SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ban0ff » 3 sie 2013, o 20:08

Takze Nati do roboty i zalatwiajcie runde na 14-15 wrzesnia :D
Napewno sporo ludzi zalatwialo sobie wolne na date w BP a taka zmiana wszystko psuje.
Mi tez nie pasuje aktualna data zawodow w Bilgoraju.
Avatar użytkownika
Ban0ff
Touge Drifter
 
Posty: 399
Dołączył(a): 15 sty 2009, o 17:50
Lokalizacja: Jarosław

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ariel » 3 sie 2013, o 22:28

Nati sss napisał(a):
Reth napisał(a):Drift open nie ma sponsorow na sezon a robia imprezy w terminie i na poziomie!
A jest to grupa kilku kolesi tak naprawde!
Tak wiec... DA SIE!


coś jeszcze ? :))


da sie! Tyle jeszcze! :)

Bartdrift napisał(a):Tak, to ja jesli moge :
Drift na sss bardzo skutecznie polozyliscie. I nic tu nie ma kasa do roboty, ale checi. Wszystko mozna bylo zrobic, ale trzeba chciec.
A widac ze sie juz nie chce. Drift nie dal Wam takiej kasy jakiej sie spodziewaliscie, to go olaliscie.
Nie tego sie po Was spodziewalem, tym bardziej zle sie z tym czuje ze to tam rozkrecałem. :(
A najgorsze ze spierniczycliscie to na czym mi tez bardzo zalezalo : Zeby PFD mialo konkurencje. Byl taki momen, ze zaczynali sie juz spinac czujac oddech sss na plecach. Teraz znowu wszystko zupelnie oleją (oby nie :beg: ). :sorry:

+1

SDC sucks!
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 3 sie 2013, o 22:32

:)

Jak się uda przełożyć termin to to uczynię.

Niektórzy maja mylne pojęcie o organizacji tego typu imprez! serio. Skoro się tak da bez finansów to czemu WY nie zorganizujecie pełnego sezonu?
Kurde irytują mnie takie wypowiedzi.


SDC nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Nam nie chodzi o konkurowanie a o fajną zabawę. Trafi się konkretny sponsor to będzie sezon z jebnięciem.
Na razie robimy co możemy.

Ariel - jak zwykle porażasz inteligencją wypowiedzi :*
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ariel » 3 sie 2013, o 22:37

Nati sss napisał(a)::)Ariel - jak zwykle porażasz inteligencją wypowiedzi :*
\
PANI INTELIGENTA :) - Wy za to porażacie tandetą i niedbalstwem. Pozdrawiam, nie polecam Waszych zawodów i nie mam już zamiaru sie na nich pojawic.
Avatar użytkownika
Ariel
Touge Drifter
 
Posty: 1085
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 18:23
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez lewapb » 3 sie 2013, o 22:54

rzadko się wypowiadam ale tutaj się wypowiem, szkoda że drugi sezon robicie nadzieje a nic z tego nie wychodzi, jak nie macie sponsora to po co piszecie 5 rund, w tamtym roku miały być 3 rundy a były 2, zainwestowałem wszytko w przygotowanie się do ostatniej rundy i tu lipa, rozumiałem wszytko do imprezy która miała być zakończeniem sezonu, 350km przejechałem nie wiadomo po co, impreza do bani, nawet pucharów wszystkich nie zabraliście, a rozdanie w sali obok zamiast na głównej scenie, tu nie chodzi o sponsorów tylko o podejście do driftu, dla was najważniejsze jest 1/4 mili, ludzie poświęcają cały czas na jedną z rund tak aby coś zdobyć a tu kupa z waszej strony, ten sezon to DO i organizacja 1 klasa
Avatar użytkownika
lewapb
DRIFTER
 
Posty: 363
Dołączył(a): 16 maja 2010, o 15:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez ttomek » 3 sie 2013, o 23:16

Ludzie....
Czy data 7-8 września jest wiążący?
30-31 sierpnia wypada na 100%?????
Co jest prawda a co planem, dajcie coś zaplanować!
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 5 sie 2013, o 14:33

Ariel napisał(a):
Nati sss napisał(a)::)Ariel - jak zwykle porażasz inteligencją wypowiedzi :*
\
PANI INTELIGENTA :) - Wy za to porażacie tandetą i niedbalstwem. Pozdrawiam, nie polecam Waszych zawodów i nie mam już zamiaru sie na nich pojawic.


szerokości :rotfl:

ttomek napisał(a):Ludzie....
Czy data 7-8 września jest wiążący?
30-31 sierpnia wypada na 100%?????
Co jest prawda a co planem, dajcie coś zaplanować!


Co do terminu 7-8 jest on na razie zaklepany. Nie jest klepnięty, gdyż prosiliście o przesunięcie terminu.
Ja ze swojej strony zrobię co mogę, aby termin przesunąć, ale marne szanse.
Runda 31-31 na bank wypada.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Binio » 5 sie 2013, o 15:31

A DRAG w białej się odbędzie 14-15 września ?
Nie można było zrobić tam normalnie tej rundy a torową ewentualnie, jeśli chcecie zrobić torową, rzucić np na październik ?
Avatar użytkownika
Binio
Touge Drifter
 
Posty: 401
Dołączył(a): 26 kwi 2010, o 10:32
Lokalizacja: Lodz

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez mlodymlody » 5 sie 2013, o 20:01

robmy juz jak najszybciej ten biłgoraj i bedzie git :thumbsup:
mlodymlody
Amator
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:17
Lokalizacja: Rzeszów

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Reth » 6 sie 2013, o 11:50

Sorry, ale musze...

Patrz... Drift-Open sie ZNOWU(!!!) udalo...
Ekipa kilku znajomych zrobila impreze na torze, z ktorej wszyscy sa zadowoleni, bez wielkich sponsorow, miliona ludzi itp.
Nawet terminu dotrzymali!!! :o Szok, co?

Tak wiec, da sie!


Ps. Nie pisze tego zeby Was obrazac albo ulzyc sobie... Tylko moze to da Wam troszke do myslenia i nie zabijecie tej ligi!
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez ttomek » 6 sie 2013, o 12:11

dla mnie jak dla większości jest ważne ustalenie terminów. jest sporo imprez w Polsce gdzie można pojechać.
odpuszczasz jedną bo chcesz na TĄ konkretnie pojechać a okazuje się, że jej nie ma.

osobiście szykuję się na Biłgoraj 7-8 września. i przyjmuję termin jako wiążący i aktualny.
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 6 sie 2013, o 16:15

Reth napisał(a):Sorry, ale musze...

Patrz... Drift-Open sie ZNOWU(!!!) udalo...
Ekipa kilku znajomych zrobila impreze na torze, z ktorej wszyscy sa zadowoleni, bez wielkich sponsorow, miliona ludzi itp.
Nawet terminu dotrzymali!!! :o Szok, co?

Tak wiec, da sie!


Ps. Nie pisze tego zeby Was obrazac albo ulzyc sobie... Tylko moze to da Wam troszke do myslenia i nie zabijecie tej ligi!


Kochany, właśnie dlatego na razie rezygnujemy z lotnisk. Pożarły nas finansowo. Dużo taniej wychodzą tory.
Jeżeli ktoś mi mówi, że do wykonania rundy nie są potrzebne pieniądze to albo się czegoś naćpał, albo nie wie o czym rozmawiamy.
Zrobienie masówki (pozwolenia, zabezpieczenia, sanitarka itp itd) oraz wynajem lotniska to nie jest takie tanie jak niektórym się wydaje.
To nie kwota za pojeżdżawkę, tylko za biletowaną imprezę. Nie będę tu rzucać kwotami ale uwierzcie mi, że moja roczna pensja nie wystarczyłaby na chociażby jedną z rund, którą organizowaliśmy w tym roku.

Łatwo jest psioczyć, wyzywać nas od takich owakich, nie doceniać pracy jaką w to wkładamy z czystej pasji, bo nikt u nas nie zarabia na tych imprezach!
Cała ekipa SSS dostaje jedynie zwrot kosztów za dojazd na imprezę. "Wypłaty" obowiązują ludzi z zewnątrz - bo nie każdy musi coś robić za darmo jak my.

Wkurzają mnie takie komentarze jakie zapodaje Ariel czy inni, którzy nie mają zielonego pojęcia o organizowaniu imprez w Polsce, i może reaguje na nie zbyt nerwowo (pamiętajcie, że mimo wszystko jestem ciągle babą, nerwową w dodatku:) ) , bo wkładam w tę ligę 200% siebie i wiem, że gdyby nie brak funduszy zrobiłabym 5 rund z palcem w tyłku. Może niech Fasola sam powie, że bez kasy to sobie można oponki pomacać. Nie ma opcji zrobić pełny sezon bez funduszów.

Tyle ode mnie...
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Reth » 7 sie 2013, o 01:58

Pociagne jednak dalej ta konwersacje...
Nie mam tutaj serio ochoty nikogo z Was obrazac.
Ale...
Zarowno Ariel jak i ja organizowalismy kilka imprez, ja nie tylko driftingowych, ale i rowniez innych samochodowych.
Ale tu juz nie o to chodzi... Moim zdaniem troche przesadziliscie od samego poczatku, Drift-Open (Musze Was porownac do nich) od poczatku powiedzialo, ze zrobia 2-3 rundy... Podeszli do sprawy na sucho i bez emocji... Wy od razu wyskoczyliscie z piecioma. Mimo, ze w zeszlym roku Wam sie nie udalo i od samego poczatku bylo pewne, ze w tym roku bedzie tak samo.
Duzo ludzi zaklepalo sobie wolne w pracy, hotele itp... A tu nagle wychodzi, ze imprezy nie ma.
Ale nie no ok... Zrobicie zakonczenie sezonu w klubie w wawie i wszysyko bedzie ok! Jasne...


Moze troche mnie ponioslo na koniec, ale jestem w pelni swiadom tego co pisze i po prostu juz nie moge czytac tego jak zwalacie wszystko na kase/sponsorow/ludzi...
Mierzcie sile na zamiary!
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Silikone » 7 sie 2013, o 09:58

tak dla scislosci, to porownujac do DO zapomniales dodac o odwolanej rundzie w czestochowie... badz obiektywny
Avatar użytkownika
Silikone
Touge Drifter
 
Posty: 340
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 11:01
Lokalizacja: Hebdów/Kraków

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Reth » 7 sie 2013, o 10:56

Jaka byla przyczyna odwolania rundy?
Zobacz jak chlopaki zareagowali na to...
Avatar użytkownika
Reth
Touge Drifter
 
Posty: 956
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 01:16
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości