Gran Turismo 5 online

Gran Turismo 5 online

Postprzez Mikol » 15 lip 2011, o 16:13

witam, czy gra ktos przez neta.

jbc moj psn Mikol_PL92
Avatar użytkownika
Mikol
Touge Drifter
 
Posty: 291
Dołączył(a): 24 wrz 2010, o 18:35
Lokalizacja: Poznań

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez VigdriFT » 17 lip 2011, o 22:06

Ja online czesto nie gram, chociaz bym zaczal, ale i tak czesto teraz na ps3 nie grywam, juz chyba 3ci raz kariere zaczynam w gt5 bo docieram do martwego punktu i dalej nie moge pociagnac xD

Moj psn to chyba jak dobrze pamietam: VigdriFT albo V1gdr1FT
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez DjFido » 12 sie 2012, o 16:30

No to odgrzeję trochę kotleta. Jako że leżę przywiązany jeszcze do łóżka to z chęcią pogierałbym online w GT5. Jestem w stanie założyć stabilny pokój (net dl~12mbps/ul~3mbps) z dowolnym przeznaczeniem.
Oferuję też wymianę aut (co prawda nie jest ich za wiele, ale są pewne perełki), kart muzeum, klaksonów, kombinezonów, kasków i lakierów.

Mój PSN ID: Fidias_1989
Avatar użytkownika
DjFido
Touge Drifter
 
Posty: 299
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:03
Lokalizacja: Mastad // Norwegia

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez MenToSs » 8 sie 2013, o 15:51

psn : Mentosianka - zamieniłem xboxa na ps3 :) dfgt się marnowało a lfs to nie wszystko , teraz ćwiczę drifty w gt5 , ale jak na razie to czarna magia - jakieś podpowiedzi?
Na padzie dość lajtowo , kiera masakra.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez SpideR93 » 8 sie 2013, o 23:05

MenToSs napisał(a):psn : Mentosianka - zamieniłem xboxa na ps3 :) dfgt się marnowało a lfs to nie wszystko , teraz ćwiczę drifty w gt5 , ale jak na razie to czarna magia - jakieś podpowiedzi?
Na padzie dość lajtowo , kiera masakra.


Kierownica nie zachowuje się tak jak powinna. Musisz się mega namęczyć, żeby to ogarnąć. Ogólnie to jak grałem trochę to miałem dużo odcisków na rękach od G27. Ogólnie drifting w GT5 jest widowiskowy w powtórkach, ale sama gra na kierownicy nie daje takiej satysfakcji co LFS ;).
SpideR93
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 22:51
Lokalizacja: WWA

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez MenToSs » 9 sie 2013, o 18:42

Dzis odbylem 1 jazdy na dfgt , jest do ogarniecia, najtrudniej wychodza mi przekladki i wyczucie predkosci, ale pojedyncze luki sa spoko. Napotkalem na multi kolege z forum Dzwonka ktory czasami wstawia swietne zdjecia. Jak zobaczylem jak On lata i jego koledzy to masakra... :) Ale fajna zabawa na zabicie nudy. Moze lepiej bedzie mi szlo jak dostane od Dzwonka jakies autko dobre do nauki, bo jak na razie latam BMW M5 ktore nie jest najlepsze dla amatora. :) Fajna zabawa:)
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: Gran Turismo 5 online

Postprzez dzwonek6 » 9 sie 2013, o 22:25

Potwierdzam :D
Dzisiaj Mentoss odbył jazdy próbne :P dzięki za uznanie ;)
Fure się ogarnie i będziesz latał :P
Zapraszam do polubienia mojej strony https://www.facebook.com/rbteam12 - wrzucam tam różne fotki,ciekawostki z virtuala
pozdro
Avatar użytkownika
dzwonek6
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 sie 2011, o 11:20
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości