Sędziowanie w sezonie 2010

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez ju-by » 26 kwi 2010, o 20:23

Czy o tak niespodzinkę chodziło? ;)
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez oz sss » 26 kwi 2010, o 20:45

dokładnie tak, to była niespodzianka również dla nas :D życie byłoby nudne bez nieoczekiwanych zmian miejsc i osób :)
sędziowski team węgiersko-polski sprawdził się doskonale ale mam nadzieję, że Paul dotrze na drugą rundę do Kamienia,
Kamil sprawdził się świetnie zarówno jako sprawny współorganizator jak również jako sędzia, jego poziom zaangażowania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył
ogólnie jesteśmy z Paulem umówieni na cały sezon ale wiadomo, choroby brykają po ludziach i wtedy trzeba odpuścić
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez ju-by » 26 kwi 2010, o 21:11

Dlaczego zawodnicy startujcy w imprezie byli przekonani, że skład sędziowski jest inny?
Jak ma się informacja o chorobie Paula do jego uczestnictwa w weekendzie demo DTM na torze Hockenheim w ten weekend?
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez robacek » 26 kwi 2010, o 21:50

na porannym brefiengu na samym poczatku zostalismy poinformowani o fakcie choroby i braku Paula w skladzie sedziowskim oraz zostalo przedstawione bardzo wyraznie co bedzie oceniane i jak. na wszystkie watpliwosci uzyskalismy odpowiedzi wiec nikt nie mial z niczym problemow z zawodnikow.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez ju-by » 26 kwi 2010, o 21:55

Jakiej choroby? Paul był w tym czasie na torze Hockenheim na DTM Demo, właśnie z nim koresponduje, jak będę miał pewność że jest tak jak myślę (i jego oświadczenie) nie omieszkam się z Wami podzielić.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Bartdrift » 26 kwi 2010, o 22:20

Specjalnie dla jubego . Mail od Paula z 22.04.2010:

Hey Bart,

keep me updated about the ticket. My brother will do the DTM-demo for me.
I'm gonna see a docter this afternoon; have a terrible headache already since last week tuesday, I've been in bed now more than 4 days , but it doesn't get any better.
 Best regards,



Paul Vlasblom

23.04.2010:

Hey Bart,

Bad news;  I've been at the docter for my headache; I have sinusitis  (voorhoofds-holte-ontsteking in dutch)
This means I have to stay calm and get antibiotica-medicine. If I'm lucky it's over in less than a week.
I hope you didn't book a flight for me yet,and that you can find someone else to do the judging.
 Best regards,


Paul Vlasblom



A teraz Panie ju-by, za zasrywanie wszystkiego co nie ma w tytule PFD i za mega zaczepne i przesmiewcze wypowiedzi, idziesz sobie na wolne od tego forum. Cala administracja jak jeden ma cie serdecznie dosyc. Pewnie jak wiekszosc uzytkownikow tego forum.
Do kiedy ? Napisz jak zechcesz byc normalnym userem tego forum. Moze jak zaakceptujesz fakt, ze PFD to nie jedyna seria w Polsce.
Maila znasz.
:wave:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Żołnierz » 27 kwi 2010, o 12:25

Bartdrift napisał(a):A teraz Panie ju-by, za zasrywanie wszystkiego co nie ma w tytule PFD i za mega zaczepne i przesmiewcze wypowiedzi, idziesz sobie na wolne od tego forum. Cala administracja jak jeden ma cie serdecznie dosyc. Pewnie jak wiekszosc uzytkownikow tego forum.
Do kiedy ? Napisz jak zechcesz byc normalnym userem tego forum. Moze jak zaakceptujesz fakt, ze PFD to nie jedyna seria w Polsce.
Maila znasz.
:wave:

Radosna nowina :) Wolę już trasę z barier wodnych niż jego na forum :grin:
Avatar użytkownika
Żołnierz
Touge Drifter
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 7 lut 2009, o 12:47
Lokalizacja: Żory

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Janeek52 » 27 kwi 2010, o 16:01

to ja pozwolę sobie wtrącić parę zdań :grin: ( z góry pisze że nic do nikogo nie mam) byłem w niedziele w poznaniu licząc na super show, bo w końcu PFD itd... no i powiem tak: auta i ich kierowcy dawali czadu! według mnie SIWY najlepiej się bawił ze wszystkich uczestników :thumbsup: ) i nic poza tym, w sumie czułem się jak na treningu, mało tego na jakieś mniej więcej 10 minut, podczas przerwy po drift taxi, płyta się zacięła nie wiem może DJ w tojce się zatrzasnął (ju-by chyba wtedy siedział w kontenerze do sędziowania i chyba spał bo zero reakcji z jego strony), nie mówiąc o kamieniach lecących na ludzi siedzących na "trybunach", które, jak z procy, leciały spod kół podczas orania pobocza. Odnośnie sędziowania, niby profesjonale zawody z profesjonalnymi sędziami, a i tak pytano publikę kto ma wygrać, w ogóle nie wiem czy ktoś to zauważył że nie podawali dokładnych wyników tylko kto wygrał gonitwę, w zeszłym sezonie w Kielcach jeszcze podawali punktację... Nie wiem może się czepiam :glare: W ogóle jak jest na sss? jaki jest kontakt z publiką? też ktoś zamula jak "narrator" z PFD? na sss kibice czekają na wejście zawodników na pudło czy zawijają się wcześniej? W ogóle zaskoczyło mnie to że redaktor z GT, po założeniu rękawiczek zbierał kawałki zderzaków z toru - dziwne to trochę. nie chce żeby to wyglądało że jestem nastawiony anty PFD, takie są moje odczucia jako widza z jakąś tam wiedzą o drifcie. A jeżeli chodzi o jubego to nie wiem czemu On taki czepialski, zazdrosny? Tak więc postanowiłem wybrać się na sss do Kamienia Śląskiego, wtedy porównam sobie obie "organizacje" ale jak na razie mogę stwierdzić że sss organizują ludzie którzy robią to co lubią i robią to dla dobrej zabawy. Tak trzymać i do zobaczenia w maju. PEACE :rockon:

p.s. sory za OT
Avatar użytkownika
Janeek52
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 19 kwi 2009, o 08:33
Lokalizacja: Legnica

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez oz sss » 27 kwi 2010, o 17:17

zapraszam, będziesz miał porównanie,
myślimy nad nowym, dwudniowym harmonogramem,
do ok 17.00 są tysiące ludzi ale potem ich liczba spada, dlatego finały będziemy przeprowadzać wcześniej

SSS robi zwyczajnie to co uważa za słuszne, lubimy wszystkich fajnych ludzi,
jesteśmy niezależną organizacją pasjonatów i niech tak zostanie :D
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Janeek52 » 27 kwi 2010, o 17:27

dzieki będę napewno, może kiedys uda mi sie wystartować (jak tylko żona mi pozwoli :glare: )
Avatar użytkownika
Janeek52
Touge Drifter
 
Posty: 286
Dołączył(a): 19 kwi 2009, o 08:33
Lokalizacja: Legnica

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez robacek » 27 kwi 2010, o 17:37

oz bardzo dobry pomysl. na dzien wczesniejszy przeniesc czesc rzeczy tak aby top 16 zaczynalo sie max o 15. tak naprawde przy przejazdach eliminacyjnych był full. ja sie nie moglem przecisnac zeby dostac sie na tor. ludzie wokolo okupowali barierki, trybuny pełne i generalnie grubo. Ping bardzo fajnie komentował z kims drugim nie pamietam kto to byl:) generalnie nawet jak komus nie szlo potrafili powiedziec to w zabawny sposob bez dogryzek niepotrzebnych. nasz team niestety pomijajac fakt uszkodzen wizualnych zlapal dosc powazne awarie + musimy sie wyrobic z klatkami do Kamienia wiec nasz pewny przyjazd troche sie oddala przez budzety :twardziel: ale zrobimy wszystko zeby sie pojawic. Zyczliwosc ze strony Oz'a i podejscie calej ekipy juz dlugo przed pierwszą rundą jak i w trakcie bardzo pomogla nam w wielu sprawach zwiazanych z teamem dlatego serdecznie dziekuje Ozowi w imieniu calego teamu.
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Bartdrift » 28 kwi 2010, o 21:55

Specjalnie dla zbanowanego Łukasza Ptaszyńskiego vel ju-by, rozpowiadajacego namietnie swoje klamstwa jakoby korespondowal z Paulem Vlasblomem) i ten mu napisal ze "olał sss bo dostal lepsza oferte" . Nie mialem zamiaru dac sie wciagnac w jego debilne gierki na poziomie idioty klepiacego w klawiature bez namyslu , byle cos tam zepsuc, ale tak na wszelki wypadek napisalem do Paula zapytanie o pokaz na DTM i jego "korespondowanie" z naszym szanownym oszustem.

Oto co mi odpisal, doslownie przed chwila :

Hey Bart,

Now that I'm having the right pills (antibiotics) it's getting way better, today I did some light work again in the workshop and only took 2 paracetamol for the headache  (was 8 paracetamols each day last week!)
Seems that it's some virus , however you usually have also the other symptoms like coughing, sneezing and diarrhee, but I had only the headache, and nothing else, that's why it took the doctor so long to find out what it was. The doctor thinks that after the weekend I'll be fine again.
I joined my brother to Hockenheim, he drove the demo on saturday.

Anyway, I didn't get any email about this demo, and for sure there's no better offer from the DTM, as there is no money paid at all! We get the opportunity to show the drifting to a big audience, that's it. We now got the opportunity to do a demo at the next run of DTM in Valencia (Spain), but I don't think anyone will go there as it is a long and expensive trip.

 Best regards,


Paul Vlasblom


To wszystko pogłebia mnie w przekonaniu, ze wakacje dla Pana jubego od tego forum powinny byc duzo dluzsze niz zakladalem. Nie wyobrazam sobie sytuacji, kiedy to jeden z organizatorow opluwa wszelkie pozostale serie klamiac i oszukujac. To dzialo sie w stosunku do Drift Open, teraz sss.
Nie na tym powinno to chyba polegac. Jesli organizator nie potrafi zachowac fasonu na jedynym forum o drifcie w Polsce, ktore zrzesza tak ogromna ilosc zawodnikow i fanow tego sportu, to niestety powinien nadal pisac sobie na facebooku. Moze tam jest jego miejsce.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez Olaf » 28 kwi 2010, o 22:02

Posty Jubego nic nie wnosiły i ziały jadem goryczą zazdrością frustracją chamstwem i nie wiem czym jeszcze, więc ban jak najbardziej zasłużony - moja propozycja to na początek ban na 5 lat ale to już ode mnie nie zależy.
Pozdro
Avatar użytkownika
Olaf
DRIFTER
 
Posty: 552
Dołączył(a): 22 lis 2008, o 18:47
Lokalizacja: Otrębusy

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez mich007 » 29 kwi 2010, o 09:09

Sorki za OT ale skoro wątek jubego się ciągnie to ja powiem tylko tyle że całe PFD coś gniecie w pośladach...

Takie rzeczy Witkowski wypisuje na facebooku odnośnie SSS i tego co działo się po przejazdach finałowych:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pro ... 060&ref=mf

"Super NEWS - Mistrzostwa Polski w Paleniu Gumy przeniesiono z Torunia do Warszawy! Tankuje LPG do mojej Cali i lecę tam, yeah!"

Śmiechu warte, Oni chyba nie byli na swoich imprezach... :rotfl2:
Avatar użytkownika
mich007
DRIFTER
 
Posty: 318
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 08:25
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Sędziowanie w sezonie 2010

Postprzez robacek » 29 kwi 2010, o 09:16

wtf na kazdej imprezie wygrani tak sie ciesza ja xxxxxxxx wtf?
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości