Jaka kierownica do Xbox 360? Update 2015

Jaka kierownica do Xbox 360? Update 2015

Postprzez Agent13 » 14 maja 2015, o 07:55

Przeszukałam różna fora i niestety nie udało mi się znaleźć w 100% odpowiedzi, która byłaby aktualna w 2015, większość informacji jest z roku 2012 i polecane tam kierownice są praktycznie nie do dostania.. :-/
Dlatego ponawiam pytanie..jaką na chwile obecną kupić kierownice która będzie działała na Xbox360 i takie po krótce:

1. Kierownica ma być prezentem dla mojego faceta, więc chciałabym, żeby była jednak nowa...
2. Budżet około 1000zł, chociaż wiadomo nie muszę wydać tyle, jeżeli znajdzie się coś sensownego..
3. Mój facet nie jest jakimś zapalonym graczem, ale wiem, ze chciałby kierownice a nie chciałabym kupić jakiegoś badziewia..i chciałabym, żeby była to dla niego super niespodzianka więc wszelkie bajery, które dostarczają wrażeń mile widziane (np FF)
4. Byłoby idealnie jakby była bezprzewodowa, ale chyba nie ma nic na rynku :(

Troche poszukałam już i widziałam też na żywo jak wygląda kierownica Thurstmastera Ferrari 458 Italia (straszny plastik) i Logitecha (fajnie wykonana), ale wiem że logitech nie działa pod Xbox360...wiec słabo.
Zainteresował mnie też Thrustmaster Ferrari Vibr. GT Cockpit 458 ( http://www.ceneo.pl/22578067#tab=click_scroll )> nie widziałam tego na żywo ale na zdjęciach wygląda fajnie, i super że nie trzeba go nigdzie instalować.. U nas na pewno będzie problem z samą kierownicą i trzeba bedzie kupić pewnie też stojak, bo nie ma gdzie tego przykręcić. Kupując ten cockpit problem się rozwiążę...
...wiem że można przystosować Logitech pod Xbox360, że sa jakieś konwertery.. pytanie czy faktycznie to działa?

No i jednak to prezent, no chciałabym kupić czegoś co trzeba będzie jeszcze przerabiać a potem okaże się że efekt nie jest taki jaki miał być..


Nie wiem co zrobić... Mozecie coś doradzić?

Z góry dzięki :-)
Agent13
Amator
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 maja 2015, o 07:37
Lokalizacja: Lublin

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron