Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez oz sss » 22 kwi 2011, o 12:40

listy sÄ… otwarte
natomiast ograniczyliśmy ilość FAN do 30 kierowców, w FAN jest chyba ok. 5 miejsc jeszcze w tej chwili
czekamy na zapisy PROFI i potem będziemy decydować czy zmieścimy jeszcze więcej FAN

jeździmy całą sobotę od rana i całą niedzielę od rana, harmonogram szczegółowy będzie za jakiś czas

istnieje ryzyko, że w przyszłym roku tor będzie już nieczynny więc wykorzystajmy go póki można

Nagrody PROFI podwyższyłem o 500 pln za każde miejsce czyli I-2000/II-1500/III-1000
FAN 1- 500 (bez zmian)

pula 5000 pln Å‚Ä…cznie
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Mrówa » 22 kwi 2011, o 23:34

tragedia z ilością miejsc w FUN :mad: dużo osób z Lublina i okolic chciało pojezdzić a tu lipa :banghead:
Mrówa
Król Ronda
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 21:13
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez oz sss » 23 kwi 2011, o 08:06

spokojnie, ta lista ma większą szanse na zwiększenie niż na bemowie
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Bartdrift » 23 kwi 2011, o 08:08

oz sss napisał(a):spokojnie, ta lista ma większą szanse na zwiększenie niż na bemowie


oj, nie sadze . Nie doceniasz profi ;)


A przy okazji przypominam, ze na Lublinie NIE MA DRIVER SEARCH ! Oznacza to, ze do klasy profi moga zapisywac sie jedynie osoby, ktore posiadaja juz licencje. I sprzet zgodny z regulaminem, bo teraz nie przejdzie juz brak czegokolwiek.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez oz sss » 23 kwi 2011, o 08:15

no i masz, muszę ponegocjować z Bartkiem :)
jakiś malutki search ;) malusieńki?

mamy tam więcej czasu niż na bemowie,
a możliwości PROFI oczywiście doceniam :)
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Squad » 23 kwi 2011, o 08:15

opiszcie jak wygląda infrastruktura wokół toru, to będzie moja pierwsza wizyta tam i nie wiem na co się przygotować. Z racji tego, że impreza weekendowa, trzaba gdzieś przekimać, jest możliwość rozłożenia namiotu gdzieś koło auta w parku maszyn? Czy gdzieś blisko toru jest jakiś motel/hotel/pensjonat itp, i czy w sytuacji gdy na noc leci sie kimać na kwaterę to czy auto i cały diwajs trzeba zabierać czy może to wszystko pozostać i nic się nie stanie/nic nie zniknie? Pozdrawiam.

P.S. napiszcie jak można ulicę przy której jest tor,
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez oz sss » 23 kwi 2011, o 08:17

ul. Zemborzycka
zawodnicy i członkowie ich teamów zawsze mogą nocować na terenie,
natomiast w Lublinie jest tor, płot i trawa, resztę ustawiamy
teren jest chroniony cały czas przez naszą firmę ochroniarską
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Bartdrift » 23 kwi 2011, o 08:19

oz sss napisał(a):no i masz, muszę ponegocjować z Bartkiem :)
jakiś malutki search ;) malusieńki?

mamy tam więcej czasu niż na bemowie


Bylo o tym przed Bemowem, ze na tej rudzie nie ma DS. Takie akcje w innych seriach na swiecie orgniazowane sa tylko raz w roku.U nas dwa i to jest juz duzo.
Ale jest opcja otrzymania dzikiej karty. Sztuk 3 . Oczywiscie to jest opcja dla znanych lub zagranicznych kierowcow ktorzy nie maja lic. SDC.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Å»oÅ‚nierz » 23 kwi 2011, o 08:21

Bartdrift napisał(a):
oz sss napisał(a):spokojnie, ta lista ma większą szanse na zwiększenie niż na bemowie


oj, nie sadze . Nie doceniasz profi ;)


A przy okazji przypominam, ze na Lublinie NIE MA DRIVER SEARCH ! Oznacza to, ze do klasy profi moga zapisywac sie jedynie osoby, ktore posiadaja juz licencje. I sprzet zgodny z regulaminem, bo teraz nie przejdzie juz brak czegokolwiek.

Na początku sezonu jak rozmawiano o Zabrzu, że tylko PROFI to mówiono, że będą 2 rundy z możliwością zdobycia licencji na tą okazję. Listy startowe otwarto kilka dni temu, a informacja przychodzi po czasie. Lista FUN pełna, a ja się zapisałem do PROFI. W Warszawie miałem sporo problemów z samochodem i najzwyczajniej w świecie jak trwał Drive Search mój samochód był w rozsypce.
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez oz sss » 23 kwi 2011, o 08:24

Mrówa napisał(a):tragedia z ilością miejsc w FUN :mad: dużo osób z Lublina i okolic chciało pojezdzić a tu lipa :banghead:


wszyscy, którzy się zapisali do FAN mają tylko tydzień na wpłaty czyli do 29 kwietnia
jak ktoś do tego czasu nie zapłaci to zwalniamy miejsce kolejnym kierowcom
nie chcemy by miejsca były blokowane "na wszelki wypadek" bo jest sporo chętnych

Mrówa, pamiętaj, że to runda ogólnopolska
ja zrozumiem, że wiele osób chce jeździć ale dzień nie ma 48 godzin
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Bartdrift » 23 kwi 2011, o 08:38

Żołnierz napisał(a):Na początku sezonu jak rozmawiano o Zabrzu, że tylko PROFI to mówiono, że będą 2 rundy z możliwością zdobycia licencji na tą okazję.

Cos Ci sie ostro pokrecilo. Nikt nie mowil o dwoch sesjach "na ta okazje". 2 sesje sa w calym sezonie.

A na Bemowie, to akurat Panie kolego troche przygrales sobie ze mna i dobrze wiesz o co chodz, wiec lepiej tego nie ruszajmy ;)

NIe wykluczam, ze jesli beda zawody w tym drugim miejscu, nie w zabrzu, to zrobimy tam drugie DS. Ale musze najpierw posprawdzac pewne rzeczy i porozmawiac z Panem Prezesem.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Radzia » 23 kwi 2011, o 08:57

Nie chciał bym Sie kłucic ale tez pamiatam ze było muwione ze beda dwie sesje ze jak ktos sie wykaze to bedzie w Zabrzu jezdził ;) nie chce mi sie szukac tego ale wiem ze muwiliscie ze bedziecie mieli 2 rundy by sie wykazac hyba ze chodziło tu o te 3 pierwsze miejsca w Fun :)
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Å»oÅ‚nierz » 23 kwi 2011, o 08:59

No nie bardzo przygrałem. Choody przyszedł i mówi, że Drive search przesunięty na 11. Spóźniłem się na briefing bo miałem auto rozkopane i próbowałem to ogarnąć. Z resztą chyba nie jedna osoba może to potwierdzić więc nie uważam, żebym z kimkolwiek w cokolwiek 'grał'.

oz sss napisał(a):ale przecież to dopiero trzecia runda więc zawodnicy z FAN, którzy chcą jechać w Zabrzu będą mieli 2 okazje, żeby zrobić licencję i pokazać sędziom, że dadzą sobie radę w Zabrzu jako PROFI
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Bartdrift » 23 kwi 2011, o 09:00

Radzia napisał(a):Nie chciał bym Sie kłucic ale tez pamiatam ze było muwione ze beda dwie sesje ze jak ktos sie wykaze to bedzie w Zabrzu jezdził ;) nie chce mi sie szukac tego ale wiem ze muwiliscie ze bedziecie mieli 2 rundy by sie wykazac hyba ze chodziło tu o te 3 pierwsze miejsca w Fun :)

Skoro nie chcesz sie kłócić, a jednak to robisz, to niech Ci sie zechce i poszukaj gdzie byla o tym mowa.

Zolniez, dobrze wiedziales ze jest juz pd DS bo po chwili jakos juz Cie olsnilo jak juz nabrales lekkiej skruchy. A mimo to wbiles sie na trening TYLKO dla kasy profi i udawales ze nie wiesz ze to tylko dla nich a nie dla Fan. Dopiero po tym jak juz nie wypalilo, zaczeles sie tlumaczyc ze sprzet, ze to itd.

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Wiem jak to jest jak sie wszystko do okola pierniczy. Ale nie byles jedyna osoba ktora miala takie czy inne problemy, a jednak wiele innych potrafili przyjsc i powiedziec np " sluchaj, skladamy to czy tamto bo sie wysralo -czy moge nie byc tam/lub czy moge jechac pozniej" .
Nie moze byc u nas zadnego kolesiostwa i nie bedzie. Sory. Moge Cie prywatnie lubic ( i tak jest) ale podczas zawodow tylko profesjonalne na ile to mozliwe podejscie i rowne traktowanie kazdego.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Wstępnie o II rundzie SDC Lublin 14-15.05.2011

Postprzez Radzia » 23 kwi 2011, o 09:01

.

oz sss napisał(a):ale przecież to dopiero trzecia runda więc zawodnicy z FAN, którzy chcą jechać w Zabrzu będą mieli 2 okazje, żeby zrobić licencję i pokazać sędziom, że dadzą sobie radę w Zabrzu jako PROFI
[/quote]


OOOoo O to mi chodziło :)
Avatar użytkownika
Radzia
Touge Drifter
 
Posty: 251
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 19:25
Lokalizacja: Żory

Następna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości