Re: treningi tor Poznań 2014

Moderator: jordi

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez KubaM » 6 mar 2014, o 14:08

drift-rak napisał(a):ile tych gokartow jezdzi i ile placa ze sie tak super to oplaca?? z ciekawosci pytam


na zawodach to nie wiem ale na taki treningu byłem to 100zl od gokarta gdzie jest ok 6 gokartów i jezdzisz ile chcesz cos w stylu treningow driftu ale bez latania po poboczach

treningi dla gokartów nie driftu :mad:
17.08.2013 od godz. 10.00 do 17.00 - nowy termin
27.08.2013 od godz. 15.00 do 18.00
19.09.2013 od godz. 09.00 do 18.00

zawody gokart :mad:

7-8.06.2014 juz po zawodach PFD
12-13.07.2014
13-14.09.2014 przed zawodami PFD


na superosesach nie bylo ostatnio odcina po kartingu bo jak wczesniej pisalem sieją trawnik i musi się przyjaść z glebą zakorzenic,
KubaM
Touge Drifter
 
Posty: 134
Dołączył(a): 8 paź 2010, o 18:57
Lokalizacja: Poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez drift-rak » 6 mar 2014, o 14:21

czyli za 600zl caly trening a obslugi tyle samo co na drifcie? flagowi pani z kasy ochrona itd itp?? na treningach driftu zawsze te 20 aut latalo po 200zl kazdy...
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez Mały » 6 mar 2014, o 17:06

to pewnie byłoby na tyle jeśli chodzi o treningi driftu w poznaniu. a gdzieś wyczytałem że poznań (jak się niemylę) ma plany codo rozwoju sportów motorowych na poznańskim torze :rotfl: ciekawe jakich sportów? może motorowerowych :rotfl2: a może mi ktoś powiedzieć gdzie pan Polody prowadzi swoją nauke driftu ?
Avatar użytkownika
Mały
Król Ronda
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 mar 2011, o 20:25
Lokalizacja: Bieżyń

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez muszyński » 6 mar 2014, o 20:58

ej Panowie trochę optymizmu... powiedziane że mogą być treningi i tego się trzymajmy. Trawę faktycznie sieją.. mam cichą nadzieję że przed zawodami zrobią jakiś trening... zawodnicy i tak niszczą linie i trawnik wiec co za różnica kto i jak mocno... jak by co zrobimy zrzutę na trawę z rolki... a co do treningów Macka to robił na Bednarach i Poznaniu.
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez DŁUGI_PIŁA » 8 mar 2014, o 13:34

ja już auto sprzedałem z tego optymizmu!! w Pile zamknęli lotnisko :( w pznaniu trawka warzniejsza i nie miałem gdzie latac. Serce boli ale po co mi drift car jeśli ma tylko sta :cray:
Avatar użytkownika
DŁUGI_PIŁA
Touge Drifter
 
Posty: 203
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 17:04
Lokalizacja: Piła

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez muszyński » 28 mar 2014, o 17:00

jordi napisał(a):hej
generalnie nie mam jeszcze zadnych informacji dotyczacych treningow na torze poznan, jak tylko cos bede wiedzial na pewno o tym poinformuje.

Dobra wiadomosc jest taka ze sa szanse na treningi w tym roku, ale musicie uzbroic sie w cierpliwosc.

pozdro
jordi


nie żebym nie był cierpliwy ale mam pytanie czy jest szansa na trening przed rundą 12-13 kwietnia??? Pytam bo nie wiem czy mam zarywać noce żeby zbroić auto czy mam jeszcze czas... na stronie toru nawet podali jakie stawki mają być za wpisowe, ale nic poza tym... miejsc na daty treningów też sporo zostawione (chociaż zapełnić je w połowie :beg: ).
pozdrawiam
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez muszyński » 29 mar 2014, o 12:42

Cześć. Właściwie ten post powinien się nazywać brak treningów na Torze Poznań.
Dla wszystkich którzy liczą na treningi na torze mam złą wiadomość. Rozmawiałem dzisiaj z Maciejem Polodym i na tą chwile treningów nie będzie... może coś będzie w drugiej połowie roku.
Na razie tor jest w przebudowie.
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez kanar » 29 mar 2014, o 14:22

To fantastycznie..
Avatar użytkownika
kanar
Król Ronda
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 lis 2010, o 21:11
Lokalizacja: Poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez Banan » 29 mar 2014, o 14:24

muszyński napisał(a):Na razie tor jest w przebudowie.


Znowu zmieniają coś na kartingu, czy jakieś prace nad resztą toru?
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez muszyński » 29 mar 2014, o 22:47

Banan napisał(a):
muszyński napisał(a):Na razie tor jest w przebudowie.


Znowu zmieniają coś na kartingu, czy jakieś prace nad resztą toru?


jedyne co się zmienia na torze to wysokość trawy..

trochę mnie to dziwi i tak jak będą zawody to trawka ucierpi... chyba że to macha dpm żeby nie było za dużego tłoku na torze i w boksach...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez nazi » 29 mar 2014, o 23:13

Czyli piątkowego treningu przed zawodami też nie będzie?
Avatar użytkownika
nazi
Touge Drifter
 
Posty: 124
Dołączył(a): 5 mar 2010, o 12:21

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez jordi » 2 kwi 2014, o 11:00

Treningow Driftingu na Torze Poznan na razie na pewno nie bedzie. Osobiscie nie sadze zeby w ogole byly w tym sezonie.
Tor kartignowy jest po zimie odnowiony, tydzien temu dosiewali nowa trawe i walcowali wszystkie pobocza i na pewno nie zrobimy treningu. Prawda jest taka ze po kazdym treningu wszystkie pobocza wygladaly jak po wojnie. Zarzadcy toru jest to nie na reke i tyle w temacie i nic z tym obecnie nie zrobimy.

zreszta i tak nie dziwie im sie bo wydali sporo kasy i wlozyli mnostwo pracy zeby tor kartignowy wygladal tak jak obecnie a prawda jest taka ze po jedynym treningu i np. 20 drifterach (o roznym poziomie zaawansowania i kontroli samochodu) cala praca renowacji poboczy pojdzie na marne.

Jezeli uda mi sie z Maciejem zorganizowac w tym roku trening na torze Poznan to na pewno umieszcze info na forum

kiwka
jordi
Avatar użytkownika
jordi
Polody Performance
 
Posty: 457
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez drift-rak » 2 kwi 2014, o 11:46

jordi napisał(a):Treningow Driftingu na Torze Poznan na razie na pewno nie bedzie. Osobiscie nie sadze zeby w ogole byly w tym sezonie.
Tor kartignowy jest po zimie odnowiony, tydzien temu dosiewali nowa trawe i walcowali wszystkie pobocza i na pewno nie zrobimy treningu. Prawda jest taka ze po kazdym treningu wszystkie pobocza wygladaly jak po wojnie. Zarzadcy toru jest to nie na reke i tyle w temacie i nic z tym obecnie nie zrobimy.

zreszta i tak nie dziwie im sie bo wydali sporo kasy i wlozyli mnostwo pracy zeby tor kartignowy wygladal tak jak obecnie a prawda jest taka ze po jedynym treningu i np. 20 drifterach (o roznym poziomie zaawansowania i kontroli samochodu) cala praca renowacji poboczy pojdzie na marne.

Jezeli uda mi sie z Maciejem zorganizowac w tym roku trening na torze Poznan to na pewno umieszcze info na forum

kiwka
jordi


a czy jest jakas szansa na treningi w innym miejscu?? np w bednarach tam gdzie szkola jazdy Sobieslawa Zasady na jakims odcinku z sekwencja zakretow gdzie moze nie ma urzadzen ktore bysmy mieli zniszczyc
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez muszyński » 2 kwi 2014, o 19:17

Bednary fajne ale jakoś nie przychylnie tam patrzą na drifterów... byliśmy w zeszłym roku dwa razy w 4-5 aut i już było że za dużo... może coś w tym roku da się załatwić ale też szału nie będzie...

Próbujemy załatwić lorę na 6-9 aut i wybrać się do Koszalina, Radomia albo na jakieś inne toro-lotnisko... koszty robią się dość znośne.

co do Toru Poznań to może na część nie remontowana nas by wpuścili... tor ma dużo zakrętów do driftu...
Avatar użytkownika
muszyński
Touge Drifter
 
Posty: 629
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 19:12
Lokalizacja: poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez Squad » 2 kwi 2014, o 21:56

A czy totalni nowicjusze i ludzie, ktorzy nigdy nie stycznosci z tym sportem, a którzy bedą upalac na torze w szkole driftu nie zrobią wiecej szkód niż ogarnieci kierowcy podczas treningu? Chyba ze w szkole driftu będzie tylko kręcenie baczkow w koło beczki to pytania nie było.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Treningi Tor Poznań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość