TRENING w tygodniu

Moderator: Veber

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez cygi » 19 lip 2013, o 17:47

... no to wrzućcie foty na picasaweb i dajcie linka
Avatar użytkownika
cygi
Touge Drifter
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 15:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez KrzysiekM » 24 lip 2013, o 09:46

Hej, próbujemy coś zorganizować? może się uda w sobotę, niedziele... lub w przyszłym tyg?

Redeco nie sprzyja treningom driftu przez wzglÄ…d na tÄ… matÄ™...chore;/
KrzysiekM
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 14:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez cygi » 24 lip 2013, o 10:53

ja jestem chętny, ale Panu z Redeco od razu trzeba zaznaczyć żeby mate przykrył ręcznikami, a najlepiej polał wodą wtedy nie będzie problemu, bo nie zostaną ślady ...
Avatar użytkownika
cygi
Touge Drifter
 
Posty: 103
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 15:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez Martinez » 24 lip 2013, o 23:51

Na torze jest duzo starych opon ktore mozna (a nawet trzeba) ustawic na rogu maty i nie ma zadnego prblemu. Widzialem ostatnio na filmiku z bielawy jak katuja mate bez zadnych opon czy pacholkow. Tak nie wolno jesli chcemy miec dalej tor na treningi. Widac co sie dzieje w Polsce z treningami driftu, wiec o ten jedyny bastion na dolnym slasku trzeba zadbac Panowie.
Avatar użytkownika
Martinez
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 11:17
Lokalizacja: Wroclaw/ Amserdam

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez mack1 » 25 lip 2013, o 08:02

Martinez napisał(a):Na torze jest duzo starych opon ktore mozna (a nawet trzeba) ustawic na rogu maty i nie ma zadnego prblemu.


No wlasnie ze problem jest.
Obrazek
Obrazek
Jak widac mata obstawiona oponami, dodatkowo na calej dlugosci pacholki w odleglosci kilku metrow od niej wymuszajace odpowiedni tor jazdy i niestety jako ostatnia ekipa jezdzaca po torze zostalismy rozliczeni za zniszczony kawalek maty. I to w miejscu w ktorym nawet chcac nie da sie wypasc przy konfiguracji jaka byla jezdzona.

Widzialem filmik z bielawy i to co na nim robia to jakas masakra. Juz chyba wiem dlaczego sa problemy z wynajeciem toru..
mack1
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 11:57
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez MÅ‚ody_71 » 25 lip 2013, o 11:10

Pokażcie ta bielawe :-)
Avatar użytkownika
MÅ‚ody_71
Touge Drifter
 
Posty: 235
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 09:25

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez Bober71 » 25 lip 2013, o 11:29

Avatar użytkownika
Bober71
Touge Drifter
 
Posty: 317
Dołączył(a): 20 lis 2009, o 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez elozord » 25 lip 2013, o 11:31

Organizujcie coś bo bym polatał :D Co do maty, proste : bierze się aparat, robi się fotki przed upalaniem i po sprawie, ktoś się będzie napinać to pokazuje się zdjęcia i po problemie. Rakietowa po prostu szuka sponsorów na tą mate najwidoczniej a to że my jesteśmy typowymi upalaczami gumy to na nas spadają główne podejrzenia :/
Avatar użytkownika
elozord
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 25 paź 2010, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez MÅ‚ody_71 » 25 lip 2013, o 11:55

Nie jest to takie proste, bo na hasło drift pan Wojtek z Redeco mówi nie :-(
Mack1, placiliscie coś za ta matę? Byłem przez większość treningu i widziałem, ze była osłonięta. A filmik taki sobie... Jedyne, to macie dowód na to, ze to nie Wy.
Pzdr
Avatar użytkownika
MÅ‚ody_71
Touge Drifter
 
Posty: 235
Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 09:25

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez mack1 » 25 lip 2013, o 14:23

Mlody_71 tak, 500pln
A filmik bielawy nie ma nic wspolnego z naszym treningiem, to chyba byl zpelnie inny termin. Przez przypadek na niego trafilem i nawiazal tez do niego Martinez. Fajnie pokazuja jak mozna srac na wlasnym podworku..
mack1
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 11:57
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez KrzysiekM » 25 lip 2013, o 15:07

może w takim razie umówimy sie gdzieś na mieście i gdzieś czmychniemy polatać w weekend, może czekoladowa do wiejskiej, jest tam chyba ze 3 ronda i fajne winkle:) w nocy trasa praktycznie nie używana... druga opcja ..jelcz?

p.s. Martinez kope lat:)
KrzysiekM
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 14:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez Banan » 25 lip 2013, o 16:07

mack1 napisał(a):Widzialem filmik z bielawy i to co na nim robia to jakas masakra. Juz chyba wiem dlaczego sa problemy z wynajeciem toru..


Masz racje, na filmiku widac jak caly jeden raz przejezdzamy po macie, masakra! Zabrac im driftowozy to malo - 10 lat wiezienia proponuje i grzywne po 5000zl kazdy, moze sie naucza driftery jebane.

Jezdzilismy 27 czerwca na Rakietowej i nikt do nas nie mial pretensji, ze na krawedzi maty sa jakies slady po oponach. Mata jest w takim stanie, ze i tak wymaga malowania, nie wydaje mi sie, aby odbywaly sie na niej jakies szkolenia. Wydaje mi sie, ze jest tak jak pisze Elozord:

elozord napisał(a):Rakietowa po prostu szuka sponsorów na tą mate najwidoczniej a to że my jesteśmy typowymi upalaczami gumy to na nas spadają główne podejrzenia :/
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez mack1 » 25 lip 2013, o 17:10

Na filmiku w ktorym jest moze minuta jazdy widac jak przynajmniej ze 2 razy dzikujecie po kompletnie nieoslonietej macie. Nie od dzis wiadomo ze redeco czepialo sie tego i nadal sie bedzie czepiac. Nie jestescie swiezakami, ale tak sie zachowujecie.
Nie w moim interesie jest wytykac Ci ze robisz to czy tamto, ale niestety po takich akcjach zarzadca wszystkich wynajmujacych tor do driftu wrzuca do jednego worka i przykleja jedna etykietke - upalacze maty.

To czy redeco uzywa mate do szkolen, czy tylko zbiera z niej haracze, to temat na osobna dyskusje..
mack1
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 21 mar 2010, o 11:57
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez elozord » 26 lip 2013, o 10:23

Czyli ogolnie pojeżdzone i trzeba wracać na ulice rozbijać wahacze :<
Avatar użytkownika
elozord
Król Ronda
 
Posty: 86
Dołączył(a): 25 paź 2010, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: TRENING w tygodniu

Postprzez Martinez » 26 lip 2013, o 10:41

Wedlug mnie nieodpowiedzialnie do tematu podchodzi zarzadca toru. Zdaje mi sie ze do jego zadan nalezy sprawdzenie stanu toru przed i po treningu. Jesli tego nie robi to nie ma prawa pobierac oplaty za zniszczenie maty. Te 500 zl kary ktore dostaliscie powinno wam zostac zwrocone jesli macie dowody ze to nie Wy. Nie chce mowic kto zniszczyl mate bo mi nie placa za dbanie o stan toru. Mi zalezy tylko na tym ze jak zrobie auto i bede chcial cos przetestowac, poustawiac to bede mial mozliwosc wjechania na tor i pojezdzenia w bezstresowych warunkach. Teraz juz wiem ze wezme zarzadce na wycieczke po torze przed treningiem i ocenimy razem w jakim jest stanie zeby nie bylo zadnych nieporozumien.

Ja niestety dawno na torze nie upalalem i nie zapowiada sie ze szybko tam wjade. Z wprawy nie wypadlem bo mam kilka miejscowek gdzie mozna skilla pocwiczyc.

Jesli gdzies na weekend sie ustawicie dajcie znac na PW chetnie polatam z wami i pokarze swoje miejscowki. :)

Mam nadzieje ze wroce do porzadnego latania pod koniec wakacji to zrobimy terror.

pozdro
Avatar użytkownika
Martinez
Król Ronda
 
Posty: 50
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 11:17
Lokalizacja: Wroclaw/ Amserdam

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Treningi Tor Redeco (Wrocław)

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość