Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Arczi5000 » 27 maja 2011, o 16:51

Hejka. Ja tez jak w lfs mi się znudzi latanie to też latam w gridzie :) więc można kiedyś polatać sobie no i ciekawi mnie to jak tery sobie radzi w tej grze :) bo real drift a virtual :) Mozemy polatać . to jak coś to tu moje gg -10746665
Avatar użytkownika
Arczi5000
Clutch Burner
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 kwi 2010, o 11:02
Lokalizacja: Pabianice

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Czeski » 4 cze 2011, o 13:17

Panowie ja mam taki problem ze jak daje multiplayer i loguje sie na swoje konto to wyskakuje jakis komunikat ze nie ma internetu a normalnie jestem podlaczony do bezprzewodowego , potrzeba jakiegos patcha czy co jest grane, tak to razem bysmy popykali :drift:
Avatar użytkownika
Czeski
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 mar 2011, o 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez EON » 4 cze 2011, o 14:14

Czeski napisał(a):Panowie ja mam taki problem ze jak daje multiplayer i loguje sie na swoje konto to wyskakuje jakis komunikat ze nie ma internetu a normalnie jestem podlaczony do bezprzewodowego , potrzeba jakiegos patcha czy co jest grane, tak to razem bysmy popykali :drift:


No właśnie. Powiem tak... z tego powodu jestem naprawdę wkurzony na Codemasters (kilka dni temu zakupiłem oryginał :banghead: ).
Okazuje się moi drodzy, że Codemasters olało po prostu wszystkich użytkowników ich oprogramowania i nie będzie więcej wspierać mulitiplayera.
Innymi słowy odłączyli wtyczkę od serwerów, bez żadnego oficjalnego oświadczenia z ich strony. :mad:

Jedyne wyjście (chyba, że znacie jakieś inne) to gra przez hamachi (nie wiem czy to zadziała) albo przez coś takiego jak to: Tunngle. Jeżeli ktoś próbował tych dwóch powyższych rozwiązań i ma pozytywne rezultaty to ja z WIELKĄ CHĘCIĄ piszę się na coś takiego.
Avatar użytkownika
EON
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 12:09
Lokalizacja: Plewiska

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Czeski » 4 cze 2011, o 17:44

No to niezle poszli po bandzie a probowales grac przez to hamachi ? wogole jak graja inni Uzytkownicy jesli mozna wiedziec ?
Avatar użytkownika
Czeski
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 mar 2011, o 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez EON » 4 cze 2011, o 17:57

Czeski napisał(a):No to niezle poszli po bandzie a probowales grac przez to hamachi ? wogole jak graja inni Uzytkownicy jesli mozna wiedziec ?


To jest nieoficjalna informacja, którą wyhaczyłem z oficjalnego forum Codemasters. Od piątku nie mogłem się połączyć z multi i myślałem, że moja kochana neostrada coś wymyśliła... (na wzór UPC, gdzie użytkownicy mają straszne problemy z połączeniami).
Okazuje się jednak, że Codemaster'som nie opłaca się dalej wspierać trybu multi, albo po prostu chcą na siłę przeforsować, żeby kupowano ich nowe dzieło Dirta 3-kę.
Hamachi odpalałem jakieś 3 lata temu ostatni raz więc nie wiem co się od tej pory zmieniło. Przeglądałem jednak ofertę tego Tunngle i wydaje mi się całkiem ciekawa (oczywiście wersja bezpłatna ma jakieś reklamy, no ale ...).
Działa to na zasadzie P2P (czyli tak samo jak multi w Gridzie), ale fajną sprawą jest to, że od razu można wyszukiwać ludzi, którzy grają akurat w Grida i się do nich dołączać. Na razie tego nie testowałem (dzisiaj wieczorem spróbuję) - chyba, że ktoś już miał z tym do czynienia i może się podzielić informacjami jak to w ogóle działa?
Avatar użytkownika
EON
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 12:09
Lokalizacja: Plewiska

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Scratch » 4 cze 2011, o 19:16

Lipa :nea: fajnie się grało online
Avatar użytkownika
Scratch
Clutch Burner
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 13:28
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez EON » 4 cze 2011, o 21:12

Scratch napisał(a):Lipa :nea: fajnie się grało online


Nie wszystko stracone ;)
Właśnie jestem po sesji GRID'a. :yahoo:
Sprawdzałem ten programik Tunngle i jest moim zdaniem świetny!

Możecie go pobrać z tej strony --> Tunngle Download.
Właściwie wszystko co trzeba zrobić to pobrać programik, zarejestrować się na stronie i po zainstalowaniu (trzeba zrobić restart kompa) odpalamy Grida i szukamy w opcjach LAN nowych sesji. Sprawdzałem i działa bez żadnych zacinek czy lagów.
Mój profil na Tunngle to D2Earth

Niestety nie można robić kick-offów no i jeszcze nie wiem jak zrobić jakąś prywatną sesję LAN ... w sensie chronioną hasłem.

Czyli jeżeli ktoś jest chętny na małą sesyjkę to moje GG: 5481820 - dzisiaj będę do późna ;) ale chyba najlepiej się po prostu umówić tutaj lub na GG.
Avatar użytkownika
EON
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 maja 2011, o 12:09
Lokalizacja: Plewiska

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Scratch » 5 cze 2011, o 12:21

Grałem chwilę przez Tunngle... grywalność sporo spada, nie ma rankingów, jest osoba tworząca sesje i ona wybiera co się jedzie a nie tak jak wcześniej głosowanie, które było świetnym rozwiązaniem.

Codemasters napisało:
Thank you for submitting your recent request to Codemasters Customer Services concerning Grid.

Due to the age of the game, Grid is no longer playable online I'm afraid. Please accept our sincere apologies for any inconvenience caused.

If you need further assistance, please reply to this email and INCLUDE THIS LINE IN YOUR REPLY:-

{|CALLID|}=XXXXX

Or include the entire text of this email.

Kind regards
Rob
Codemasters Customer Services

Czyli stara gra :shock: i więcej online nie będzie.
Avatar użytkownika
Scratch
Clutch Burner
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 lis 2010, o 13:28
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Toca Grid - czy gra ktoÅ›?

Postprzez Czeski » 8 cze 2011, o 13:49

EON napisał(a):
Scratch napisał(a):Lipa :nea: fajnie się grało online


Nie wszystko stracone ;)
Właśnie jestem po sesji GRID'a. :yahoo:
Sprawdzałem ten programik Tunngle i jest moim zdaniem świetny!

Możecie go pobrać z tej strony --> Tunngle Download.
Właściwie wszystko co trzeba zrobić to pobrać programik, zarejestrować się na stronie i po zainstalowaniu (trzeba zrobić restart kompa) odpalamy Grida i szukamy w opcjach LAN nowych sesji. Sprawdzałem i działa bez żadnych zacinek czy lagów.
Mój profil na Tunngle to D2Earth

Niestety nie można robić kick-offów no i jeszcze nie wiem jak zrobić jakąś prywatną sesję LAN ... w sensie chronioną hasłem.

Czyli jeżeli ktoś jest chętny na małą sesyjkę to moje GG: 5481820 - dzisiaj będę do późna ;) ale chyba najlepiej się po prostu umówić tutaj lub na GG.

Zrobiłem tak jak mowisz i mi tylko 2 serwery znalazlo w tym na 1 nie moglem wejsc
Musze najpierw wlaczyc ten program tunngle zminimalizowac go i wlaczyc grida tak jak mowisz ? czy musze skonfigurowac ten programik ?
Avatar użytkownika
Czeski
Król Ronda
 
Posty: 91
Dołączył(a): 20 mar 2011, o 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości