Re: treningi tor Poznań 2014

Moderator: jordi

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez Simons14a » 21 lip 2014, o 10:48

Raczej dlatego ,że w szkole Maćka NIKT nie ora poboczy co dla wielu niewyżytych drifterów jest nie do uszanowania,rozmawiałem o tym z Maćkiem to wiem.Rysują się niewielkie szanse na treningi ale wpisowe i warunki treningu spisywane z każdym wjeżdżającym na tor jak wcześniej wspomniałem będą dla wielu nie do zaakceptowania.Na DMP nie bez powodu były tak obstawione słupami z opon zakręty a startowali ludzie,którzy w miarę ogarniają samochody.Tor Poznań został tak zbudowany a nie inaczej,gdy go budowano nikt nawet nie wiedział co to drifting a środki na budowę były takie a nie inne i pewnie nie starczyło na wylanie dodatkowych miejsc poszerzających np.zakręty co w tej chwili pewnie rozwiązałoby większość problemów związanych z treningami driftu.Też chciałbym sobie potrenować jak i wiele osób z Poznania i okolic ale właściciel obiektu ma tu decydujące zdanie.Niestety nikogo z nas nie stać w tej chwili na zakup ziemi i zbudowanie nawet najprostszego toru więc pozostaje nam żyć(i narzekać) na to co mamy.Pozdro Simon(cały czas gram w Lotto więc kto wie :lol: )
Keep Drifting Fun gdzie to tylko możliwe :drift: (nie dotyczy ulic)
Avatar użytkownika
Simons14a
DRIFTER
 
Posty: 689
Dołączył(a): 13 kwi 2010, o 10:00
Lokalizacja: Poznań

Re: treningi tor Poznań 2014

Postprzez drift-rak » 19 sie 2014, o 08:58

kurde tak czytam Simona wypowiedz i przeciez gdyby ze srodkow na rozwoj sportu w PL przeznaczyc "pare zł" na wylanie tych betonowych poboczy na dwoch newralgicznych miejscach byloby po klopocie.. ile moze kosztowac wylanie warstwy betonu? no chyba ze kazdy musi sie po drodze nachapac...wziac w lape za wydanie pozwolen, zrobienie projektu a na koncu w ramach akcji wyleje sobie pod chata betonowy podjazd to faktycznie koszty trzeba liczyc w dziesiatkach tysiecy czyli odpada....
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Poprzednia strona

Powrót do Treningi Tor Poznań

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron