Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez oz sss » 29 kwi 2010, o 09:59

chcemy poznać Wasze opinie i propozycje na ten temat bo wcześniej nie było okazji
w tej chwili w klasie PROFI za każda rundę jest: I - 1500pln, II- 1000pln, III - 500pln, mniej nie będzie nigdy

odwróćmy na chwilę sytuację, załóżcie sobie przez chwilę, że jesteście organizatorem, ile byście realnie zapłacili zwycięzcom?
wiem, że zawodnicy ponoszą duże koszty przygotowań i wiem też, że pieniądze od organizatora być może wystarczą "na waciki" ale mimo wszystko chcę poznać Wasze opinie żeby poznać kierunek, w jakim mamy iść ... w miarę szybko i sprawnie iść
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez mich007 » 29 kwi 2010, o 10:09

to takie troche dziwne pytanie, to zależy od budżetu organizatora i wielu innych czynników, ja z mojej strony mogę powiedzieć że jestem zadowolony z nagrody pieniężnej, wyjazd mi się zwrócił i dla mnie to już jest wystarczająco :thumbsup: ale jakby było więcej to bym jeszcze coś zarobił i wtedy to by był już mega wypas no i można by śmigać na nowych oponkach a nie na używkach :rockon:
Avatar użytkownika
mich007
DRIFTER
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 08:25
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez oz sss » 29 kwi 2010, o 10:11

to pytanie może Wam się wydawać trochę dziwne ale jest postawione całkiem serio
nasze zawody mają być profi a nagrody to ważny element
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez mart » 29 kwi 2010, o 11:37

jestem w szoku :shock:

w PL takie pytania/propozycje i to od organizatora- wow naprawde respect




Ale jedno male ale -nie obawiacie sie ze zawody z wielkimi wygranymi stana sie "inne" tzn beda spory o sedziowanie -zajete miejsce itd. bo wiadomo ze jak chodzi o kase to juz wszystko sie zaczyna zmieniac
mart
Touge Drifter
 
Posty: 117
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 15:56
Lokalizacja: livingston

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez robacek » 29 kwi 2010, o 11:51

mysle ze sporami o kase nie mozna sie tu przejmowac bo im wieksze pieniadze wchodzą tym sport robi sie bardziej profesjonalny. ja mimo ze podium nie zobacze przez najblizsze lata jezscze:P uwazam ze nagrody powinny byc ok 2x wyzsze np 1.3500 2.2500 3.1000 zeby zajecie pierwszego miejsca nie rownalo sie ze zwroceniem kosztow a zostalo na cokolwiek. ja osobiscie chetnie zaplace nawet wieksze wpisowe bo jest to tez niejako okazanie szacunku najlepszym. a spory o sedziowanie beda czy o 1000zl czy o 10 000zl.. do tego czesto show jakie nam prezentuje top 6 jest kontuzjogenny patrz mlynarz ale to tez jest najwiekszym show. chyba tyle ode mnie. wiadomo im wyzsze wygrane tym lepiej a niestety predzej czy pozniej ludzie sie podzielą miedzy sobą i atmosfera z rundy na Bemowie pojdzie w zapomnienie i eteve bedzie mi powietrze z opon spuszczał hahaha :lol:
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez andyone » 29 kwi 2010, o 12:13

Oz od samego początku bardzo podoba mi się jak podchodzicie do tematu.
A te pytanie utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu.
Patrząc na filmy z imprezy żałuje że mnie nie było, ale dopiero dzień przed imprezą odebrałem auto :/
Avatar użytkownika
andyone
Touge Drifter
 
Posty: 144
Dołączył(a): 11 mar 2009, o 19:24
Lokalizacja: Warsaw

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez oz sss » 29 kwi 2010, o 12:36

robacek napisał(a):mysle ze sporami o kase nie mozna sie tu przejmowac bo im wieksze pieniadze wchodzą tym sport robi sie bardziej profesjonalny. ja mimo ze podium nie zobacze przez najblizsze lata jezscze:P uwazam ze nagrody powinny byc ok 2x wyzsze np 1.3500 2.2500 3.1000 zeby zajecie pierwszego miejsca nie rownalo sie ze zwroceniem kosztow a zostalo na cokolwiek. ja osobiscie chetnie zaplace nawet wieksze wpisowe bo jest to tez niejako okazanie szacunku najlepszym. a spory o sedziowanie beda czy o 1000zl czy o 10 000zl.. do tego czesto show jakie nam prezentuje top 6 jest kontuzjogenny patrz mlynarz ale to tez jest najwiekszym show. chyba tyle ode mnie. wiadomo im wyzsze wygrane tym lepiej a niestety predzej czy pozniej ludzie sie podzielą miedzy sobą i atmosfera z rundy na Bemowie pojdzie w zapomnienie i eteve bedzie mi powietrze z opon spuszczał hahaha :lol:


opłata za start nie zostanie podniesiona, mowy nie ma, nam 60 pln od każdego zawodnika wystarczy,
zawodnicy i tak wkładają kasę w auta, po co mają jeszcze więcej płacić za start? sam jestem/byłem zawodnikiem i wiem, że to absurd
robacek i mart: atmosfera z bemowa nie zginie :D i nikt się nie podzieli nawet jak nagrody będą wyższe, to raczej nie ma związku bo nagrody są póki co trzy a zawodników dziesiątki a może w przyszłości ponad sto/dwieście, w 1/4 mili to się udaje a tam są nagrody w 16 klasach (230 zawodników na bemowie) a nie w jednej jak u Was
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez oz sss » 29 kwi 2010, o 12:39

andyone napisał(a):Oz od samego początku bardzo podoba mi się jak podchodzicie do tematu.
A te pytanie utwierdza mnie tylko w tym przekonaniu.
Patrząc na filmy z imprezy żałuje że mnie nie było, ale dopiero dzień przed imprezą odebrałem auto :/


dzięki, uczymy się i próbujemy się nauczyć szybko Waszej dyscypliny
do zobaczenia, może next time :D
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez OSTR » 29 kwi 2010, o 15:41

Moim zdaniem podniesienie wartości nagród może wpłynąć pozytywnie na widowiskowość zawodów - bardziej zacięta rywalizacja. :twardziel:

Ponieważ w klasie amatorskiej także startuje wielu zawodników i płaci takie samo wpisowe proponowałbym wprowadzić także dla nich jakieś drobne nagrody. Nie muszą to byś od razu nagrody pieniężne ale nawet jakieś gadżety do auta jak. np. pasy szelkowe, jakaś fajna kierownica sportowa, opony czy olej silnikowy :thumbsup:
Avatar użytkownika
OSTR
Touge Drifter
 
Posty: 109
Dołączył(a): 5 lis 2009, o 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez koalaMT » 29 kwi 2010, o 15:44

OSTR napisał(a): Ponieważ w klasie amatorskiej także startuje wielu zawodników i płaci takie samo wpisowe proponowałbym wprowadzić także dla nich jakieś drobne nagrody. Nie muszą to byś od razu nagrody pieniężne ale nawet jakieś gadżety do auta jak. np. pasy szelkowe, jakaś fajna kierownica sportowa, opony czy olej silnikowy :thumbsup:


Bardzo dobry pomysl... w 100% popieram.. to by podnioslo checi i determinacje wszystkich zawodnikow
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez wierzba » 29 kwi 2010, o 16:08

Witam

wrzucę parę słówek od siebie , co do nagród dla Fan to jak najbardziej super sprawa , ale niech to też będą nagrody pieniężne , bo nie każdemu są potrzebne jakieś gadżety do driftcaru , bo je już mają lub chcą inne i będą się później bujali by sprzedać np. pasy czy kierownicę lub inne pierdółki , a wiadomo każdy grosz się przyda :D


pozdro
wierzba
WPR Drift Team
 
Posty: 498
Dołączył(a): 16 cze 2009, o 21:05
Lokalizacja: Pruszków

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez david » 29 kwi 2010, o 16:41

OSTR napisał(a):Moim zdaniem podniesienie wartości nagród może wpłynąć pozytywnie na widowiskowość zawodów - bardziej zacięta rywalizacja. :twardziel:

Ponieważ w klasie amatorskiej także startuje wielu zawodników i płaci takie samo wpisowe proponowałbym wprowadzić także dla nich jakieś drobne nagrody. Nie muszą to byś od razu nagrody pieniężne ale nawet jakieś gadżety do auta jak. np. pasy szelkowe, jakaś fajna kierownica sportowa, opony czy olej silnikowy :thumbsup:


imho Jeśli macie nieograniczony budżet to można i w klasie amatorskiej dawać nagrody. Jeśli nie to bezsensu. Może to spowodowac sytuacje w której gorsi zawodnicy z klasy Profi stwierdzą, że opłaca się startować jako amator.

Większe pieniążki dla Profi moim zdaniem pozwoliłyby przyciągnąć dobrych zawodników startujących w czołówce DMP.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
david
Touge Drifter
 
Posty: 131
Dołączył(a): 18 paź 2009, o 18:30

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez robacek » 29 kwi 2010, o 17:23

jakies stosunkowo mniejsze nagrody w fan bylyby super rozwiazaniem moim zdaniem. nawet jakies symboliczne kwoty a jak widac wygrani w fan prezentowali calkiem fajny poziom.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez Wojtas » 29 kwi 2010, o 17:27

Też uważam, że nagrody powinny być również dla fan za najlepsze miejsca.
A w profi fajnie by było jakby nagrody chociaz skromne dostawała nie tylko pierwsza 3, ale czym więcej osób tym lepiej. Jakieś drobne gadgety typu np. bajeranckie przyssawki Gecko czy jakies inne rzeczy od sponsorow powinny byc co najmniej dla TOP 16.
Avatar użytkownika
Wojtas
Touge Drifter
 
Posty: 197
Dołączył(a): 9 kwi 2008, o 17:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakich nagród pieniężnych oczekują zawodnicy?

Postprzez szefer » 29 kwi 2010, o 22:27

Ja osobiscie uwazam ze kasa to troche slaby pomysl bo wolabym dostac np. "karnet" upowazniajacy mnie do wybrania dowolnego kpl. kól jakies firmy, albo np. o wartosci 2-3tys na czesci w jakiejs hurtowni np. InterCars, dla nich to wcale nie jest 2-3tys. tylko duzo mniej bo przeciez maja wysoką marże.
Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, bo tak prawde mowiac co sie kupi do auta za 1500zł. nie wspominajac o 2 i 3 miejscu.
Pozdro!
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Następna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości