Sezon 2011

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Re: Sezon 2011

Postprzez allcon » 16 mar 2011, o 15:21

Veber chodziło mi raczej o organizacje imprezy a nie treningów bo tak jak ktoś już wcześniej wspomniał większy dochód organizatorzy mieliby z soboty/niedzieli. Chyba, że tak jak w ubiegłym roku pierwszy dzień to będą kwalifikacje i treningi zamknięte dla widzów a otwarta impreza zacznie się w sobotę to wtedy faktycznie taki porządek nie ma większego znaczenia i w niedzielę uszy mieszkańców mogą odpocząć :P
allcon
Touge Drifter
 
Posty: 149
Dołączył(a): 29 kwi 2009, o 09:46
Lokalizacja: Mietków/Wrocław/Pabianice

Re: Sezon 2011

Postprzez casus maximus » 16 mar 2011, o 16:57

Witam.
Co do toru w Wyrazowie.
Tak, zgadzam się klimat jest odpowiedni, fajna miejscówka, prócz tego kawał historii, która niejako wpisała się w rozwój polskiego driftingu. To także początek naszej działalności. Kupa fajnych wspomnień.
Też chciałbym tam zorganizować zawody, a jeśli nie tam to gdzieś w pobliżu Częstochowy z wiadomych względów.
Niestety, coś ma swój początek i koniec. Mimo, że dzięki nam o tym torze znów zaczęło być głośno nikt z administratorów toru nie wysilił się choćby trochę aby choćby w nieznacznej części ten tor poprawić. Kompletnie nic mimo szumnych zapowiedzi. Kolejna sprawa to straszna ciasnota oraz torowisko. Ale to jeszcze jest do przeskoczenia. Okoliczni mieszkańcy to największy problem. Nawet nie wiecie ile przez nich przeszedłem ile musiałem się tłumaczyć i ile problemów robili (jeden z nich to np. potłuczone butelki na dużej części toru w przeddzień zawodów). Zniechęcili mnie skutecznie do organizacji czegokolwiek na tym torze.

Redeco Wrocław: dlaczego te dni? Też problem z okolicznymi mieszkańcami. Chcą mieć spokojną niedzielę.
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2011

Postprzez Bober71 » 16 mar 2011, o 17:15

Wybudowali się obok lotniska i latają nad ich głowami Airbusy a przeszkadza im impreza w niedziele :mad: Fajne rozwiązanie z kwalifikacjami w piątek, przynajmniej będę miał długi weekend :yahoo: Powodzenia dla całej ekipy i uczestników D.O.
Avatar użytkownika
Bober71
Touge Drifter
 
Posty: 317
Dołączył(a): 20 lis 2009, o 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011

Postprzez Veber » 16 mar 2011, o 19:32

To nie jest impreza w niedziele tylko co niedziele coś. Jakbyś tam mieszkał to byś wiedział, że bardziej przeszkadza przejeżdżający pociąg niż lecący samolot.
Avatar użytkownika
Veber
Touge Drifter
 
Posty: 742
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 11:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011

Postprzez juri28 » 16 mar 2011, o 22:07

Juri widzÄ™ cie na wszystkich seriach :)[/quote]

Tez bym chcial czas pokaze :drift:
juri28
DRIFTER
 
Posty: 409
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 12:49

Re: Sezon 2011

Postprzez casus maximus » 16 mar 2011, o 22:09

Jurek, wiesz dobrze, że jesteś u nas zawsze mile widziany. :) :drift:
Avatar użytkownika
casus maximus
Drift Open
 
Posty: 1027
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 16:06
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sezon 2011

Postprzez Bober71 » 17 mar 2011, o 00:09

Veber napisał(a):To nie jest impreza w niedziele tylko co niedziele coś. Jakbyś tam mieszkał to byś wiedział, że bardziej przeszkadza przejeżdżający pociąg niż lecący samolot.


To że jest głośno to wiem bo czasem tam bywam ale to tak jakbym zabronił robić pogrzebów na cmentarzu obok bo ksiądz za głośno śpiewa, jeśli ktoś dał pozwolenie na budowę toru to znaczy że tam może być trochę hałasu, do nikogo z organizatorów czy zarządców nie mam pretensji bo nasz kraj jest pełen patologii i to jest jedna z wielu którą czasem ciężko zrozumieć. Dobrze że się udało zorganizować D.O. w tym roku bo to już trzeci rok z rzędu jakaś impreza driftingowa w naszym mieście(wliczając WDB)
Avatar użytkownika
Bober71
Touge Drifter
 
Posty: 317
Dołączył(a): 20 lis 2009, o 12:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2011

Postprzez juri28 » 17 mar 2011, o 22:45

casus maximus napisał(a):Jurek, wiesz dobrze, że jesteś u nas zawsze mile widziany. :) :drift:


Milo to slyszec, wiem ze bardzo sie staracie zeby kazda impreza wyszla ok,, oraz w zaplanowanym czasie i miejscu. Lecz tym razem mam mala nadzieje ze jedna impreza nie wypali,, i trzeba bedzie zrobic ja w WYRAZOWIE :rockon: :grin: Chociaz mam tam 500 Kilosow :drift:
Faktycznie tak jak pisales , problemy z okolicznymi marudami, oraz tor w nie zbyt ciekawym stanie, to minus.
Ale jakos nikt nigdy nie narzekal na tor z drifterow.. Wiec zawsze warto pomyslec.. + jest wiele MImo malego toru,, Wy , My, Kibice I pogoda :yahoo:
juri28
DRIFTER
 
Posty: 409
Dołączył(a): 15 cze 2008, o 12:49

Poprzednia strona

Powrót do News

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości