Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Moderator: jordi

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez lzuchowski » 2 kwi 2011, o 11:14

listę na bramę trzeba będzie robić czy nie ? Giełda wkońcu jest.
Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez matix » 2 kwi 2011, o 11:24

Z tego co wiem to raczej NIE :)
Avatar użytkownika
matix
Touge Drifter
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 11:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez lzuchowski » 2 kwi 2011, o 12:41

matix napisał(a):Z tego co wiem to raczej NIE :)

mam taka nadzieję :D
Avatar użytkownika
lzuchowski
MEDIA
 
Posty: 258
Dołączył(a): 10 cze 2010, o 20:11
Lokalizacja: Toruń

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Piotrowiak » 2 kwi 2011, o 15:09

Już wiem że mnie jednak nie będzie na treningu :)
Życzę wszystkim słonecznej pogody i udanego treningu :grin:
Avatar użytkownika
Piotrowiak
MEDIA
 
Posty: 147
Dołączył(a): 19 maja 2010, o 21:52
Lokalizacja: Toruń

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez ADAMAT » 2 kwi 2011, o 18:28

no to jestem ready, hmm w sumie do mnie na trening wybiera się ok 15 osób, mam nadzieję że nie którzy nie pojadą na marne 200km i dostaną się do mnie na tor.

DO ZOBACZYSKA JUTRO!!!
Avatar użytkownika
ADAMAT
DRIFTER
 
Posty: 635
Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 20:05
Lokalizacja: Pleszew

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Łukasz Kaszuba » 2 kwi 2011, o 18:59

W dniu dzisiejszym pytałem Macieja jak wygląda sprawa z tym wstępem oglądających jutro - i nie wygląda na to, aby miały być jakieś utrudnienia ze wstępem na trening. Wiadomo, że dzień giełdowy - i że tłumy z giełdy mogą "chcieć popatrzeć" - ale myślę, że odbędzie się to normalnie, bez cyrków - bo wstęp na trening jest wolny, jak zawsze.
Avatar użytkownika
Łukasz Kaszuba
Touge Drifter
 
Posty: 127
Dołączył(a): 19 paź 2009, o 15:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez kris9220 » 3 kwi 2011, o 00:14

A jak wygląda z wjazdem normalnym samochodem pod bramę koło parku maszyn, będzie za darmo? Jak kiedyś byłem w niedziele giełdową to chyba musiałem zapłacić 10zł a w inne dni to mogłem wjechać za darmo.
Avatar użytkownika
kris9220
Touge Drifter
 
Posty: 203
Dołączył(a): 28 kwi 2010, o 17:03
Lokalizacja: Leszno

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Łukasz Kaszuba » 3 kwi 2011, o 06:14

Powiedz, że jedziesz na trening - jako obserwator, że auto nie bierze w nim udziału - to powinni Cię bez problemu wpuścić...
Avatar użytkownika
Łukasz Kaszuba
Touge Drifter
 
Posty: 127
Dołączył(a): 19 paź 2009, o 15:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Rock'N'Rolla » 3 kwi 2011, o 17:37

Witam!

Trening był naprawdę fajny. Bardzo dużo kierowców, fajny klimat. Zdjecia pojawią sie w najbliższym czasie we właściwym temacie.

Dziękuję Adamatowi za parę świetnych kółek i współtowarzyszom za mile spędzony czas :)

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
Rock'N'Rolla
Clutch Burner
 
Posty: 27
Dołączył(a): 12 gru 2009, o 17:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Filip » 3 kwi 2011, o 17:50

Filip
Clutch Burner
 
Posty: 32
Dołączył(a): 27 sie 2009, o 09:11

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez Drobny » 3 kwi 2011, o 17:55

Trening fakt byl udany duzo kierowcow ;) Troche duzo gieldowiczow ;/ Tery troszke uszkodzil maszyne na poczatku ale pozniej smigal juz ;) p.Kaczmarek w E46 M3 tez awaria sprzegła niestety i po treningu ;/ Ale tak to smigali rowno :D
Avatar użytkownika
Drobny
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2010, o 14:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez ADAMAT » 3 kwi 2011, o 18:58

Dziękuję Adamatowi za parę świetnych kółek


Cała przyjemność po mojej stronie, i przepraszam że tak na ostatnich mm bieżnika ostatnich opon :sorry:
Poprawię się na następnym treningu :thumbsup:

No to czas na refleksję bo już jestem w domku, trening bardzo fajny, dużo samochodów, ale udało się zawsze gdzieś wcisnąć takiemu żółtodziobowi jak Ja.

Podziękowania dla moich znajomych, normalnie czułem się jak bym miał własną ekipę mechaników, normalnie wymieniali koła że aż furczało.

Podziękowania dla Maleckisa za wymianę doświadczeń.

Podziękowania dla Macieja Polody za cenne uwagi które podzielam, postaram się poprawić sporo wraz ze wzrostem sklika.

A teraz.
Pierwsze przejazdy od rana nowym setupem totalna masakra, moje pierwsze 30 minut walczyłem z autem i "co się stało a tamtym autem?" w drifcie auto wogle nie reagowało na moje polecenia kierownicą, od samego początku wiedziałem że wina po stronie za dużego negatywu (4,5stopnia), no ale próbowałem jeszcze walczyć, w końcu wku......ny odpuściłem zgodnie ze standardową radą Macieja "15 minut przerwy", koła w górę i jazda, podkładki myt i ponownie stary negatyw zawitał, no to kolejne gumy najgorsze jakie miałem w zestawie czyli najwyższy profil i jazda, no wreszcie kiera idzie w robotę i auto słucha poleceń, kolejne 1.5 godzinki to przyzwyczajanie się do poliuretanów i ciut mocniejszej jednostki, w końcu tak naprawdę od ok 13 można było zauważyć że zaczynam się lekko dogadywać z autem, no ale jeszcze sporo treningów muszę zaliczyć, generalnie próbowałem różnych technik, rybki, kopa ze sprzęgła, shift locka, power over i takie tam. Kolejny wniosek na przyszłość to opony, najlepiej jeździć na jednym producencie i profilach bo jak każda para inna to niestety za każdym razem autko ciut inaczej się prowadzi.

U mnie odpukać brak awarii no zgubiłem tylko listwy boczne tylne i zderzaka listwę :rotfl2: a dyfer trzeba przejrzeć bo się chyba mała głowa kończy.
Generalnie do samochodu nie mam się co doczepić, dla mnie może być na ten poziom, teraz tylko latać latać.
Avatar użytkownika
ADAMAT
DRIFTER
 
Posty: 635
Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 20:05
Lokalizacja: Pleszew

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez matix » 3 kwi 2011, o 20:23

Nooo to tera ja się rozpisze :D. Po pierwsze to jestem w szoku pod względem ilości kierowców a co do gapiów to nic nie piszę bo to była jakaś paranoja :shock: .
Było tyle gapiów że trza było zamykać tor bo jeszcze by się jakieś nie szczęście zdarzyło.
Niestety pogoda dziś upiekła życie paru driverom. Zaczęło się od Krzyśka i Jego palącej się mazdy od cholernie długich marchewek,Elektryka w s14a u BRT(Nie fiołek ;p ) następnie padła s13'stka Jankosia itd.. Potem opony padały praktycznie po 2 okrążeniach :glare: . Ekipa od P.Nowickiego :thumbsup: . Nie ma co! Chłopaki nie do zajechania!. Chciałbym z tej strony bardzo podziękować wszystkim za ZAAAAJEBISTĄ atmosferę. Szczególnie Kornelowi i Marcinowi za Taxi. DZIĘKI CHŁOPAKI! :rockon: . Duster, młody, drobny. Miło było was poznać !.
Bartek. Czy to Twoja E30 ? :). Albo mi się zdawało albo siedziało tam m30b35
Co do podpisów na nysce od BRT.. :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: Do następnego treningu panowie!!! :D

RB TEAM!!! :drift:
Ostatnio edytowano 3 kwi 2011, o 20:26 przez matix, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
matix
Touge Drifter
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 11:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez mlodyklubowicz » 3 kwi 2011, o 20:24

matix napisał(a):Nooo to tera ja się rozpisze :D. Po pierwsze to jestem w szoku pod względem ilości kierowców a co do gapiów to nic nie piszę bo to była jakaś paranoja :shock: .
Było tyle gapiów że trza było zamykać tor bo jeszcze by się jakieś nie szczęście zdarzyło.
Niestety pogoda dziś upiekła życie paru driverom. Zaczęło się od Krzyśka i Jego palącej się mazdy od cholernie długich marchewek,Elektryka w s14a u BRT(Nie fiołek ;p ) następnie padła s13'stka Jankosia itd.. Potem opony padały praktycznie po 2 okrążeniach :glare: . Ekipa od P.Nowickiego :thumbsup: . Nie ma co! Chłopaki nie do zajechania!. Chciałbym z tej strony bardzo podziękować wszystkim za ZAAAAJEBISTĄ atmosferę. Szczególnie Kornelowi i Marcinowi za Taxi. DZIĘKI CHŁOPAKI! :rockon: . Duster, miki, drobny. Miło było was poznać !.
Bartek. Czy to Twoja E30 ? :). Albo mi się zdawało albo siedziało tam m30b35
Co do podpisów na nysce od BRT.. :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: Do następnego treningu panowie!!! :D
TK & RB TEAM!!! :drift:

Mi również było miło poznać,zwłaszcza nasze rozmowy o "Jaro i Dusterze"


To ja też dodam kilka słów o dzisiejszym treningu :
Zacząłem go pechowo,gdyż wpadłem znów w jakąś glinę :D
Gdy wszedłen na pagórek moim oczom ukazał się wspaniały widok ślizgających się aut i giełdowiczów -,-
Strasznie ich dużo było :lol:
Atmosfera dopisywała,podobnie jak pogoda.
Bardzo miło było na stanowisku Pana Adama Nowickiego i jego ekipy,gdzie zawitał Maciej Bochenek :)
Po paru godzinach dojechała wspaniała maszyna brata P.Nowickiego-Ducati 1098-No cudo :uklon: :uklon:
Pomimo,iż nie udało mi się zaliczyć żadnej jazdy,to opaliłem się :P

Podsumowując,cały dzień był bardzo udany :) :good: :good:

Dozobaczenia na następnym treningu :)
Avatar użytkownika
mlodyklubowicz
Amator
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12 lut 2011, o 13:58
Lokalizacja: POZnań

Re: Trening Driftingu Tor Poznań 3 kwietnia 2011

Postprzez DUSTER119 » 3 kwi 2011, o 21:25

Nowicki nowicki.. do cholery, to są Szymańscy :D
Avatar użytkownika
DUSTER119
Touge Drifter
 
Posty: 557
Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 18:25
Lokalizacja: P-ń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Treningi Tor Poznań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość