Łukasz Sójka - Mieczyk RIP

Re: Łukasz Sójka - Mieczyk RIP

Postprzez RYJEK » 24 paź 2012, o 18:55

:(
Avatar użytkownika
RYJEK
Touge Drifter
 
Posty: 114
Dołączył(a): 18 maja 2010, o 18:34
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Łukasz Sójka - Mieczyk RIP

Postprzez siostra miecza » 24 paź 2012, o 20:25

mike9321 napisał(a):Z gory pardon za niedelikatne pytanie. Gdzie Mieczyk jest pochowany? Mieszkam nie daleko, i jezeli mi sie uda to przy okazji nadchodzacego Swieta Zmarłych moglbym, jezeliby mi sie udalo, postawic znicz/wiazanke od nas...



Łukasz pochowany jest na cmentarzu parafialnym w Brzozowicy Dużej [powiat Radzyń Podlaski], na zbiegu dwóch głównych alejek, obok krzyża.
siostra miecza
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 12:16
Lokalizacja: lublin

Re: Łukasz Sójka - Mieczyk RIP

Postprzez mike9321 » 24 paź 2012, o 22:01

siostra miecza napisał(a):
mike9321 napisał(a):Z gory pardon za niedelikatne pytanie. Gdzie Mieczyk jest pochowany? Mieszkam nie daleko, i jezeli mi sie uda to przy okazji nadchodzacego Swieta Zmarłych moglbym, jezeliby mi sie udalo, postawic znicz/wiazanke od nas...



Łukasz pochowany jest na cmentarzu parafialnym w Brzozowicy Dużej [powiat Radzyń Podlaski], na zbiegu dwóch głównych alejek, obok krzyża.

Dziękuję za informacje. Z Białegostoku jest to kawał drogi, ale i tak jestem mu to winien... :)
mike9321
Król Ronda
 
Posty: 56
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 21:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Łukasz Sójka - Mieczyk RIP

Postprzez Dominkus » 26 paź 2012, o 13:09

Już za nami rok , kiedy Łukasza z nami nie ma :cry: ponieważ w tamtym roku 1 runda WDE była zadedykowana właśnie naszemu zmarłemu koledze , zaproponowałbym by pokazać kim dla nas była i jak bardzo nam go brakuje , by co roku 1 runda WDE była właśnie dla niego . :(

Pozdrawiam .
Avatar użytkownika
Dominkus
Touge Drifter
 
Posty: 153
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 08:33
Lokalizacja: Kielce

Poprzednia strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości