Trening Driftu Tor Poznań 19 marca 2011

Moderator: jordi

Re: Trening Driftu Tor Poznań 19 marca 2011

Postprzez juri28 » 28 mar 2011, o 21:35

ula_kowalik napisał(a):
piotrekkaczmarek napisał(a):
SEBAMOTO napisał(a):Ja Ci Piotrek dam-NIE BIAŁYM :banghead:
Seba ja biały lubie i zaj%bi&c*e na autach wygląda ale Ulka ma inne zdanie i nic na to nie poradze :) ja mam nadzieje na jakis prawy w twoim 200sx :P

Ja nic do białych aut nie mam :P ale jest tyle ładnych kolorów (np. czerwony :razz: ) , a większość drifterów ma białe, ale różne są gusta, tak jak nie wszystkim podobają się te same marki samochodów, tak samo z kolorami
Co do treningu,który był moim pierwszym, muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał :) muszę się też przyznać, że bardzo bałam się pierwszej jazdy na prawym fotelu, trochę mnie Piotrek uspokajał, mówiąc,że Jurek jeździ spokojnie a później dopiero się dowiedziałam, że powiedział tak tylko po to, żebym przestała się obawiać pierwszej jazdy :razz:jednak bardzo mi się spodobało i to tak bardzo, że nie mogę się doczekać, kiedy zabierze mnie na kolejny trening. Wcześniej znałam ten sport tylko z jego opowiadań, a teraz już sama go doświadczyłam i muszę przyznać, że Drift to jedyny sport, jaki mnie interesuje. :D


:thumbsup: i tak trzymac :drift:
juri28
DRIFTER
 
Posty: 409
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 12:49

Re: Trening Driftu Tor Poznań 19 marca 2011

Postprzez matix » 28 mar 2011, o 22:21

Łohoohohoh. Widać że płeć piękna zaczyna nas doganiać :yeah:
Avatar użytkownika
matix
Touge Drifter
 
Posty: 1011
Dołączył(a): 14 lis 2009, o 11:41
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Treningi Tor Poznań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron