SSSuper Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez RokiDrift » 13 lis 2009, o 19:02

Lotnisko w Kluczewie (w Stargardzie Szczecińskim) - moim zdaniem jedno z najlepszych (przy okazji największych) lotnisk w Polsce na organizowanie tego typu eventów. Bardzo dobra przyczepność i przy okazji nie zżera opon, można tam ustawić naprawdę szybkie trasy łamanie się przy 160-170km/h tym bardziej że są tam dwa pasy i wiele bocznych dróg, tak więc możliwości konfiguracji trasy - olbrzymia. Jestem tam dosyć często więc jak by co z miłą chęcią służę pomocą :grin:
Avatar użytkownika
RokiDrift
Touge Drifter
 
Posty: 234
Dołączył(a): 29 lis 2008, o 19:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez oz sss » 13 lis 2009, o 19:40

byliśmy tam latem na tzw. wizji lokalnej , lotnisko pasuje do wszystkiego co tam planujemy
inne nasze lokalizacje w 2010 również :D
dzięki za pomoc, z pewnością skorzystamy z kontaktu do Ciebie, jak możesz wyślij do siebie jakiś telefon na biuro@sss.org.pl pliz
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez RokiDrift » 13 lis 2009, o 19:59

Telefon wysłany ;)

Przy okazji dodam że na lotnisku jest 3 najdłuższy pas o ile się nie myle ponad 5km można tam zorganizować 1/8mili :D to taka mała sugestia z mojej strony.

Trzymam kciuki za rozwój waszych driftingowych zawodów :grin:
Avatar użytkownika
RokiDrift
Touge Drifter
 
Posty: 234
Dołączył(a): 29 lis 2008, o 19:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez oz sss » 13 lis 2009, o 20:01

za 1/8 mili dziękujemy, to tak jakby robić drift na rogu ulicy ;) nie uznajemy półśrodków
a 1/4 zmieści się wszędzie, ten temat mamy przeorany do granic ludzkich możliwości :D

dzięki za kontakt, wysłałem też namiary do siebie
z pewnością będziemy współpracować
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez m@ciek » 13 lis 2009, o 21:49

oz sss napisał(a):1. trybuny są na każdej naszej imprezie, średnio 1000 miejsc, część będzie tylko na drift, trybuny to bardzo droga zabawka ale "dajemy radę"
2. tu chcieliśmy Was minimalnie zaskoczyć, może jeszcze się uda ;) prowadzimy różne rozmowy na ten temat, jeszcze bez decyzji
3. załatwione
4. takie rozwiÄ…zanie jest na naszej 1/4 mili i zwyczajnie je sklonujemy
5. mamy takie własne bariery od 2006 roku, swego czasu wydaliśmy na nie ... za dużo :cray: ;)
drugie 5 ;) . promocję mamy skuteczną: tv, radio, gazety, internet, plakaty, ulotki i wiele innych kanałów - patrz na http://www.sss.org.pl i patronów medialnych
6. mam nadzieję, że ogólna atmosfera będzie fajna (nie tylko na zawodach ale i między nimi), tak na serio będzie można to ocenić po sezonie lub częściowo w jego trakcie


No to zapowiada siÄ™ pozytywnie.
Jeżeli PFD również podobnie podejdzie do tematu w tym roku, za co mocno trzymam kciuki :thumbsup: , to będzie na prawdę super!

oz sss napisał(a):Ja nie mam obaw, że coś/ktoś się podzieli. Właśnie odwrotnie. Jestem pewien, że wolny rynek jest dobry w każdej dziedzinie. To absolutnie nie oznacza, że SSS robi drift "dla siebie". Zapraszamy organizatorów innych serii na nasze otwarcie sezonu i na każdą naszą imprezę w roli obserwatorów.


Mówiąc o obrażaniu, nie myślałem w ogóle o tym, że możecie nie wpuścić organizatorów w roli kibiców na swoje zawody , a tylko o tym, że niektórzy z czołowych zawodników mogą nie chcieć przyjechać na jedną albo drugą serię.

oz sss napisał(a):Ludzie to ogólnie rozsądne bestie. Sami najlepiej wiedzą co jest dla nich dobre.

Hehe, może życiowe doświadczenia są dokładnie odwrotne ;)

Postąpicie jak uznacie za stosowne, ale mnie takie podejście dziwi.
Sport motorowy bez klatek w moim przekonaniu jest dobry wtedy gdy powstaje nowa dyscyplina, w której nie ma zawodników, którzy mogą sobie na nie pozwolić. Wtedy jest założenie organizatorów : "spróbujmy -może się uda i nikt nikomu nie zrobi krzywdy" i jak się uda to po roku czy dwóch wprowadza się klatki.
Ale po co robić to gdy ponad 40 zawodników w kraju ma auta z klatkami? Szczególnie, że wycieczki w drzwi w tym sporcie się zdarzają...
Avatar użytkownika
m@ciek
DRIFTER
 
Posty: 288
Dołączył(a): 30 sty 2008, o 11:51

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez Bartdrift » 13 lis 2009, o 22:01

m@ciek, jestes nie na czasie. Poczytaj forum. Teraz to juz co drugi projekt ma klatke . To prawie standard powoli nawet wsrod osob, ktore nie maja nawet zamiaru nigdzie startowac (lub nie wiedzialy ze beda inne serie :grin: ) 40 kierowcow to mialo klatke w 2008 :D
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez oz sss » 13 lis 2009, o 22:12

każdy może jechać w klatce, jest to zalecane w regulaminie i polecamy takie rozwiązanie bo to najlepsze wyjście,
umówmy się, że w PROFI nie będą jeździć nowicjusze ale ludzie z doświadczeniem licencjonowani przez sędziów i 99% aut będzie oklatkowanych ale może pojawić się jakiś super talent w aucie bez klatki, przecież nie zabronimy mu startu w PROFI skoro jeździ profi tylko dlatego, że nie ma klatki, dla mnie to byłoby nie fair, założy sobie zapewne w trakcie sezonu
poza tym jeżeli dopuszczamy opcję, że trzech najlepszych zawodników z FAN może jechać w PROFI to nie możemy narzucić klatek wszystkim skoro w FAN nie są potrzebne, nie wiadomo komu narzucić obowiązek skoro przed zawodami nie wiadomo kto wygra
w jednej z wczesnych wersji regulaminu SSS Drift Cup był obowiązek klatek w PROFI ale idąc logiką naszych ligowych zawodów na torze poznań, gdzie samochody bez klatek piąty rok jeżdżą pełnym ogniem po dużej pętli np. 250 km/h robiąc czasy 1:45 -przy 50 autach jednocześnie na torze i nikomu nic się nigdy nie stało, stawiamy jednak na wyjątek od reguły jakim jest możliwy start bez klatki w PROFI,

jeżeli faktycznie okazałoby się, że brak klatki to realny problem to możemy wprowadzić taki wymóg w trakcie sezonu po uzgodnieniu z zawodnikami ale jakoś w to nie wierzę choć mogę się mylić

co do zawodników to zapraszamy wszystkich chętnych zawodowców i amatorów ale decyzja o starcie w naszych zawodach jest niezależna od SSS bo jest podejmowana indywidualnie przez każdego kierowcę :D zrobimy jednak wszystko co możliwe by tym, którzy do nas przyjadą zapewnić maksimum profesjonalnych wrażeń i współzawodnictwa
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez robacek » 13 lis 2009, o 22:22

abstrahując od fajnych planów które macie i wszystkim co tak sie swietnie zapowiada to co robi na mnie spore wrażenie do komunikacja organizator-drifterzy bo obserwując tematy dot rund czy problemow zwiazanych z pfd i czestotliwosc oraz wylewnosc wypowiedzi przewaznie byla bardzo zdawkowa a chec rozmowy ustalenia itd jak dla mnie swietnie wroza bo nawet jak po 1 rundzie okaze sie ze bedzie bardzo duzo jakis niedociagniec czy cos to widac ze sss bedzie robilo wszystko zeby zmienic to pod zawodników.
a teraz wszyscy do garazu autka robic;]
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez Bartdrift » 13 lis 2009, o 22:33

robacek napisał(a):jak po 1 rundzie okaze sie ze bedzie bardzo duzo jakis niedociagniec czy cos to widac ze sss bedzie robilo wszystko zeby zmienic to pod zawodników.


Robacek, obys mial racje :)

Ja jako wieczny "narzekacz" i nieposkromiony "wytykacz błedów" PFD, łudze sie, ze faktycznie SSS Drift Cup bedzie serią, ktora poprowadzi prawdziwy dialog z zawodnikami.
Wierze swiecie, ze kiedy bede wytykał bledy i wskazywal dobra droge, nie zostane wysmiany przez komentatora SSS ;) .
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez oz sss » 13 lis 2009, o 22:39

:D
nie róbmy wątku o narzekaniu i latach ubiegłych, zróbmy tak by nie było takiej potrzeby,
z pewnością wszyscy organizatorzy (seria SSS, Drift Open i PFD) zrobią wszystko by wyszły jak najlepsze imprezy z korzyścią dla zawodników, widzów i sponsorów,
wszystkim zaangażowanym w to osobom tego właśnie życzę,
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez Bartdrift » 13 lis 2009, o 22:40

:amen:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez KALI » 13 lis 2009, o 23:27

A propo lotniska w Kluczewie to miazga Modlin Biała wymięka to gigant stroiłem tam wóz niesamowicie wielki obiekt ,było by fajnie zorganizować tam rundę
powodzenia trzymam fingery. :yahoo:
Avatar użytkownika
KALI
rotary team
 
Posty: 410
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 20:44
Lokalizacja: Złotokłos/Piaseczno

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez aLLy » 14 lis 2009, o 03:39

Widze ze wszystko zapowiada sie cacy , szkoda tylko ze prawie same lotnisko , ale powod jest wiadomy ;) Co do klatek , rowniez mysle ze w profi powinen byc to obowiazek a sytuacja o ktorej wspomnieliscie moze byc rozwiazywana tak jak w moim przypadku ( oczywiscie nie chodzi o to ze zaliczam sie do super talentow :D ) , umownie taki zawodnik dopuszczony powinen byc do 1 rundy w klasie w profi bez wymaganych rzeczy ale na nastepna runde powinen dopelnic wszystkie wymagania regulaminu . Mysle ze tak by bylo w porzadku dla nas - zawodnikow jak i dla widowni, poniewaz jest to zrozumiale ze osoba z klasy amatorskiej nie zawsze ma mozliwosc wystartowania profesjonalnie przygotowanym aucie w profi lidze . Klatki , kombinezony itp nie dosc ze gwarantuja nam zwiekszone bezpieczenstwo to tez kreuja wizerunek sportu jako profesjonalny , przeciez Pan Staszek nie jezdzi do kosciola w zaklatkowanym tico :grin:

Pozdrawiam i zycze powodzenia w organizacji ;) !
Avatar użytkownika
aLLy
DRIFTER
 
Posty: 354
Dołączył(a): 24 mar 2008, o 13:36

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez BrN » 14 lis 2009, o 10:12

Może wyjść fajna liga :grin: tylko żeby nie było jak z 1/4 mili gdzie sie wszystko rozwijalo przez 3 lata, a poźniej ćwiartka prawie nie istniała. Ale trzymam kciuki za tą ligą i jak skończe projekt to wystartuje w Kąkolewie w klasie Fan :lollol:
BrN
Touge Drifter
 
Posty: 409
Dołączył(a): 31 paź 2009, o 12:35
Lokalizacja: Swarzędz

Re: SSS Drift Cup 2010 - regulamin, info o imprezach

Postprzez oz sss » 14 lis 2009, o 11:24

niedługo rozważymy rozwiązanie zaproponowane przez aLLy, to rozsądne co napisałeś
podobnie jest w 1/4 mili u nas w regulacjach technicznych

BrN:
co do rozwoju 1/4 to chyba dawno nie byłeś na naszych imprezach, sezon 2009 był najlepszy z wszystkich pod każdym względem :D

ps. miałem info, że 60 PLN za start w SSS Drift Cup to za mało, trochę się zaskoczyłem kwotami wpisowego na innych imprezach i prawdę mówiąc nie sprawdziłem ich wcześniej dla porównania, sorki,
chcę tu wyjaśnić, że nie chcemy obciążać zawodników większymi opłatami bo i tak ładujecie pieniądze w auta, opłaty od zawodników ogólnie nie mają u nas wpływu na jakość czy budżet zawodów, finansujemy działalność SSS w inny sposób,
zatem opłata nie będzie wyższa w 2010 chyba, że większość kierowców będzie chciała jeździć za wyższe opłaty ale to chyba byłoby nielogiczne :D
oz sss
Touge Drifter
 
Posty: 536
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 14:09
Lokalizacja: Varsovia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości