Daty i miejsca imprez SDC 2011

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez karol_yfer » 6 kwi 2011, o 10:31

same plusy?? podaj chociaz 3 :D i powiedz mi prosze co to jest dokladnie podzial na grupe A i B numery parzyste i nieparzyste? to moze byc koszmar... przerabialismy to juz, skonczylo sie na treningu "do bolu" dla wszystkich wiec nie wiem czemu znowu jakies podzialy :(
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez Bartdrift » 6 kwi 2011, o 11:55

Karol, nie uwazam zeby to bylo miejsce na takie dyskusje, a co do tego jak to dziala i dlaczego mam wyrobione zdanie na podstawie kilku lat obeserwacji i praktyki w sumie tez.
Sprawa podzialow itp na zawodach.

EDIT: ok, rozwine:
W przypadku kiedy mamy na treningi caly dzien, czyli np tak jak bylo w Lublinie 8 godzin czy ile tam, to mozna smialo robic trening otwarty czyli kazdy wjezdza kiedy ma ochote.
Ale tutaj mamy "az" 3 godziny i prawdopodobie 2 razy tyle zawodnikow profi.
I teraz :
Czy byles kiedys zawodnikiem, ktory przejezdza jeden przejazd i trafia w kolejke 80 samochodow przed nim ? No wlasnie, to nie wiesz co sie wtedy czuje :D
Wiesz co to zanczy dla Twojej nauki i progresu w poznawaniu toru, kiedy opony ledwo sie troche nagrzaly, a tu juz dupa bo po chwili (tfu, po 15 minutach!) znowu na zimno zaczynasz ?
Kolejne minusy w takiej sytuacji :
-brak "czasu" na zmiane opon- bo przeciez cenna kolejka ucieka- zaczynaja sie kombinacje w kolejce, bieganie z oponami, etc.
-Brak mozliwosci spokojnego obserwowania jak radza sobie inni, jak inaczej, lub lepiej jezdza i co ja moge dla siebie zmienic.
-Mozliwosc odpoczynku i spokojnego przygotowania - czyli zmiany opon, posprawdzania czy wszystko ok, naprawy jakichs pierdol jak wyszly.
Sa jeszcze inne aspekty w kwestii organizacji, ale serio, to nie miejsce i czas na takie dyskusje.
Mysle ze tamat zamkniety, bo to ja odpowiadam za poprawny przebieg zawodow i to na mnie spadnie potem cala odpowiedzialnosc w przypadku lipy. I na to tez jak zawsze jestem gotowy.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez forrest » 6 kwi 2011, o 13:16

Hej
Nie ma się co spinać . Podział na grupy mi akurat sie podobaj . Przynajmniej nei bedzie tej tragicznej długiej kolejki i przestawiania auta co 2 sekundy czy tam przepychania auta.
Tylko trzeba będzie się dostosować to wymogów organizatora co do podziału na A i B i już. ( lub weryfikację przez Crew żeby Ludzie z A nie wjedzali na trening B) lub samokrytykę i pilnowanie swojego numeru.
Pozdro
Avatar użytkownika
forrest
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 mar 2010, o 10:12
Lokalizacja: Kutno

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez PiotrekJ » 6 kwi 2011, o 16:43

Ja bym podzielił zawodników na grupy np. 10 osobowe i dał każdej z takich grup po 30min treningu. Grupy A i B to nadal po 30 aut i w ciągu 30min zrobisz jeden max 2 przejazdy, a nastoisz się bez sensu w kolejce.
Avatar użytkownika
PiotrekJ
DRIFTER
 
Posty: 204
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez J4NK1 » 6 kwi 2011, o 17:40

PiotrekJ napisał(a):Ja bym podzielił zawodników na grupy np. 10 osobowe i dał każdej z takich grup po 30min treningu. Grupy A i B to nadal po 30 aut i w ciągu 30min zrobisz jeden max 2 przejazdy, a nastoisz się bez sensu w kolejce.

+1 :thumbsup:
Avatar użytkownika
J4NK1
Król Ronda
 
Posty: 97
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 00:55
Lokalizacja: Garwolin PL/Bishops Stortford UK

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez Bartdrift » 6 kwi 2011, o 18:18

Piotrek, to wszystko jest mozlwe, ale jak juz wiesz na 100% ile jest osob. A problem w tym, ze widze po listach, ze moze byc jeszcze spokojnie raz tyle i wtedy to juz nam i tak nic nie pomoze :D

Spokojnie, damy rade. Osobiscie postaram sie zrobic wszystko co mozliwe, zeby mimio tak malej ilosci czasu kazdy dal rade potrenowac.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez Olaf » 6 kwi 2011, o 18:29

PiotrekJ napisał(a):Ja bym podzielił zawodników na grupy np. 10 osobowe i dał każdej z takich grup po 30min treningu. Grupy A i B to nadal po 30 aut i w ciągu 30min zrobisz jeden max 2 przejazdy, a nastoisz się bez sensu w kolejce.


Też jestem za takim rozwiązaniem jeżeli będzie dużo aut a tak mało czasu na treningi.
Avatar użytkownika
Olaf
DRIFTER
 
Posty: 552
Dołączył(a): 22 lis 2008, o 18:47
Lokalizacja: Otrębusy

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez oz sss » 6 kwi 2011, o 18:52

info o imprezie na Bemowie:
viewtopic.php?f=15&t=7075
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez johny325 » 6 kwi 2011, o 19:07

A ja mam pytanko ,o ktorej godzinie zawodnicy beda mogli wiechac na teren imprezy w sobote .
johny325
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 15:46

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez GOŁY » 6 kwi 2011, o 19:29

johny325 napisał(a):A ja mam pytanko ,o ktorej godzinie zawodnicy beda mogli wiechac na teren imprezy w sobote .

Wyżej masz link
Avatar użytkownika
GOŁY
WPR Drift Team
 
Posty: 338
Dołączył(a): 31 gru 2009, o 15:27
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Daty i miejsca imprez SDC 2011

Postprzez Bartdrift » 6 kwi 2011, o 19:36

Zamykam tego mega offtopa. Jak Arek bedzie mial powody do otwarcia w przyszlosci, temat zostanie otwarty.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości