1. Runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez ping » 3 maja 2010, o 11:28

Minęło trochę czasu. Jest akurat chwila w weekend majowy na smyrnięcie posta.
Co prawda pracowałem na tych zawodach ale i tak podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Ochłonąłem już nieco ze sportowych (i tych niezbyt sportowych :duel: ) emocji.
Mówiąc o samym evencie muszę swierdzić, że udało się zrobić chłopakom z SSS kawał dobrej roboty. Nie można powiedzieć. To nie była liga, która powstała we własnych powijakach. To była przemyślana premiera nowej serii, do której przygotowywano się pieczołowicie korzystając z własnego doświadczenia ale, co ważniejsze, z doświadczeń innych lig i serii. I to było widać.
Harmonogram praktycznie cały czas bez poślizgu, dobrze ustawiony (co prawda część musiała się odbyć wcześnie rano aby finały były o normalnej porze).
Nagłośnienie dobre (troszkę mało na dalszej części trasy przy trybunach ale ogólnie ok).
Atmosfera bardzo w porządku. Na całej imprezie panował duch rywalizacji sportowej. Kibice też byli wyraźnie zainteresowani naszym nowym sportem. Przyjemnie było dla nich jeździć*/komentować. widać było silne zaangażowanie zarówno w sukcesy ulubionych zawodników jak i ocenianie sędziów ( węgierszkie połówki :D ).
Zawodnicy. Tutaj naprawdę sporo miłych niespodzianek. a zwłaszcza Krzysztof, który bardzo pozytywnie zaskoczył wszystkich (i chyba nawet samego siebie :uklon: ). To bardzo ważne w rozwoju nowej dyscypliny aby były miejsca gdzie takie talenty mogą się ujawnić, rozwijać, pokazać. Niskie wpisowe i otwarta formuła zawodów gwarantują sporą frekwencję a jak się okazuję również wysoki poziom mimo kolizji terminów.
Drift Taxi. Niewyobrażalna frekwencja! to bardzo miłe. Widać, że ludzie są głodni tych emocji. Ciekawi. To bardzo dobrze. Mimo, że cena była "normalna".

Jestem przekonany, że następne rundy, na których pojawi się komplet polskiej czołówki utwierdzą nas, że SSS Drift Cup jest ważnym elementem polskiej sceny driftingowej i wpisze się na stałe w krajobraz polskich zawodów.

Tak naprawdę z punktu widzenia zawodnika* nie dopatrzyłem się za bardzo rzeczy do poprawienia. Niskie wpisowe, dobra reklama eventu, obecność mediów, dużo drift taxi, spójny i efektywnie realizowany harmonogram, miłe nagrody pieniężne, dobra komunikacja przed zawodami. :good:
Jako komentator mam prośbe do zawodników aby rozszerzyli swoje opisy na profilach i uzupełnili w fotki, anegdoty (dodatkowa rubryka? ) to będzie dużo łatwiej, milej i ciekawiej o was opowiadać :grin: .

*Jako zawodnik to może za dużo powiedziane. Próbowałem swojej maszyny na treningu i drift taxi. Niestety wydmuchana uszczelka z podkład filtra oleju a potem awaria mocowania sprzęgła zaciągnęła mnie na lawetę... jednak przekładka kiery wdała się we znaki. Ale już ogarnąłem temat a więc next time :yeah:
Avatar użytkownika
ping
DRIFTER
 
Posty: 234
Dołączył(a): 25 mar 2008, o 22:00

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez kamkor » 3 maja 2010, o 11:44

ping napisał(a):ocenianie sędziów ( węgierszkie połówki :D ).


Tak naprawde to japońskie. :D
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez ping » 3 maja 2010, o 12:01

kamkor napisał(a):
ping napisał(a):ocenianie sędziów ( węgierszkie połówki :D ).


Tak naprawde to japońskie. :D


No no :thumbsup:
Najważniejsze, że było konsekwentnie. Poza dwiema sytuacjami, które się rozstrzygnęły same w dalszej części zawodów było naprawdę w porządku i każdy kto był to potwierdzi.
Avatar użytkownika
ping
DRIFTER
 
Posty: 234
Dołączył(a): 25 mar 2008, o 22:00

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez robacek » 3 maja 2010, o 12:20

ping dopiero w ten weekend jak montowalem filmik z sss slyszalem Twoje komentarze bo z auta uslyszalem Cie tylko raz:) "no niestety ten przejazd mnie nie zachwycil, malo dymu(...)" to bylo po przedostatnim przejezdzie eliminacyjnym tak wiec ostatni pojechalem juz najgrubiej jak umialem i sie udalo zrobic najlepszy przejazd;) i teraz jak sluchalem komentarzy to naprawde super gratki! szkoda fury bo dlugo tam nie pojezdziles;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez ping » 4 maja 2010, o 17:48

robacek napisał(a):ping dopiero w ten weekend jak montowalem filmik z sss slyszalem Twoje komentarze bo z auta uslyszalem Cie tylko raz:) "no niestety ten przejazd mnie nie zachwycil, malo dymu(...)" to bylo po przedostatnim przejezdzie eliminacyjnym tak wiec ostatni pojechalem juz najgrubiej jak umialem i sie udalo zrobic najlepszy przejazd;) i teraz jak sluchalem komentarzy to naprawde super gratki! szkoda fury bo dlugo tam nie pojezdziles;)


Cieszę się, że udało mi się Ciebie zmotywować :) Ogólnie wielkie gratulacje dla teamu Prodriftu :good:
Fura się już odgraża na następne rundki :drift:
Avatar użytkownika
ping
DRIFTER
 
Posty: 234
Dołączył(a): 25 mar 2008, o 22:00

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez RokiDrift » 4 maja 2010, o 21:16

Tak jak Ping napisał jeśli możecie to podajcie jak najwięcej danych o samochodzie i o Was, bo przy mniejszej połowie nazwisk nic nie było napisane i musiałem przed wystartowaniem zawodnika podchodzić i pytać się co on tam ma ;) I jak piszecie to piszcie tak jak jest bo startowało biało-czarne e30 z napisem na boku prodrift i na kartce było napisane że zawodnik jest z teamu prodrift i kiedy to powiedziałem przez mikrofon nagle ktoś podchodzi i mówi że gadam głupoty i nie jest on z prodriftu, ja zaglądam w moje notatki a tam jest napisane czarno na białym że zawodnik należy do teamu prodrift :glare: Taka mała sugestia :)
Avatar użytkownika
RokiDrift
Touge Drifter
 
Posty: 234
Dołączył(a): 29 lis 2008, o 19:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez FiDżi » 5 maja 2010, o 11:04

No to Lukass ładnie to takie rzeczy pisać że z prodrift-u jesteś hahah :rotfl2: :rotfl2:
żart ale przydało by się więcej informacji bo czasami było słychać że wymyślaliście na siłe jakieś info
I niestety ale na trybunie i tak was nie było słychać a tam było duża ilość ludu
ale i tak było super :thumbsup:
Avatar użytkownika
FiDżi
MEDIA
 
Posty: 289
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1. runda 25.04.2010 Bemowo Warszawa

Postprzez robacek » 5 maja 2010, o 12:12

na treningu w sobote byl taki wiatr ze jak stalem przy barierce 10metrow od upalającej karoli to wygladało jak film niemy:) zero dzwieku:)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości