SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Moderatorzy: Nati sss, oz sss

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Pawel'88 » 27 sie 2013, o 08:15

mis995 napisał(a):O czym Ty mówisz? jaka sytuacja z Lublinem?
Dalej można tam zrobić zawody normalnie, jakoś Trela i cała czołówka driftu może się tam stawiać normalnie na treningach a Wam się po prostu nie chce ruszyć 4 liter i dogadać.

Tyle w tym temacie, było widać że się staczacie na dno, a wszystko przez to że jedyny aspekt na jaki patrzycie to gotówka i zyski z tego co robicie ;)


To samo jest w Białej Podlaskiej - teren z mega potencjałem a co niektórzy jednak umieją go wykorzystać. Zawody Superbike odbywają sie co 2 tyg, treningi driftingowe tak samo oraz inne imprezy, a Wy co?

mis995 dobrze powiedział - gotówka i zyski odgrywaja tu dla Was największą role! Przykra sprawa, bo nie jeden niecierpliwie czekał na zawody w BP które były 'ogłoszone oficjalnie'!
Pawel'88
Clutch Burner
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 10:55
Lokalizacja: Biała Podlaska / Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez lipass » 27 sie 2013, o 09:26

Nati sss napisał(a):W tej chwili szukamy wolnego toru w terminie 14-15 września. Czasu coraz mniej a perspektywy sa coraz weższe:(

spróbujcie Rudniki albo Bemowo może...
Avatar użytkownika
lipass
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 30 cze 2009, o 09:14
Lokalizacja: WK

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez ttomek » 27 sie 2013, o 12:08

rozmawiałem z Natalią, i wiem że na 110% działa w temacie, a nie leży do góry kołami i czeka na mannę z nieba.
rozmawialiśmy z godzin co i jak. pomijam kwestie finansowe.

jak z Lublinem - bo co innego termin na trening 10 aut, a co innego na imprezÄ™ masowÄ….
szkoda tylko, że faktycznie tak się dzieje, że mamy tory a nie ma jak korzystać bo zaraz "Pani Krysia" się w urzędzie miasta burzy.
tak to jest, że ludzie kupują mieszkania koło ISTNIEJĄCEGO toru a potem gadają, że im głośno - paranoja.

także liczę, że uda się coś zorganizować bo chętnie bym pojeździł

może Bemowo, Toruń, Wyrazów, Kielce czy Biała. fakt tor o niebo lepszy by był...
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Banan » 27 sie 2013, o 16:25

Wroclaw, Olesnica...? ;)
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez lipek7 » 27 sie 2013, o 17:00

Nati, nie myśleliście o rozpoczęciu i zakończeniu sezonu na Bemowie? Nie chcę wnikać w kwestie finansowe, ale skoro udało się tam zrobić rundę w kwietniu, to może udało by się i teraz? I chyba zawsze było mega zainteresowanie zawodników, kibiców...
lipek7
Touge Drifter
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 14:10

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Squad » 27 sie 2013, o 17:51

fasola-DO napisał(a):
Squad napisał(a):Rozumiem ze skoro oglaszaliscie termin mieliście podpisany jakiś papier na wynajęcie toru? Innej opcji chyba rozsądnie myśląc nie ma. Skoro był papier niech płaci wam karę za zerwanie umowy i dobry hajs do przodu jesteście :thumbsup: :D


to nie takie proste wynajęcie toru podpiszesz załatwiasz papiery na imprezę masową którą każdy urzędnik może ci cofnąć nawet w dniu zawodów i papier który masz na tor tylko zobowiąże cie do pokrycia kosztów !!! do tego dojdzie ci opłata za zabezpieczenia ochrone straz karetki itd i jestes w czarnej dupie !

po drugie większość umów na wynajęcie toru to umowy na udostępnienie a pieniądze wpłacasz na cele stowarzyszenia charytatywnie z dobrej woli :D


To jakies chore jest, skoro w dzień imprezy mogą cofnąć pozwolenie.
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ray » 27 sie 2013, o 19:40

Squad, zapomniałeś w jakim kraju mieszkasz :P?

Po wpadce Gran Tourismo jest teraz nagonka na wszelkie inicjatywy motoryzacyjne. Pewnie do przyszłego sezonu przycichnie, ale teraz to tragedia :/
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Squad » 27 sie 2013, o 21:34

Nie zapomniałem, nie spotykam sie tylko z takim idiotyzmem na codzień. :D
Avatar użytkownika
Squad
DRIFTER
 
Posty: 1448
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 14:59

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Bartdrift » 27 sie 2013, o 21:36

Ray napisał(a):Po wpadce Gran Tourismo jest teraz nagonka na wszelkie inicjatywy motoryzacyjne. Pewnie do przyszłego sezonu przycichnie, ale teraz to tragedia :/


Ja widze, ze to teraz swietne wytlumaczenie jest na wszystko. :thumbsup:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Serfer » 28 sie 2013, o 01:11

Pawel'88 napisał(a):
mis995 napisał(a):O czym Ty mówisz? jaka sytuacja z Lublinem?
Dalej można tam zrobić zawody normalnie, jakoś Trela i cała czołówka driftu może się tam stawiać normalnie na treningach a Wam się po prostu nie chce ruszyć 4 liter i dogadać.

Tyle w tym temacie, było widać że się staczacie na dno, a wszystko przez to że jedyny aspekt na jaki patrzycie to gotówka i zyski z tego co robicie ;)


To samo jest w Białej Podlaskiej - teren z mega potencjałem a co niektórzy jednak umieją go wykorzystać. Zawody Superbike odbywają sie co 2 tyg, treningi driftingowe tak samo oraz inne imprezy, a Wy co?

mis995 dobrze powiedział - gotówka i zyski odgrywaja tu dla Was największą role! Przykra sprawa, bo nie jeden niecierpliwie czekał na zawody w BP które były 'ogłoszone oficjalnie'!


Zazwyczaj staram się nie odpowiadać na durne wypowiedzi, bo szkoda mi czasu i zawracania sobie gitary, ale czytając takie herezje które wypisując niektórzy aż nóż otwiera się w kieszeni i trzeba coś napisać.

Do wbicia sobie do swojego zakutego Å‚ba raz na zawsze

Jeśli siedzisz na dupie i tylko patrzysz na zawody, to nie próbuj nawet myśleć że ktoś tak samo jak ty siedzi na dupie i tylko patrzy gdzie tu kogoś przyciąć na hajs.

Czołówka driftu przyjeżdża sobie na pojeżdżawkę paroma autami z ekipą kilkunastu osób i są tam cały dzień lub pół dnia. Zawody driftingowe, to tak zwana impreza masowa na którą przyjeżdża kilkadziesiąt aut i kilka tysięcy osób, co robi dość dużą różnicę dla osoby wydającej pozwolenie.
Kwestia finansowa i pakowanie sobie kasy w kieszenie przez zarząd SSS, to jakieś nocne koszmary niedocenionych i pokrzywdzonych ludzi, którzy nawet nie znają podstawowych rzeczy na temat organizacji imprezy masowej i trzeba napisać, że nikt w SSS nie zarabia, tylko robi to z własnej inicjatywy i chęci nie biorąc za to pieniędzy.

To jaka jest sytuacja z SSS jest zależne tylko i wyłącznie od sponsorów, bo nikt nie jest w stanie z nas wyłożyć kilkudziesięciu tysięcy na rundę, bo roman czy stefan na driftforum dowiedział się, że runda się nie odbędzie i strasznie go boli, że nie przyjedzie ponagrywać sobie swoim nowym smartfonem 'palenia gumy' i zjeżdża całe SSS.
Rozumiemy waszą (zawodników) sytuację, a Wy (po części mam nadzieję) rozumiecie naszą sytuację. Próbujemy, chcemy dla Was jak najlepiej, ale bez pieniędzy od sponsorów nie jesteśmy w stanie zrobić nic, choćbyśmy nauczyli się góry przenosić. Poprzedni rok był rokiem euro i był słaby, aktualny rok też jest słaby, ale pomimo wszystko chcemy zrobić ostatnią rundę i dajcie ludzie sobie trochę na wstrzymanie, bo naprawdę robimy co możemy.


Aha i przestańcie wjeżdżać w końcu na Natalię, bo robi dużo więcej niż klepanie w klawiaturę na driftforum i przeglądanie dryfterskich filmików na jutube.

elo
Serfer
Amator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21 sty 2012, o 19:45
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Ray » 28 sie 2013, o 09:19

Bartdrift napisał(a):
Ray napisał(a):Po wpadce Gran Tourismo jest teraz nagonka na wszelkie inicjatywy motoryzacyjne. Pewnie do przyszłego sezonu przycichnie, ale teraz to tragedia :/


Ja widze, ze to teraz swietne wytlumaczenie jest na wszystko. :thumbsup:


Ja nie próbuję tutaj nikogo tłumaczyć, bo nie mam pojęcia co tam się dzieje za kulisami :P Ale fakt faktem jest taki że teraz każdy ściska poślady mając w pamięci co się stało i tyle :) Przecież nie mówię że to był powód odwołania, bo z tego co czytam to tutaj problem z "zarządem" toru był ^^
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez casus maximus » 28 sie 2013, o 09:27

My np. mieliśmy powód odmowy w pewnym mieście właśnie taki: tragedia w Poznaniu. :)
A mogło być tak przepięknie. :)
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 28 sie 2013, o 14:12

Najprawdziwsza prawda co się dzieje za kulisami będzie dzisiaj - jutro opublikowana na stronie sdc.org.pl

Ja walczÄ™ dalej o ostatniÄ… rundÄ™.
Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez ttomek » 29 sie 2013, o 14:51

ciekawe co by było jak by ktoś chciał coś takiego zorganizować, pod kątem trasy bezpieczeństwa i hałasu

http://www.youtube.com/watch?v=iRWp9rhfS_0
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: SEZON 2013 - propozycje, uwagi, sugestie, współpraca

Postprzez Nati sss » 30 sie 2013, o 23:36

Avatar użytkownika
Nati sss
Touge Drifter
 
Posty: 288
Dołączył(a): 7 sty 2011, o 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SSSuper Drift Cup

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości