Zachęta do przejścia na "reala" z gier (fajny artykuł)

Zachęta do przejścia na "reala" z gier (fajny artykuł)

Postprzez Tommy » 28 kwi 2011, o 12:18

Przypadkiem trafiłem na fajny artykuł o tym jak gość miał możliwość ścigania się w prawdziwym wyścigu wzg. jego doświadczeń z pc/konsol. Polecam każdemu :)
http://arstechnica.com/gaming/reviews/2011/04/ars-goes-racing.ars/
Avatar użytkownika
Tommy
DRIFTER
 
Posty: 206
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: Zachęta do przejścia na "reala" z gier (fajny artykuł)

Postprzez Rayu » 28 kwi 2011, o 13:23

Takie rzeczy tylko w Erze :shock:
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

Re: Zachęta do przejścia na "reala" z gier (fajny artykuł)

Postprzez Mirol » 28 kwi 2011, o 16:17

Czemu nie ?;D Trochę chęci , zaparcia i hajsu oczywiście :D wirtualna jazda pomaga np: w poznaniu poszczególnych torów , a dobre symulatory na kierownicy potrafią w miarę realnie oddać zachowanie auta :grin: Więc według mnie Kierowca który zna na pamięć tor który poznał w `wirtualu` i wsiada 1szy raz do prawdziwego auta przygotowanego na tor , jest uzbrojony w większą pewność siebie i teoretycznie powinien wykręcić dużo lepszy czas niż np: taki który nigdy nie widział sekwencji zakrętów i do tego wsiada do sportowego auta ;) Wiem , wiem że wszystko zależy od kierowcy i jego za angażowania , ale taki który trenuje przed komputerem uczy się dobrych nawyków i co najważniejsze płynności co do jazdy torowej :grin: Takie moje zdanie :D Ten koleszka po prostu miał albo sporo kasy albo nie wiem ;) Wiadomo że wirtualna jak i realna jazda torowa jest dla zapaleńców motoryzacyjnych :grin: Którym sam osobiście jestem , i wiem że na tym forum takich osób nie brakuję i bardzo mnie to cieszy :D Pozdro i powodzenia w przerzucaniu się na realne bryki :thumbsup: sam mam to jeszcze przed sobą (jeżeli chodzi o tory) :yahoo:
Avatar użytkownika
Mirol
Touge Drifter
 
Posty: 153
Dołączył(a): 6 lut 2011, o 20:47
Lokalizacja: Szczecin / Stargard

Re: Zachęta do przejścia na "reala" z gier (fajny artykuł)

Postprzez szefu » 3 maja 2011, o 17:29

Na Nogripracing był swego czasu podobny temat... Dotyczył on kierowców przygotowujących się do 24h wyścigów na Nordschleife. Jeździli oni (pewno dalej tak robią) na rFactorze z Nordschleife odtworzonym na podstawie zdjęć satelitarnych... Ponoć dawało rade :)
szefu
Touge Drifter
 
Posty: 333
Dołączył(a): 25 lip 2008, o 10:34
Lokalizacja: Eindhoven/Tarnów


Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości