Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Moderator: robacek

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez buli » 20 lut 2010, o 20:35

Jak znajdę płytę to się za to wezmę. I mówię serio!
Jak nie znajdę to się do Ciebie zgłoszę. :)

Dobra, już nie robimy śmietniku w temacie (w tym zawsze byłem dobry). :lollol:
buli
Touge Drifter
 
Posty: 199
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 20:20

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez Bartdrift » 20 lut 2010, o 20:36

konczac OT :
Nie ma sprawy. Nadal uwazam, ze to pożyteczne.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez robacek » 20 lut 2010, o 22:12

spoko buli jak ruszy prodrift po angielsku napewno sie zglosze! pracujemy zeby cos takiego moglo powstac jednak latwo nie jest juz teraz. wiec musimy zamknac tematy polskiej strony potem pojdzie z gorki:)

co do wymogów:

1. trzeba pisac lepiej po polsku niz ja co nie jest trudne;)
2. osoby ponizej 17-18 roku zycia nie dostaja admina na stronie wiec jesli chca pisac posty artykuly czy cos nie ma przeciwskazan jednak ktorys z redaktorow musi sprawdzic zawartosc przed wstawieniem na pd. to tylko i wylacznie dbanie o czytelnikow;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez TCS » 20 lut 2010, o 23:47

buli napisał(a):W skrócie - firma z Tajlandii produkująca trytytki? :lol:

Toście mnie rozwalili na drobne ................ rzeczywiście trytytki :rotfl: :rotfl: :rotfl:
TCS
DRIFTCLUB.pl
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 16:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez LOBO » 28 lut 2010, o 14:09

Z ogromną chęcią bym do was dołączył i chciał bym zająć się produkcją filmów , klipów , promo , trailerów i tym podobne . Dokładniej chodzi mi o takie cuś http://www.youtube.com/watch?v=AE1ga3-3_ro . Niektórym może sie wydać że to zbyt ambitne plany chociaż by dla tego że u nas niema takie warunków w Polsce , albo umiejętności jakie sie posiada ale zwracam uwagę na stylistykę , ujęcia i dobieranie nuty itp . Żeby to tak naprawdę powalało i przemawiało do ludzi . Z początku robił bym niewielkie produkcje , gdyby wszystko szło w dobrym kierunku zajął bym sie tym na stałe prócz latania bokiem oczywiście . Więc tak jak mówię jest to bardzo ambitne moim zdaniem no ale taki juz jestem że zawsze celuję wyżej i dalej . Zakup kamery to nie problem , nie musi być jakaś super mega za 5 koła . Niestety nie zapewniam że to wszystko tak szybko da się zrobić bo na zielonych papierkach to ja też nie śpię a i do najbliższego toru mam ok. 100 klocków . Jestem z Piły więc do Poznania wiadomka , blisko nie jest ale i też nie daleko . Mam na szczęście ogólno dostępne lotnisko . No i byłbym sam , nikogo takiego nie mam kto zająłby się razem ze mną kręceniem . Jak na razie chciałbym być takim poszukiwaczem świetnych produkcji i świerzynek ze świata Driftu . Zawsze coś ciekawego by się znalazło , ogólnie ciekawi mnie Japonia i wszystko co u nich związane z driftem .
Avatar użytkownika
LOBO
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 sty 2010, o 22:35
Lokalizacja: Piła

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez robacek » 28 lut 2010, o 14:54

chetnych prosze o kontakt na gg 6767718.

co do samego filmowania to zeby troche uswiadomic Ciebie i innych chetnych do produkowania takich filmow jak Will Roegge. Kamera za 5000zl to nawet nie jest srednia kamera zeby nie powiedziec slaba:) dobra kamera czyli taka jaka ma np Will to wydatek ok 25000zł + nakładka letus'a zeby mozna bylo montowac fotograficzne obiektywy aby uzyskac glebie ostrosci jak w kamerze filmowej czyli dodatkowo letus(z tego co pamietam 1000$) + dobre obiektywy czyt od 2000zł w góre. tak wiec jak widac daleko nam do sprzetu nie mowiac juz o warsztacie takich ludzi jak Will. Adrenaline np widzialem ze uzywalo RED one to jakis tam produkcji to juz jest taki top jakiego mozna uzywac ale to tylko dla pro filmowcow.
Najtanszą opcją z dobrą jakością jest nikon D90 pozwala uzyskac ładną glebie ostrosci w rozmiarze hdv. potem jest canon D7 2x drozszy juz czyli body 5-6tys + obiektywy. jak ktos chce sie bawic w filmowanie polecam D90 na poczatek bo mozna przy okazji robic bardzo ladne zdjecia.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez LOBO » 28 lut 2010, o 16:03

robacek napisał(a):chetnych prosze o kontakt na gg 6767718.

co do samego filmowania to zeby troche uswiadomic Ciebie i innych chetnych do produkowania takich filmow jak Will Roegge. Kamera za 5000zl to nawet nie jest srednia kamera zeby nie powiedziec slaba:) dobra kamera czyli taka jaka ma np Will to wydatek ok 25000zł + nakładka letus'a zeby mozna bylo montowac fotograficzne obiektywy aby uzyskac glebie ostrosci jak w kamerze filmowej czyli dodatkowo letus(z tego co pamietam 1000$) + dobre obiektywy czyt od 2000zł w góre. tak wiec jak widac daleko nam do sprzetu nie mowiac juz o warsztacie takich ludzi jak Will. Adrenaline np widzialem ze uzywalo RED one to jakis tam produkcji to juz jest taki top jakiego mozna uzywac ale to tylko dla pro filmowcow.
Najtanszą opcją z dobrą jakością jest nikon D90 pozwala uzyskac ładną glebie ostrosci w rozmiarze hdv. potem jest canon D7 2x drozszy juz czyli body 5-6tys + obiektywy. jak ktos chce sie bawic w filmowanie polecam D90 na poczatek bo mozna przy okazji robic bardzo ladne zdjecia.


Ok dzieki za info , teraz to żeś mi uświadomił dopiero , no cóż koszty jak koszty ale bede próbował się bawić i krecić coś zwykłymi nie wygórowanymi w cenach . pozdrawiam
Avatar użytkownika
LOBO
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 sty 2010, o 22:35
Lokalizacja: Piła

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez nazi » 2 kwi 2010, o 13:14

czesc.
A moze byscie potrzebowali kogos od zdjec co prawda dopiero zaczynam sie w to bawic ale moze nie jestem az taki zly.
napewno poznan wchodzi w gre bo mieszkam.
oto moje zdjecia juz przerobione w photoshopie.
zdjecia znajduja sie na drifttube bo jestem nowy i nie za bardzo wiem jak wstawiac zdjecia.
jak wejdziecie na drifttube.pl i poszukacie w dodane przez nazi143 to beda wszystkie moje.
http://www.drifttube.pl/image/1171_trening
http://www.drifttube.pl/image/1169_trening
http://www.drifttube.pl/image/1168_trening
http://www.drifttube.pl/image/1166_trening
http://www.drifttube.pl/image/1165_trening
http://www.drifttube.pl/image/1163_trening
Avatar użytkownika
nazi
Touge Drifter
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 mar 2010, o 12:21

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez karol_yfer » 2 kwi 2010, o 14:56

Mam wrażenie że wszystkie zdjęcia są troche ściśnięte i twój nick jakiś dziwny...
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez piotrekkaczmarek » 2 kwi 2010, o 16:20

Karol ja też mam takie wrażenie jak ty....nie wiem czemu
Avatar użytkownika
piotrekkaczmarek
Touge Drifter
 
Posty: 349
Dołączył(a): 16 gru 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez TCS » 2 kwi 2010, o 17:40

Trochę słabe te fotki jak na stronę.
TCS
DRIFTCLUB.pl
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 1 lut 2008, o 16:35
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez KenDorifto » 2 kwi 2010, o 19:40

telefonem robione?
KenDorifto
Touge Drifter
 
Posty: 934
Dołączył(a): 4 mar 2009, o 12:50
Lokalizacja: Wrzosowo, Kołobrzeg

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez nazi » 2 kwi 2010, o 20:16

No jak mowilem dopiero zaczynam z tym wszystkim wiec prosze o wyrozumialosc .
Zdjecia robione lustrzanka nikon D80. a co ma nick do robienia zdjec. Poprostu chcialem sie spytac czy jak bym mial jakies "fajne" fotki czy byscie nie potrzebowali..
no ale coz nie jestem po kursach roznego typu tylko sam raz w mies jade na trening i pstrykam fotki.
Avatar użytkownika
nazi
Touge Drifter
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 mar 2010, o 12:21

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez piotrekkaczmarek » 2 kwi 2010, o 20:20

nazi ja do nicku nic nie mam....a na temat twoich fotek troszkę wydają mi sie tak jak koledze Karolowi troszkę scisniete ale moze to złudzenie. ogolnie do reszty nie mam zastrzerzeń. skontaktuj sie z robackiem i zobacz co on powie na to foto :)
Avatar użytkownika
piotrekkaczmarek
Touge Drifter
 
Posty: 349
Dołączył(a): 16 gru 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Dołącz do ekipy PRODRIFT!

Postprzez piotrekkaczmarek » 2 kwi 2010, o 20:24

TCS napisał(a):Trochę słabe te fotki jak na stronę.
Niezapominaj że każdy kiedyś zaczynał. Ja np. nigdy nie robiłem wywiadów ale kuba mi zaufał i teraz je robie :)
Avatar użytkownika
piotrekkaczmarek
Touge Drifter
 
Posty: 349
Dołączył(a): 16 gru 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Sól

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prodrift.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość