Terminarz imprez 2010 - Finał SDC - Tor Lublin 25-26.09

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Terminarz imprez 2010 - Finał SDC - Tor Lublin 25-26.09

Postprzez oz sss » 16 sty 2010, o 22:30

Zawsze aktualne info na 2010 jest na http://www.sss.org.pl
pierwszy dzień to treningi/kwalifikacje bez publiczności, drugi dzień to zawody z publicznością

Dla porządku wypiszę również tu:
1. 24-25.04 Otwarcie sezonu, lotnisko Bemowo, Warszawa
2. 29-30.05 lotnisko Kamień Śląski
3. 26-27.06 lotnisko KÄ…kolewo, Grodzisk Wielkopolski
4. 23-24.07 lotnisko Pruszcz Gdański - nastąpiła zmiana daty, pierwotnie impreza miała się odbyć 25 lipca
5. 21-22.08 lotnisko Zegrze Pomorskie k/Koszalina
6. 25-26.09 Finał Tor Lublin
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez MasterTM » 16 sty 2010, o 23:02

Na pierwszą rundę pojawię się na pewno :) Mam nadzieję, że ostatnia także będzie tradycyjnie na Bemowie ;)
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez oz sss » 16 sty 2010, o 23:06

finał nie będzie w Warszawie, w stolicy robimy otwarcie sezonu
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez MasterTM » 16 sty 2010, o 23:08

Szkoda :/ W takim razie pewnie będę tylko na otwarciu.
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez oz sss » 18 sty 2010, o 22:51

mam nadzieję, że SSS spełni Wasze oczekiwania :)
podobnie jak inni organizatorzy zawodów w drifcie :)
ogólnie będzie fajny sezon :D
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez jasiu335i amator » 18 sty 2010, o 23:21

oz sss napisał(a):mam nadzieję, że SSS spełni Wasze oczekiwania :)
podobnie jak inni organizatorzy zawodów w drifcie :)
ogólnie będzie fajny sezon :D



Panowie zawody na samych lotniskach ,a gdzie są tory??????? (wiem że niema ich za dużo w kraju) na lotniskach na pewno nie zgromadzi się tylu kibiców i mediów co na torze no i nie wiem czy o taką promocje driftu nam chodzi w naszym kraju jak tu wszyscy zgromadzeni piszą. Dla mnie zajeżdża troszkę amatorką lecz na pewno lepszy rydz jak nic .pozdr.MARCIN :banana:
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez oz sss » 19 sty 2010, o 01:04

na torze będzie tylko finał sezonu
nie ma logistycznej i prawnej możliwości by zmieścić wszystkich widzów, zawodników (również z innych konkurencji) w innym miejscu niż lotniska
nie da się też zmniejszyć imprez SSS ale kto wie, może brak toru na 5 rundach (poza finałem) zrekompensują Wam inne elementy imprezy
zobaczymy 25 kwietnia w Warszawie
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez robacek » 19 sty 2010, o 10:46

Jasiu335 nie wiem gdzie Ty tu amatorke widzisz. Ekipa sss ma doswiadczenie co pokazala nie raz w organizowaniu 1/4. zakladam ze sa to lotniska glownie ze wzgledu na 1/4mili ktora bedzie rownolegle. i jestem pewien ze bedzie wiecej widzow i mediow niz na zeszlorocznych rundach sds.. Jakbys wczytal sie w temat zobaczylbys jak beda wytyczane trasy ze to nie beda same kołki postawione na plycie lotniska, do tego trybuny itd wiec Twoje pojecie amatorki albo jest dziwne albo nie wiesz o czym mowisz.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez RokiDrift » 19 sty 2010, o 19:06

Tak jak pisze robacek nie wiem gdzie Ty tu widzisz amatorke :glare: sedziowanie kwalifikacji za pomoca Drift Box System, filmowanie przejazdu dla lepszej oceny, udział sędziów zagranicznych, dwie klasy startowe, nagrody pieniężne w klasie PROFI 1500/1000/500 PLN a do tego niskie wpisowe 60 PLN. I gdzie Ty tu widzisz amatorke???
Osobiście uważam że zawody na lotniskach też mają swojem zalety np. można ustawić bardzo szybkie sekwencje zakrętów a nie jak na torach kartingowych, wypadając z trasy nie zrobisz sobie zbytnio bubu :grin:
Avatar użytkownika
RokiDrift
Touge Drifter
 
Posty: 234
Dołączył(a): 29 lis 2008, o 19:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez FiDżi » 19 sty 2010, o 21:56

Uważam że jest jak najbardziej dobra promocja driftu bo SSS organizuje nie tylko (od przyszłego sezonu ) Drift ,ale także 1/4 przez co więcej osób o Drifcie usłyszy
Byłem kiedyś na 1/4 nie dość że siedziałem na trybunie to było całe lotnisko Ludzi aut i stoisk więc myślę że będzie Bardzo Pro impreza motoryzacyjna :grin:
Avatar użytkownika
FiDżi
MEDIA
 
Posty: 289
Dołączył(a): 7 lip 2009, o 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez jasiu335i amator » 19 sty 2010, o 22:30

robacek napisał(a):Jasiu335 nie wiem gdzie Ty tu amatorke widzisz. Ekipa sss ma doswiadczenie co pokazala nie raz w organizowaniu 1/4. zakladam ze sa to lotniska glownie ze wzgledu na 1/4mili ktora bedzie rownolegle. i jestem pewien ze bedzie wiecej widzow i mediow niz na zeszlorocznych rundach sds.. Jakbys wczytal sie w temat zobaczylbys jak beda wytyczane trasy ze to nie beda same kołki postawione na plycie lotniska, do tego trybuny itd wiec Twoje pojecie amatorki albo jest dziwne albo nie wiesz o czym mowisz.



Witam może i panowie macie racje tylko tak na prawdę oglądając relacje z driftu na necie rzadko się zdarza żeby coś było na lotniskach tylko na torach.Następny temat nigdy nie chodziłem na walki bokserskie po to ażeby oglądać judo,ale może pisze bzdury (takie mam odczucie) .Więc reasumując niestety na pomorzu jak jest ćwiartka to na pewno nie drift nie wiem jak jest w warszawie i innych dużych miastach na pewno o niebo lepiej, mam tylko nadzieje że to co piszecie że z taką fetą odbywają się imprezki organizowane przez SSS no to brawo .Pozdrowionka JASIU :)
Avatar użytkownika
jasiu335i amator
Touge Drifter
 
Posty: 202
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 11:19
Lokalizacja: koszalin

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez BOBBY PL » 19 sty 2010, o 23:14

jasiu335i amator napisał(a):

Witam może i panowie macie racje tylko tak na prawdę oglądając relacje z driftu na necie rzadko się zdarza żeby coś było na lotniskach tylko na torach.

Wystarczy zerknac na zesloroczne mistrzostwa Red Bull Drifting World Championship , trasa bardzo fajnie ustawiona, szybka i techniczna, do tego umiejscowiona na terenie dokow portowych, teren plaski jak na lotnisku a przynajmniej na filmie wygladalo to fajnie, jezeli bedzie to choc namiastka tego to wroze wielkie zainteresowanie.
Pozdro
Avatar użytkownika
BOBBY PL
Touge Drifter
 
Posty: 179
Dołączył(a): 4 paź 2008, o 18:13
Lokalizacja: Krakow-Dundee

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez oz sss » 20 sty 2010, o 00:33

SSS zrobi wszystko co możliwe by zawodnicy i widzowie byli zadowoleni z serii Drift Cup. Uruchomimy naszych patronów medialnych do promocji tej efektownej dyscypliny i będziemy ją traktować na równi z 1/4 mili.
Natomiast w 2010 roku z pewnością więcej pracy będziemy mieli z driftem niż z 1/4 mili. Ćwiartkę i nasze imprezy rozwijamy i ulepszamy już 7 lat. Na ostatniej imprezie w Warszawie pobiliśmy rekord w ilości zawodników - grubo ponad 200. I chciałbym by dojście do tej liczby zawodników w drifcie nie zajęło nam 7 lat :D . W sezonie 2010 imprezy będą jednodniowe (być może z możliwością treningu dzień wcześniej w określonych godzinach popołudniowych) i będziemy się wzajemnie poznawać/testować ale to dopiero początek.

Tyle mogę napisać w tej chwili, resztę ocenicie sami w trakcie trwania sezonu.
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez robacek » 20 sty 2010, o 02:14

trening dzien wczesniej to bylaby super opcja. Drifterzy poznaliby trase nawierzchnie itd a w dniu zawodow i tak juz napietym byloby wiecej czasu.

Jasiu drift nie liczy na fanów 1/4 ale na ludzi ktorzy przychodzą tabunami na takie imprezy jak man's day. dzieki temu szarzy polacy moga dostrzec drift i zaczynają sie tym interesowac. najlepsza droga do wypromowania tego sportu. a zeszly sezon sss wrozy jedynie bardzo dobrze dla driftu w tym sezonie. ja mowiac szczerze doczekac sie 1 rundy nie moge;)

oz jesli jednak uda sie zrobic ten trening dzien wczesniej to moze pomysl o podzieleniu wtedy klas. wtedy nie bedzie trzeba samemu deklarowac itd. ja np wolałbym uslyszec od sedziego czy cos czy mam czego szukac w klasie profi niz sam sie pchac nie wiedząc w co ze wzgledu ze to bedzie moj pierwszy sezon. a osoboscie klasa fan nie zachęca mnie wogole;P
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terminarz imprez 2010

Postprzez Å»oÅ‚nierz » 20 sty 2010, o 06:58

Myślę, że jest to bardzo pomysł :good: Gdyby doszły treningi dzień wcześniej to o wiele poważniej zastanawiałbym się nad startem w sss.
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Następna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron