Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez DUSTER119 » 12 mar 2011, o 22:06

Co prawda ja tylko na treningu bylem, bo za późno sie zapisalem :P
Było to moje 1 doswiadczenie z WDE i bylo zajebiście :D
komentarze prawie jak na TDC w wykonaniu Jubego i Pinga :D
teraz czekać na jakies wideo i bedzie gitara :D
Avatar użytkownika
DUSTER119
Touge Drifter
 
Posty: 557
Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 18:25
Lokalizacja: P-ń

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez MasterTM » 12 mar 2011, o 22:10

No i po zawodach. Przede wszystkim dziękuję tym co już napisali i tym co nie zdążyli przede mną napisać, za miłe komentarze na temat naszych starań na TeamSpeak'u ;) Szczególnie pomimo tego, iż trochę się przycinałem dzisiaj. Jeśli chodzi o mój występ, zawody uważam za totalnie nieudane... Trening zacząłem wczoraj wieczorem, a na zawodach nie mogłem się skupić, co zaowocowało takim wynikiem... Natomiast pod względem organizacyjnym oczywiście pełna profeska. Początkowe opóźnienie wiadomo, zawsze może się zdarzyć. Jednak całe zawody oceniam w skali do 10 na 9,5. Pół punktu odjęte za dość duże opóźnienie. Poza tym tak jak napisałem, pełna profeska :) Czekam na drugi sezon WDE i mam nadzieję, iż pójdzie mi pozytywnie w każdej rundzie ;)
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, o 22:12 przez MasterTM, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez Blacky » 12 mar 2011, o 22:12

Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez Borsuk » 12 mar 2011, o 23:36

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tej rundzie. Żałuję tylko że (oprócz finałowego twina) nie brałem udziału w żadnej dogrywce. Liczyłem że polatam z Wami więcej :D Tak czy siak jeszcze raz dzięki i mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć w kolejnych rundach. Graty dla RC Driftera za zwycięztwo i Blakiego za trzecie miejsce. Spisaliście się wszyscy panowie :)
Avatar użytkownika
Borsuk
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 11:37

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez MadMatrix » 13 mar 2011, o 01:03

Z oczu sędziego/organizatora...
Na pewno muszę przeprosić za obsuwę, ale niestety to nie do końca moja wina... Całą winę przyjmuję na siebie...
Jeśli chodzi o organizację... Uważam,że była jak najbardziej godna finału WDE
Przez pierwsze 3min, był mały rozgardiasz, ale na szczęście wszystko opanowaliśmy w porę :)
Zawody zaczęły się o godzinie 18, było przypomnienie zasad i wszystko pięknie się rozpoczęło... Nie było żadnych większych problemów, lagów , ani żadnych problemów technicznych itd.
Sędziowanie...
Przyznać muszę, że poziom jaki dzisiaj zaprezentowaliście mnie osobiście zaskoczył... Niektóre osoby podczas kwalifikacji mnie wprowadziły w zakłopotanie jeśli chodzi o ocenę... Podobnie było z parami. Osobiście uważam, że z każdą rundą poziom naszego sędziowania jest wyższy... Podejmujemy obiektywne oceny, z którymi bezapelacyjnie zgadzają się zawodnicy i publika.
Trasa z pewnością była wymagająca, szybka, kręta i genialna do twinów co udowodniliście jeżdżąc po niej w parach z taką adrenaliną i zaciętością, że nam nieraz zabierało dech w piersiach i nie tylko nam... Komentatorom także :)
Atmosfera jaka panowała na zawodach uważam była po prostu najlepsza jaka mogła w danym momencie być... Nie było żadnych sporów, kłótni... NICZEGO! Cholernie nas to cieszy, bo pokazuje to, że z czasem oceniamy i podejmujemy coraz bardziej przemyślane i konkretne decyzje, które są trafne:) Była cholernie luźna atmosferka i mimo naprawdę napięcia które dało się czuć na samym sobie... Wiele na atmosferę miał sposób komentowania, a to muszę opisać w oddzielnym akapicie...
Komentatorzy... To co zrobili blaki i Master (z Zenkim) JEST PO PROSTU NIESAMOWITE! Panowie... Pełen profesjonalizm... Powiem jedno, jak przełączałem się miedzy kanałami i zostawałem na moment na głównym... Czułem się jak na prawdziwych zawodach :) Po prostu SZOK :shock: Panowie po prostu KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!
I jednego jestem pewien... Czytając powyższe komentarze i zbierając pochwały pod mianem organizacji WDE stwierdzam, iż macie znaczący wpływ na takie opinie!
- blakli \
- [i][/iMaster] -> PANOWIE SZACUN :rockon: :uklon:
- [i][Zenki/i] /

Podsumowując...
Uważam FINAŁ Weekend Drift Events za imprezę bardzo udaną, dobrze zorganizowaną, inną, godną finału RUNDĄ Weekend Drift Events!
Mam informacje, że za jakiś czas pojawią się... FILMY z Finału WDE :)

Korzystając z okazji wrzucam PEŁNE KWALIFIKACJE i TOP16:
ObrazekObrazek

Dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie
Gratulacje dla TOP4!
Szczególnie chciałbym podziękować:
- Fixelowi
- Matixowi

Pozdrawiamy Serdecznie

POZDRO FOR ALL
Avatar użytkownika
MadMatrix
Touge Drifter
 
Posty: 548
Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 19:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez dindol » 13 mar 2011, o 07:05

Zawody oceniam bardzo pozytywnie ,co do opóźnienia mi szczerze nie przeszkadzało w tym czasie potrenowaliśmy jeszcze i gadaliśmy na ts'ie.
Co do swoich przejazdów nie ma za bardzo co komentować ,chociaż nawet ten drugi przejazd w parach z Kei'em podobał mi się leciał za mną zderzak w zderzak.
No i gratki dla zwycięscy.
Avatar użytkownika
dindol
Amator
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 wrz 2010, o 06:58
Lokalizacja: Komarówka Podl

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez Patryk12 » 13 mar 2011, o 11:35

Zawody bardzo mi se podobały byłe na dobrym poziomie bez kłótni itp komentarz był naprawde na pro poziomie :uklon: Niestety przegrałem w parze z Shackym ale spox :D mój bład za długą skrzynie miałem :grin: Dzieki za twina shacky :good: A pozatym gratki dla organizatorów za naprawde ciekawą runde Weekend Drift Event :clap: :clap: Oby tak dalej i CZEKAMY NA 2 SEZON
Avatar użytkownika
Patryk12
Touge Drifter
 
Posty: 232
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 14:05
Lokalizacja: Niemodlin

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez Fixel093 » 13 mar 2011, o 11:46

Miało być inaczej ale i tak myślę że wyszło w porządku. Kwalifikacje do TOP16 przebiegły dosyć szybko i bez problemowo. Parada mam nadzieję że wam się podobała. Eliminacje do TOP8 były bardzo ciekawe, kilka pojedynków wywarło na mnie pozytywne doznania. Ale tak naprawdę to co miało nadejść dopiero przyszło w eliminacjach do TOP4. Przejazdy na żyletki, dogrywki itd trzymały nas w napięciu. Walka o finał również była bardzo emocjonująca a może i najbardziej ze wszystkich przejazdów. Walki o trzecie, drugie, pierwsze miejsce były kropką nad i. Bardzo dziękuje wszystkim przybyłym na finałową rundę Weekend Drift Events, każdemu z osobna trzeba by podziękować za cały sezon, ponieważ każda osoba dawała coś od siebie nawet jeżeli krytykowała to napędzała nas do poprawy. Dzięki Blaki, Master, Zenki za profesjonalne podejście do komentowania oraz wykonania ;) super robotę odwaliliście. Szczególne podziękowania oraz gratulacje należą się MATDRIFTOWI, dzięki za wszystkie rundy na których uczestniczyłeś, pokazałeś mniej doświadczonym kolegom jak powinno się jeździć ale i też gratuluję za zdominowanie WDE pierwszymi miejscami na pudle należy ci się jakaś nagroda ale to już za kulisami forum ;).
Dzięki MadMatrix, Matix za to że wytrzymaliście ze mną i moimi częstymi humorkami przez cały sezon, wiem że łatwo nie mieliście :lollol: :P ;)
Nieoficjalnym mistrzem Weekend Drift Events Sezon 2010/2011 został RB™MATDRIFT
Za cytuje z pewnego klasyka "No i w piz.... i wylądował i cały misterny plan też w piz...." Zakończył się pierwszy sezon ligi WDE i już zapraszamy na drugi sezon
Weekend Drift Events który będzie obfitował w szereg innowacji które pozwolą jeszcze bardziej nam organizatorom się rozwijać oraz wam uczestnikom zapewniać coraz więcej frajdy. Info wkrótce.

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za cały pierwszy sezon ligi Weekend Drift Events. Do następnego :drift:

Pozdrawiam
Fixel093
Avatar użytkownika
Fixel093
Touge Drifter
 
Posty: 383
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:32
Lokalizacja: Zamość

Re: Live For Speed WEEKEND DRIFT EVENTS - FINAL ROUND!

Postprzez Zenki » 13 mar 2011, o 12:42

Również oceniam zawody bardzo pozytywnie. Trasa ciekawa, wymagająca ale przyjemna. Atmosfera super, nieczęsto się zdarza, żeby nie było żadnych konfliktów czy kłótni odnośnie sędziowania. Co do komentarza, staraliśmy się, miło, że Wam się podobało ;).
Nie spodziewałem się, że zajmę tak wysokie miejsce w kwali, byłem na prawdę zaskoczony :grin:. Dziękuję za pojedynki SPHINXowi i blakiemu, było grubo :thumbsup:.
Nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, ciekaw jestem, czy nas zaskoczycie tym razem :grin:.
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron