Toca Grid - czy gra ktoś?

Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Kermel » 28 cze 2008, o 14:35

http://pl.youtube.com/watch?v=usKI_75NdiM

O drifcie w tej gierce opowiada znany nam wszystkim Sleepy. Wydaje się to być spoko gierka. Jakieś opinie?
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez brrupsz » 28 cze 2008, o 16:58

Miła, przyjemna, ładna, piekielnie nierealistyczna ścigałka ;). Reklama dźwignią handlu.
Avatar użytkownika
brrupsz
Touge Drifter
 
Posty: 119
Dołączył(a): 3 lut 2008, o 19:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Bartdrift » 28 cze 2008, o 17:01

A ja bym sobie z checia pograł. Czy ta gra juz jest do kupienia ??
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez tery » 28 cze 2008, o 17:44

a ja jutro odbieram od mojej dziewczyny na urodziny!!! :D

raz mi dala zagrac, mi sie bardzo podobala!!!

xbox360 :banana:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Kwapcio23 » 29 cze 2008, o 00:03

Tery w takim razie najlepszego! :grin:
Avatar użytkownika
Kwapcio23
MEDIA
 
Posty: 702
Dołączył(a): 21 mar 2008, o 23:27
Lokalizacja: Końskie/Kielce/Łódź

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Pablo 92 » 29 cze 2008, o 07:18

Mi sie bardzo podoba. Jeśli jeszcze ktoś nie widział, to tutaj moja jazda:
http://pl.youtube.com/watch?v=xSXH9GEhWR8
Avatar użytkownika
Pablo 92
Touge Drifter
 
Posty: 496
Dołączył(a): 9 lut 2008, o 09:23
Lokalizacja: Słupsk

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Fer » 29 cze 2008, o 15:49

Bartdrift napisał(a):A ja bym sobie z checia pograł. Czy ta gra juz jest do kupienia ??


W każdym Empiku/MM powinna być :wave:


Ja już przeszedłem gierkę prawie całą na single player, a teraz męczę w multi :yahoo: Jakoś mało jest ludzi co grają na wysokim poziomie i żeby mocno powalczyć w Drift Battle :drift:
Avatar użytkownika
Fer
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 mar 2008, o 18:49
Lokalizacja: Gliwice

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez szefer » 29 cze 2008, o 18:58

gra ktos na xbox360 na multi ??
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez buli » 10 lip 2008, o 18:32

a ja mam takie pytanko
zainstalowaliśmy z kolegą Kermelem tą gierkę, całkiem fajna tylko jest mały problem - opóźniona reakcja na "polecenia" (klawiatura)
dziwna sprawa bo gierka sie nie tnie, chodzi płynnie tylko nie da się jeździć
juz nawet rozdzialke i wszystkie detale zmniejszylismy do minimum ale nic to nie dalo
komp nie daje rady czy moze sa jakies inne powody?
buli
Touge Drifter
 
Posty: 199
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 20:20

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez brrupsz » 10 lip 2008, o 20:56

buli napisał(a):a ja mam takie pytanko
zainstalowaliśmy z kolegą Kermelem tą gierkę, całkiem fajna tylko jest mały problem - opóźniona reakcja na "polecenia" (klawiatura)
dziwna sprawa bo gierka sie nie tnie, chodzi płynnie tylko nie da się jeździć
juz nawet rozdzialke i wszystkie detale zmniejszylismy do minimum ale nic to nie dalo
komp nie daje rady czy moze sa jakies inne powody?

Jeżeli gra chodzi płynnie to są to inne powody. Jak duże są te opóźnienia? Czy w menu gry też występują?
Avatar użytkownika
brrupsz
Touge Drifter
 
Posty: 119
Dołączył(a): 3 lut 2008, o 19:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Kermel » 10 lip 2008, o 22:47

Tia .. W menu takze sie cieli :P
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez brrupsz » 11 lip 2008, o 07:21

Kermel napisał(a):Tia .. W menu takze sie cieli :P

Gdybym sam miał taki problem to zrobił bym tak. Ściągnąłbym najnowsze sterowniki do karty grafiki, ew. karty muzycznej. W panelu sterowania windows sprawdziłbym opóźnienia klawiatury w jej właściwościach (powtarzalność, whatever - połapiesz się jak otworzysz ;) ), ustawił najpierw na największą wartość, sprawdził grę, po czym przestawiłbym na wartość minimalną i sprawdził ponownie. Gdyby to nie pomogło to odłączyłbym kabel od netu, wyłączyłbym antywirusa i firewalla, włączył grę - jeżeli zaczęło chodzić dobrze to ok. Jeżeli nie, włączyłbym antywirusa i przeskanował kompa. Gdyby nic nie znalazło to bym przeskanował pod kątem spywaru wszelkiej maści, np. spybotem s&d http://www.safer-networking.org/pl/index.html. Po tych działaniach włączyłbym grę. Jeżeli problem nadal by występował to wiadomo, że wina leży po stronie sprzętu. Możesz też spróbować przełączyć klawiaturę w inne wejście, jeżeli to klawiatura usb. Fajnie by było gdybyś napisał jakie masz bebechy w tym piecu.
Avatar użytkownika
brrupsz
Touge Drifter
 
Posty: 119
Dołączył(a): 3 lut 2008, o 19:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Damian » 11 lip 2008, o 18:01

brrupsz napisał(a):
Kermel napisał(a):Tia .. W menu takze sie cieli :P

Gdybym sam miał taki problem to zrobił bym tak. Ściągnąłbym najnowsze sterowniki do karty grafiki, ew. karty muzycznej. W panelu sterowania windows sprawdziłbym opóźnienia klawiatury w jej właściwościach (powtarzalność, whatever - połapiesz się jak otworzysz ;) ), ustawił najpierw na największą wartość, sprawdził grę, po czym przestawiłbym na wartość minimalną i sprawdził ponownie. Gdyby to nie pomogło to odłączyłbym kabel od netu, wyłączyłbym antywirusa i firewalla, włączył grę - jeżeli zaczęło chodzić dobrze to ok. Jeżeli nie, włączyłbym antywirusa i przeskanował kompa. Gdyby nic nie znalazło to bym przeskanował pod kątem spywaru wszelkiej maści, np. spybotem s&d http://www.safer-networking.org/pl/index.html. Po tych działaniach włączyłbym grę. Jeżeli problem nadal by występował to wiadomo, że wina leży po stronie sprzętu. Możesz też spróbować przełączyć klawiaturę w inne wejście, jeżeli to klawiatura usb. Fajnie by było gdybyś napisał jakie masz bebechy w tym piecu.


U mnie też jest spóźniona reakcja klawiszy wina systemu i sprzętu odpada. System zainstalowany kilka godzin temu, sprzęt Intel Core 2 Duo 2x2.53 GB, 4 GB ramu, GeForce 8600 GT 1GB, Win XP prof. Może wystarczy coś w opcjach pozmieniać ?
Damian
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 22 kwi 2008, o 17:29

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez brrupsz » 12 lip 2008, o 11:28

Damian napisał(a):U mnie też jest spóźniona reakcja klawiszy wina systemu i sprzętu odpada. System zainstalowany kilka godzin temu, sprzęt Intel Core 2 Duo 2x2.53 GB, 4 GB ramu, GeForce 8600 GT 1GB, Win XP prof. Może wystarczy coś w opcjach pozmieniać ?

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Grida przeszedłem przedwczoraj i już go nie mam. Grałem na klawiaturze i nie miałem żadnych problemów. Myślę, że to wina klawiatury - jeżeli faktycznie żaden program w tle nie robi Ci bajzlu. Spróbuj wejść w panel sterowania>drukarki i inny sprzęt>klawiatura i ustaw suwaki z pierwszej zakładki na : opóźnienia powtarzania - małe, częstotliwość powtarzania - duże. Włącz grę, jeżeli nie pomoże to ustaw odwrotnie. Kiedyś miałem taki sam problem z zupełnie inną grą, przestawianie tych opcji pomogło. Przez co masz podłączoną klawiaturę? PS2 czy USB?
Avatar użytkownika
brrupsz
Touge Drifter
 
Posty: 119
Dołączył(a): 3 lut 2008, o 19:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Toca Grid - czy gra ktoś?

Postprzez Fer » 14 lip 2008, o 07:21

U siebie zawsze używam "normalnej" klawiatury czyli takiej jak te stare (grube klawisze i duży skok klawisza) i najlepiej mi się na nich gra. Poszedłem do kumpla i miał jakąś płaską klawiaturkę ala coś z laptopa (płaskie klawisze, mały skok klawisza) i przy driftowaniu trzeba conajmniej 3 klawisze mieć wciśnięte - gaz, skręt w lewo/prawo, ręczny i klawiatura się blokowała i przycinało wszystko wtedy.
Avatar użytkownika
Fer
Clutch Burner
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 mar 2008, o 18:49
Lokalizacja: Gliwice

Następna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości