Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Moderator: Veber

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez Veber » 15 lis 2010, o 01:31

Może się uda je kiedyś dolać betonem. Trawa jest nie do zabezpieczenia. Po prostu w jednym miejscu trzeba odpuścić, żeby nie ciągnąć kołami poza torem, ale kto o tym myśli. To samo tyczy się maty. Niestety w kilku miejscach znowu oberwała. Tylko Kozioł przyszedł i powiedział - "Zahaczyłem, jak to naprawić" Nikt inny nie miał tej odwagi. Może trzeba ustawiać wieże z opon od busów. Będzie kara przy kontakcie z automatu. W przeciwnym razie Tor Redeco podziękuje za współpracę. Zostanie Poznań i zakatowany Wyrazów. Zobaczymy co i kiedy dalej.
Avatar użytkownika
Veber
Touge Drifter
 
Posty: 742
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez allcon » 15 lis 2010, o 15:26

Może trochę nie w tym temacie bo sprawa dotyczy poprzedniego treningu ale się wtrącę. Chodzi o zabezpieczenie końca maty w miejscu, które widać na poniższym zdjęciu (lewa strona).

Obrazek

Owszem na początku była dobrze obstawiona ale po "x" przejazdach w tym jednego z kolegów, (którego? nie wymienię chyba, że zajdzie taka potrzeba) straciła ostatnie kilka opon na wyjściu. Po tym incydencie opony nie powróciły już na swoje miejsce. Stałem wtedy w okolicy ciasnego nawrotu na wysokości połowy toru i z tego miejsca dobrze widziałem sytuację ale nie widziałem ile maty zostało odsłonięte. W każdym razie ani kierowca ani nikt inny nie poprawił tego. Gdy po kilku/kilkunastu minutach podszedłem bliżej okazało się, że spory kawałek wystaje i ktoś już zdążył o nią zahaczyć. Odłożyłem więc aparat i ustawiłem opony na swoje miejsca +1 w górę na narożnej żeby było lepiej widoczne. Nie piszę tego po to aby kogoś podkablować albo wymusić flaszkę w ramach podziękowania za ten czyn ale po to żeby zwrócić uwagę na to, że w trakcie treningu nikt nie zwrócił na to uwagi. Veber odwalasz kawał roboty organizując treningi i nie wiem czy ogarniasz to wszystko sam czy jest jeszcze ktoś ale jeśli mata ma tak duże znaczenie i zawsze jest o to dym to chyba trzeba postawić tam kogoś kto by jej pilnował albo tak jak mówisz ustawić słupy z opon od stara. Wszyscy chcemy żeby Redeco nadal chciało przyjmować drifterów -ja też chcę mimo, że latam (czasami też bokami :P ) po torze jedynie z aparatem...
Sezon się kończy i mam nadzieję, że w przyszłym będziemy mogli spotykać się na treningach równie często jak w tym. pozdrawiam
allcon
Touge Drifter
 
Posty: 149
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 09:46
Lokalizacja: Mietków/Wrocław/Pabianice

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez Veber » 15 lis 2010, o 16:10

allcon napisał(a):(którego? nie wymienię chyba, że zajdzie taka potrzeba)

Nie musisz, zostawił blachę :grin:

Niestety Tor Redeco został zaprojektowany pod karting, nie pod drift. To nie jest Poznań, tu się uczy precyzji. Treningi organizowane w Polsce to tak na prawdę upalanki nic więcej. Jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś powiedział, że chce się czegoś nauczyć. Bo prawda jest taka, że nikt nie chce.
Nie wnikam w zabezpieczanie poboczy czy maty. Następnym razem porobię bandy z opon tam gdzie będzie to konieczne. Wtedy wyjścia są dwa. Albo z samochodów zostaną strzępy, albo się ludzie nauczą jeździć w tempie ekspresowym.

W listopadzie koniec treningów. Może się uda zaklepać 5 grudnia - zobaczymy. Pogoda to też zagadka na tak odległy termin.
Avatar użytkownika
Veber
Touge Drifter
 
Posty: 742
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez ktm450sx » 15 lis 2010, o 19:59

siemano co do zachaczenia końcówki maty nie zaprzeczam bo to nieładnie sciemniać (tylko jednym kołem przy spinie) zawsze staram się omijać jak mogę :sorry: wiemy że wszystko do dogadania .tablice zgubiłem bo ramkę miałem popsutą po spotkaniu z kolegą na przedostatnim treningu .co do zabezpieczenia maty najlepiej byłyby opony od ciężarówek :thumbsup: byłoby ciekawie.
Avatar użytkownika
ktm450sx
Król Ronda
 
Posty: 53
Dołączył(a): 26 sty 2010, o 19:57
Lokalizacja: Głogów

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez duchu22 » 16 lis 2010, o 18:25

Mamy na wulkanizacji dwie czy trzy opony od jakiegos sprzeta typu fadroma przy Karmelkowej 5 km od toru no i sterty innych kapci idealne na barykade :)

Mozecie powiedziec cos o granatowej(?) e34 535, jakies mody czy seria ?0

EDIT: Duzych opon jest 5
Ostatnio edytowano 17 lis 2010, o 18:51 przez duchu22, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
duchu22
Touge Drifter
 
Posty: 284
Dołączył(a): 30 maja 2010, o 08:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez Sonic » 16 lis 2010, o 18:47

Obrazek

wybrane zdiecia z niedzieli do ogladniecia tutaj :
http://sonic8.wordpress.com/
Avatar użytkownika
Sonic
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 08:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez szczucu » 16 lis 2010, o 20:00

A znajdzie się jeszcze jakiś fotograf ze swoimi zdjęciami? Widziałem też ze coś kręcone było??
Avatar użytkownika
szczucu
Król Ronda
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 maja 2010, o 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez BAFI E30M50 » 30 sty 2011, o 17:38

Veber powiedz kiedy zaczynamy pierwsze w tym sezonie treningi na rakietowej ???
Avatar użytkownika
BAFI E30M50
Król Ronda
 
Posty: 80
Dołączył(a): 25 paź 2010, o 11:44
Lokalizacja: wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez Veber » 30 sty 2011, o 22:17

Jak pogoda pozwoli i będą chętni to w połowie lutego.
Avatar użytkownika
Veber
Touge Drifter
 
Posty: 742
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez lobi » 31 sty 2011, o 01:30

sory za ot ale czy to prawda, że tor rakietowa będzie sprzedany ? :cray:
lobi
Touge Drifter
 
Posty: 115
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:27

Re: Wrocław 14.11.10r. - Trening Driftu

Postprzez Veber » 31 sty 2011, o 22:44

Tor Redeco to primo, a drugie primo to prawda, że jest od dłuższego czasu wystawiony na sprzedaż, ale zapewne cena jak i drobne niuanse podziemne jak na razie odstraszają potencjalnych nabywców. Teren jest idealny na logistykę ze względu na położenie obok obwodnicy. Kiedyś ktoś to pewnie kupi, ale na razie nie zaprzątałbym sobie tym głowy, na pewno nie przez 2011 rok.
Avatar użytkownika
Veber
Touge Drifter
 
Posty: 742
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Treningi Tor Redeco (Wrocław)

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość