II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Moderatorzy: butch, casus maximus, DRIFT OPEN

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez Teczka » 17 lip 2014, o 22:57

Co do ograniczenia się nie wypowiem ale w razie czego można objechać ten przejazd. Jadąc od strony Częstochowy mijamy go a następnie skręcamy na pierwszym przejeździe niestrzeżonym w lewo, wracamy wzdłuż torów szutrem a potem objeżdżamy ,,koronę" toru. Uwaga na wszechobecne dziury i garby.
Avatar użytkownika
Teczka
Touge Drifter
 
Posty: 107
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 18:24
Lokalizacja: Częstochowa

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez fasola-DO » 17 lip 2014, o 23:00

W parku maszyn tylko drifto1ozy i serwisowe auto oawety w wyznaczone miejsce Co do wysokosci grucha sie nie zmiescila obiazd jest jeden wiazd wczesniej zadzwon jutro kolo 9tej 604082054 to ci powiem ile jest
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez tony_rider » 18 lip 2014, o 09:30

Jakby ktoś gdzieś rezygnował z jakiegoś pokoju w hotelu to dajcie znać bo ja jeszcze szukam;/ potrzebne 2 pok 2 osobowe albo cztero-pięcio osobowy :)
tony_rider
Touge Drifter
 
Posty: 414
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez Suseł » 20 lip 2014, o 21:39

Bardzo pozytywne wrażenia co do rundy :) Nie zawiodłem się :)

PS. Jedna sprawa organizacyjna - brak koszy na śmieci :(
Avatar użytkownika
Suseł
Touge Drifter
 
Posty: 252
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 21:00
Lokalizacja: Myszków

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez justin19 » 20 lip 2014, o 23:27

Suseł napisał(a):Bardzo pozytywne wrażenia co do rundy :) Nie zawiodłem się :)

PS. Jedna sprawa organizacyjna - brak koszy na śmieci :(


I BRAK KIBLI!!! Sorry, ale cztery kible na całą imprezę to masakra jakaś.
justin19
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:15
Lokalizacja: Rychwał

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez karol_yfer » 21 lip 2014, o 11:59

Chciałem napisać kilka zdań na temat II rundy DO zaraz jak tylko wróciłem z zawodów. Jednak po trzech dniach na częstochowskiej patelni zmęczenie wygrało i skrobnę conieco dopiero teraz. Z góry chciałem podziękować wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę, masę wspomnień i śmiech do łez. Od samego piątku każdy po prostu chciał jeździć i czerpać z tego jak najwięcej frajdy co później przełożyło się na tak fantastyczne pary. Ze względu na odbywające się równolegle zawody DM w Toruniu, nie pojawiło się wielu kierowców z totalnej hiper czołówki co moim zdaniem tylko wyrównało poziom zawodów.
W sobotę rano, patrząc na park maszyn i obecnych tam kierowców powiedziałem, że w top32 między 1-szym miejscem, a 32-gim będzie 10pkt różnicy. Pomyliłem się sromotnie i ta różnica wynosiła AŻ 11 punktów !! Jednym słowem bajka :D Była to zapowiedź świetnych par i wielu niespodzianek, co do tego akurat się nie pomyliłem, ale o tym za chwilę. Samo patrzenie na przejazdy treningowe czy na drift taxi, to była czysta przyjemność, tradycyjnie już na DO, podczas treningów na torze była RZEŹNIA. Pociągi po 7-8 aut, pary na żyletki, a nawet pozostawione ślady opon na drzwiach uciekającego, świadczą jak japońsko i grubo jeździcie. Każdy przejazd Bednara i Boriego przyprawiał mnie o ciarki. Koala wściekle atakował każdego kto tylko przed nim jechał, Wienio sprawiał, że ziemia drżała i tworzył mgłę po każdym przejeździe, ale co najważniejsze, każdy się wyjeździł i napewno był zadowolony. W kwestii całego TOP32. Nie pamiętam kiedy ostatnio pary były tak emocjonujące i zaskakujące jednocześnie. Z racji wyrównanego poziomu, nigdy nie było pewne kto wygra pojedynek, zatem jakiekolwiek przewidywania można było pozostawić dla siebie, gdyż z reguły się one nie sprawdzały. Chciałem wyróżnić trzech kierowców biorących udział w prach zaczynając od Tony-rider. Widać, że auto podaje i ogarniasz temat. Pierwsze zawody w nowym aucie i odrazu pierwsze miejsce w DPP. Pozatym fura na żywo wygląda jeszcze lepiej jak na zdjeciach i wcale nie brzmi źle jak niektórzy twierdzą. Kamil Sikora !! 32 w kwali i zatrzymał swój pochód dopiero na 3 miejscu!! Auto podaje jak złe, a każdy z przejazdów wprawiał wszystkich w osłupienie. Oczywiście nie mógłbym nie wspomnieć o Michale Mikso Krajewskim, wygrał całe zawody pomimo braku trzeciego biegu od połowy soboty, zabójcza powtarzalność i agresja, oraz to w jakim tempie auto się napędza... Zwycięstwo zasłużone w każdym calu. Szkoda, że Ogień przez całe zawody borykał się z awariami oraz że Radkowi Habrowskiemu kończyło się sprzęgło bo obaj mogliście ostro nabałaganić w parach. Na koniec słusznie wybrana przez sędziów najlepsza para zawodów, czyli Bednar i Musk. Wasze przejazdy były niesamowite. Agresja aż kipiała, a napięcie było znać na twarzy każdego w koło. Szkoda tylko, że Pawłowi zdjęło oponę w drugim przejeździe dogrywki co skończyło się nader efektownie. Jeszcze raz gratulacje dla każdego kierowcy za wspaniałe widowisko, świetną jazdę i fantastyczną atmosferę.
Co do samych zawodów od strony organizacyjnej, myślę że nikt nie miał powodów do narzekania. Wszystko było na czas i choć czasem werdykty sędziów przeciągały się straszliwie, to zmieściliśmy się w czasie i wszystko szło sprawnie. Słowa uznania także dla Pinga. Przez całe zawody trzymał świetny poziom i nie dawał się nudzić chociaż na chwilę ;)
To chyba na tyle, ja osobiście mimo licznych poparzeń słonecznych i skrajnego wyczerpania, ciągle uśmiecham się sam do siebie, bo naprawde dawno nie byłem na tak fajnych zawodach. Napewno swoją rolę tutaj odgrywa sam tor, gdyż czar Wyrazowa dobrze jest wszystkim znany. Tak czy siak przez te trzy dni bawiłem się z wami fantastycznie i żałuję jedynie, że zawody już się skończyły.
Karol
Avatar użytkownika
karol_yfer
Touge Drifter
 
Posty: 343
Dołączył(a): 19 lip 2009, o 09:27
Lokalizacja: Tuszyn/Łódź

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez pusty » 21 lip 2014, o 14:24

karol_yfer napisał(a):Chciałem napisać kilka zdań na temat II rundy DO


Ale pocisnąłeś esejem..... :lollol: :D

Od siebie dodam, że cała ekipa Drift Open po raz kolejny udowodniła, że przeprowadzają zawody na świetnym poziomie. Wszystko przebiegło według harmonogramu, zero przestojów, jazdy bardzo dużo i to na centymentry. Dzięki temu nabrałem kolejnych doświadczeń, które mam nadzieję będę mógł wykorzystywać w przysżłości. Wyjazd tak mnie wykończył fizycznie ( oczywiście w dobrym słowa znaczeniu ), że dziś nawet do pracy nie poszedłem.... :grin:
Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego wyniku na zawodach, ale najbardziej niesamowite jest uczucie, gdy po przegranym pojedynku z Michałem Mikso Krajewskim sędziowie wstali z krzeseł i zaczęli bić brawa, to jest coś nie do opisania..... :superwow: :yahoo:
DO jeszcze raz dzięki....
Avatar użytkownika
pusty
Touge Drifter
 
Posty: 667
Dołączył(a): 29 sie 2010, o 20:31
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez drift-rak » 21 lip 2014, o 15:06

pusty napisał(a):
karol_yfer napisał(a):Chciałem napisać kilka zdań na temat II rundy DO


Ale pocisnąłeś esejem..... :lollol: :D

Od siebie dodam, że cała ekipa Drift Open po raz kolejny udowodniła, że przeprowadzają zawody na świetnym poziomie. Wszystko przebiegło według harmonogramu, zero przestojów, jazdy bardzo dużo i to na centymentry. Dzięki temu nabrałem kolejnych doświadczeń, które mam nadzieję będę mógł wykorzystywać w przysżłości. Wyjazd tak mnie wykończył fizycznie ( oczywiście w dobrym słowa znaczeniu ), że dziś nawet do pracy nie poszedłem.... :grin:
Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego wyniku na zawodach, ale najbardziej niesamowite jest uczucie, gdy po przegranym pojedynku z Michałem Mikso Krajewskim sędziowie wstali z krzeseł i zaczęli bić brawa, to jest coś nie do opisania..... :superwow: :yahoo:
DO jeszcze raz dzięki....


nie podlega dyskusji ze DO ma swoj niepowtarzalny klimat i przyjazne nastawienie dla zawodnikow.
Avatar użytkownika
drift-rak
DRIFTER
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 3 lut 2011, o 20:32
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez cukier » 21 lip 2014, o 18:04

Bardzo fajne zawody. Bylem w sobote i niedziele.Podczas drift taxi czy luznych treningow nie wiedzialem, gdzie mam wzrokiem podazac, tylu zawodnikow smigalo naraz :rockon: :rockon: Moge jedynie pojojczyc na pogode, bo nie szlo wytrzymac juz po 2 godzinach. Cala reszta :good:
cukier
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 20:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez koalaMT » 22 lip 2014, o 05:04

Można powiedzieć że mózgownica powrociła mi do stanu pierwotnego :)

Organizacja... No cóż.. DO to DO.. tu zawsze jest dopiete na ostatni guzik, gratki... (minusik... Kible.. za mało)
Karolek startowy jak zawsze na + . :) hehe..
Na temat płynności i szybkości ogarniania toru nie bede pisal bo zawsze bylo szybko i bez roblemowo mimo ze czasami niektórzy robili MalyszoManie

Teraz coś o jeździe, no wyjezdzilem się na maxa...

Pary Mega,.. top32 z Borim mega.. blisko, ostro.. bardzo fajnie się jechało, czuć było sapanie przez drzwi :P

Pózniej pękły drążki.. i było mało czasu.. ale 5 min przed top16 ogarneliśmy
dzieki Prodrive.. za pospawanie.... a Coelowi za użyczenie Spawarki....

top16 z Tasiemem no cóż ... Mega.. pukanie do drzwi.. zdzierane oklejenie,nie zapomne tych przejazdów... poprostu czysty FUN :) i tak mialo być...


Wielkie Dzieki za super weekend Tomaszowi Opiłkowi z Teamu za wsparcie psycho,%, techniczne Radkowi Habrowskiemu i całemu Wyrazów Drift Team :)
No i Wszystkim zawodnikom i DO... za mega impreze
Avatar użytkownika
koalaMT
Touge Drifter
 
Posty: 732
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 09:04
Lokalizacja: Radom

Re: II Runda WIBA DRIFT OPEN 19-20 lipiec 2014

Postprzez TOFIK » 22 lip 2014, o 22:08

byłem na drift masters i nie żałuje, ale naprawde aż miło czytac w dwóch róznych tematach<zawodach> z jednego terminu że wszystko było super i każdy jest zadowolony, a chyba nam wszystkim o to chodzi :D fajnie ze drift idzie u nas tak szybko do przodu, mimo takiego niesmaku jakiego narobiło ostatnio pfd, oczywiście nie mi to krytykować, ale ja tylko tak na podstawie tego co się dzieje i co ludzie widzą. ale nie zmienia to faktu ze mimo wszystko jest coraz lepiej i jeszcze trzeba wybierać pomiędzy imprezą dobrą, a... dobrą :D oby tak dalej :D :drift:
Avatar użytkownika
TOFIK
Touge Drifter
 
Posty: 122
Dołączył(a): 6 paź 2011, o 22:00
Lokalizacja: OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Poprzednia strona

Powrót do News

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron