniam Twoje posty.
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez DŁUGI_PIŁA » 24 mar 2013, o 20:37

trzymam kciuki i mam przeczucie że będzie tylko lepiej. Jesteście bardzo medialnym teamem i na pewno oferty sponsorów się sypną tylko aby były satysfakcjonujące i wystarczające do nawiązania walki o mistrzostwo. POWODZENIA i mam nadzieję do zobaczenia niedługo na treningach i zawodach.
Avatar użytkownika
DŁUGI_PIŁA
Touge Drifter
 
Posty: 203
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 17:04
Lokalizacja: Piła

Re: PUZ Drift Team sezon 2013

Postprzez drift-rak » 24 mar 2013, o 20:48

e30 owner napisał(a):Panowie a co to za japońska firma ma w tym sezonie wykładać dla was hajs zamiast "Valvo"?? :)

e30 owner napisał(a):Taaaaa, PUZ nie dopuściłby do sytuacji żeby takie coś się stało :) Dobrze to wiemy prawda?? :) Poza tym znając waszą obrotność panowie jestem pewien że już w grudniu było coś ugadane :) Ale zobaczymy na początku sezonu jakie barwy będziecie mieć :)


Tak to brzmi jakby sponsorowanie bylo wykladaniem hajsu jakiejs firmy dla przyjemnosci chlopakow z puz dt na zlosc tobie :banghead:
Zapewniam cie ze sponsoring to obustronne zobowiazanie, wspolpraca i biznes wiec troche szacunku dla zawodnikow.
Tym bardziej ze nasz ukochany sport nie jest dyscyplina z ktorej czerpie sie korzysci finansowe i to ze drifting sie rozwija to ogromny wklad i ciezka praca wlasnie takich ludzi jak ekipa PUZ DT
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Następna strona

Powrót do Drift Warriors

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości