DRAGON CUSTOMS Nissan 350Z Fairlady Nismo

Informacje o RC, tematy o modelach, zawodach itd.

DRAGON CUSTOMS Nissan 350Z Fairlady Nismo

Postprzez Vince20 » 27 wrz 2011, o 11:21

Witam :)

Karoseria została zbudowana dla kolegi z naszego zespołu, jest w całości oklejona z zewnątrz folią banerową, gdyż malowałem w niekorzystnych warunkach i powstały zacieki, na dodatek okazało się że kolor nie jest taki, jaki miał być...

buda została ukończona już jakiś czas temu, ale natłok spraw spowodował, że nie miałem czasu zrobic fotek i ich wstawić, obecnie ciągnę 3 projekty karoserii, a kolejne już się szykują, więc też czasu za wiele nie mam...

fotki są tylko na kołach, nie ma podwozia pod spodem, zrobiłem fotki na szybko, karoseria prezentowała się w takiej postaci na STS Tuning Show w Bydgoszczy, może później dorzucę kilka fotek ze stoiska... możliwe że nasz kolega Sebastin jeszcze coś będzie przy niej majstrował, być może część naklejek odejdzie i na klapie wyląduje inne skrzydło... narazie jest tak jak widać :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vince20
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 22:42
Lokalizacja: Barcin/Bydgoszcz

Re: DRAGON CUSTOMS Nissan 350Z Fairlady Nismo

Postprzez rcDrifterek » 30 wrz 2011, o 19:10

Suuuuuuuuuuper bryka!!!!! :thumbsup:
dobry miales pomysł z czarnymi felgami :superwow: no i nie przesadziłeś z bajerami :grin:
rcDrifterek
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 18:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: DRAGON CUSTOMS Nissan 350Z Fairlady Nismo

Postprzez u4an » 10 kwi 2012, o 20:50

Skąd masz te kalki? Bajeranckie! :grin:
u4an
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 11:47
Lokalizacja: Łódź


Powrót do RC Drifting

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości