LFS | Stylish Chase Comps

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 13 kwi 2013, o 19:36

MenToSs napisał(a): Dziękujemy za przybycie , zapraszam do zrobienia własnych zawodów , a nie od razy odwracasz się tyłem. Napisz coś takiego po mcp eJ , na pewno znajdzie się jakiś błąd który możesz opisać , ale może się boisz reakcji Michała i Tomka? yo.


Robiłem własne zawody. A co do mc by eJ, to są drobne błędy, lecz nie są one na zasadzie kulturalnej wersji "nie podoba się to wypierd**aj" "Może boisz się reakcji Michała i Tomka?" A może zastanów się co powiedziałeś. Nie skomentuję tego aby Ci nie ubliżyć.

Dobra, nie wypowiadam się już bo i tak sobie nic nie wyjaśnimy, a zrobi się tylko burdel.


:wave:
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez coookie » 14 kwi 2013, o 11:43

Mentos, waszą zasadą jest, że liczy się pierwszy wynik, a wszyscy ma serwerze pisali ze liczy sie drugi wynik, więc taka mała rada dla Was, stosujcie zasady, które są powszechnie znane i stosowane,a wszytsko bedzie okej. Myśle, że to tyle i mam nadzieje ze dokladnie przeczytacie zasady stosowane na Kebabach i MC by 'eJ i zaczniecie sie stosować do tych zasad. Pozdrawiam brTk.
coookie
Amator
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:46
Lokalizacja: Szczawnica

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez VigdriFT » 14 kwi 2013, o 13:37

Z mojej strony powiem tak, nie bylem na minicompie i nie moge sie za wiele wypowiedziec, ale Prosiłbym PANA KONRADA o nie wymienianie imion badz nickow innych sedziow ktorzy organizuja minicompy. Kolejna sprawa to z tego co czytam, nie powinniscie robic minicompow przez sytuacje rzucania tekstow dla jaj ktore moga zostac odebrane jako faworyzujace, Powinniscie do tego dorosnac, dojrzec, ogarnac sie. Nastepna sprawa wyglada tak, owy screen przedstawiony na poprzedniej stronie (nr 1, ostatni post) nie wykazuje zeby kierowca a w tym wypadku Gordon, spinowal lub opuscil trase wiecej niz 3 kola co od razu kwalifikowaloby go by otrzymal 0 PKT, Podobnie z tekstami "jak ci nie odpowiada to wyjdz" czy cos w tym stylu nie sa na miejscu, a do tego tlumaczenie dlaczego jest taka przewaga uzywajac krotkiego nie wnoszacego nic w rozmowe zdania "bo tak xD", wykazuje to brak szacunku do uczestnikow owego minicompa.

Mam nadzieje ze jak Admin waszego Clubu zobaczy te wypowiedz, powstrzyma was w jakikolwiek zabieranie sie za minicompy, z koro nie potraficie sobie poradzic z kultura wobec innych oraz odpowiedzialnoscia ktora za tym wszystkim idzie. Tak wiem nie sa to zawody o zlote kalesony, no ale powagi... jezeli macie sie do tego zabierac, to wezscie sie do tego porzadnie a nie na przyslowiowy "odpier*dol".

Pozdrawiam Vig.
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 14 kwi 2013, o 13:46

Znów Gordon.. czy nawet by dostał punkty i tak nie był by w top16 , więc nie wiem po co wałkujemy ten temat. "Nie podoba się to wyjdź" , skoro ktoś niemiło się odzywa do nas , to czemu mamy go pieścić po główce..? Imiona.. dziwne z Twojej strony , gdybym podał nazwiska to wtedy był by to zły ruch z mojej strony."Tak wiem nie sa to zawody o zlote kalesony" to po co te komentarze i wielkie oburzenia? Weź też pod uwagę że pierwszy raz ze sobą pracujemy , musimy się zgrać i będzie lepiej.

P.S , popatrz też na swoje powtórki z eJ i zobacz jak Ty się odzywasz do innych , o wiele gorzej uwierz. Może nie jesteś tego świadomy. ;) proszę o koniec OT , jak coś macie do mnie to proszę priv.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez VigdriFT » 14 kwi 2013, o 14:01

1. I znów wykazujesz ten sam problem, czytanie bez zrozumienia. Prywatnie jak i publicznie nie życzę sobie by gdziekolwiek zaistniało moje lub imię drugiego sędziego na forach publicznych, czy w grze, bo jest to niekulturalne jako że nie znasz mnie ani drugiej osoby na żywo, i nie wiesz czy życzą sobie wymienianie ich w wypowiedzi.

2. Jeżeli chodzi o krytykę po minicompach, ja oczekuję krytyki tak dosadnej żebym się zdenerwował że popełniłem tak mały błąd, jak również wykazujemy chęci jak i czyny by tych samych małych błędów nie popełniać za każdym następnym razem gdy organizujemy Minicompa.

3. Temat Gordon, wiem że ten temat jest głęboki jak ocean, no ale niestety, nie potraktowaliście go fair, dyskwalifikując go za samą końcówkę przejazdu, podobne sytuacje nie zaistniały oraz nie mają prawa bytu na minicompie który organizuję lub współorganizuję, jako że jest to też brane jako brak szacunku dla uczestnika.

4. Głupie oraz faworyzujące teksty, no więc jak by Tobie MenToSs'ie najprościej wytłumaczyć... Tego typu zachowanie nie powinno mieć miejsca na minicompie, już w poprzednim poście napisałem Ci co o tym myślę, ale ty jednak nadal swoje. Na pewno widziałeś jak sobie radzimy z takimi zachowaniami u siebie na swoich minicompach, i powinieneś z tego wziąć jakikolwiek przykład egzekwowania takiego zachowania, a nie na próżno kłócić się z uczestnikami, ubliżając im lub wrednie odpowiadając wyżej wymienionymi tekstami.

Jeżeli tego nie zrozumiesz, to powiedz mi co ty w szkole robisz?
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 14 kwi 2013, o 14:14

Dobra ja juz nie bede sie odzywac, sa gorsze zawody organizowane przez innych i nic sie nie dzieje. Pamietajcie ze nie robie tego sam, oceny sa ustalane na skype, ja je tylko podawalem. Widze ze wszyscy jestescie na mnie jacys uczuleni, co nie zrobie , z kims lub sam zawsze idzie jakas spina etc. Chyba odpuszcze sobie , myslalem ze wyjdzie to lepiej, ale jednak jak widac nick MENTOS to odrazu macie burze mozgow. Siema
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez VigdriFT » 14 kwi 2013, o 14:17

Znów nie potrafisz przeczytać czegoś ze zrozumieniem, człowiek Ci wypisuje co jego zdaniem jest przyczyną niepowodzenia minicompa, to od razu upierasz się ze wina leży po stronie twojego nicku, ja jestem innego zdania, które jest wyraźnie przedstawione w moich powyższych postach.
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Gordon » 14 kwi 2013, o 14:22

dodam te swoje 5 groszy a co :) Założę się że sędziowie innych compów oglądając mój przejazd ,no właśnie ciekawe ile by dali punktów ,taka uwaga na przyszłość nie traktuj nicku "sędzia" jako BÓG który może wszystko robić i lać na wszystkich :thumbsup: Mam nadzieje że kolejny minicomp będzie 100% lepszy
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 14 kwi 2013, o 14:34

Ostatni post i koniec bo mnie juz glowa boli. Znow Gordon, nie sadze zeby dq bylo brakiem szacunku, dla nas bylo to 0 , kazdy ma swoje zdanie , tego juz nie da sie zmienic. Teksty, to akurat pisal Ken do gimona, tez tutaj za duzo emocji sie wkradlo bo kazdy kto wie ze sa bracmi zauwazyl by podtekst zartu. Jedyne co powiedzialem to "nie podoba sie to wyjdz" - normalnie tego nie robie , ktos przegial pewnie , musial bym przeanalizowac repa. Niech Ken bedzie czysty, i tak jestem hejtowany i nikt mnie nie lubi:) to co mi tam, biore wszystko na siebie. Na nastepnym postaramy sie konkretnie, dozoba. Obiecuje ze bedzie kozacko.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Derlei » 14 kwi 2013, o 17:04

Podać noże? :grin:
Avatar użytkownika
Derlei
Touge Drifter
 
Posty: 124
Dołączył(a): 4 lip 2010, o 13:59
Lokalizacja: Radom

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Rayu » 14 kwi 2013, o 18:08

Ja coś napiszę z perspektywy poprzedniego MC. Jeśli chodzi o oceny to wg. mnie są przynajmniej kontrowersyjne. Jeśli chodzi o zatrzymywanie się na starcie to nie dziwię się sędziom, że na to zwracają uwagę bo to ważne. Nie raz się widzi jak np. na rozgrzewce kolesie napieprzają przez start jak poparzeni. Problemu nie ma jeżeli ten "popaleniec" jedzie pierwszy, ale nie raz mi się już zdarzyło, że gdy chciałem się zatrzymać na starcie to dostałem mocnego strzała w tył - także ten aspekt jest na plus bo to czy ruszasz z miejsca czy jest start lotny ma kosmiczne znaczenie (szczególnie jeśli chodzi o prędkość wejścia, która nieraz ma decydujący wpływ na dalszą część przejazdu).

MenToSs napisał(a):Trela vs Rubik , Rubik spinuje jest 10:0 , Trela się rozwala aby było OMT , normalne? Wybacz ale nie.

To już zależy. Nie jesteś w stanie ocenić czy ktoś wyspinował/wyprosotwał z premedytacją czy nie. A nawet jeżeli ktoś to zrobi to akurat sędziego to nie powinno interesować - jego zadaniem jest poprostu ocenić przejazd. A jeśli już tak starsznie chcesz się powoływać na zawody w realu to rok temu w Karpaczu była dość podobna sytuacja nawet z Trelą. Mianowicie w parze z Kaczmarkiem cośtam nawaliło Treli i wyprostował. W drugim przejeździe Kaczmarek ściemnia, że coś mu nawaliło (albo i nie nawaliło co nie ma żadnego znaczenia) i także prostuje. Wynik 10-10 rezultat OMT. I tak na prawdę Kaczmarek pokazał mega postawę Fair Play bo chciał wygrać w normalnej walce a nie po awarii i był propsowany przez Pinga.
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 14 kwi 2013, o 19:32

Rayu napisał(a): to czy ruszasz z miejsca czy jest start lotny ma kosmiczne znaczenie (szczególnie jeśli chodzi o prędkość wejścia, która nieraz ma decydujący wpływ na dalszą część przejazdu).


Chyba że specjalnie robisz manji aby nie mieć większej prędkości wejścia. :unsure:
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MenToSs » 14 kwi 2013, o 20:04

MeRoPL napisał(a):
Rayu napisał(a): to czy ruszasz z miejsca czy jest start lotny ma kosmiczne znaczenie (szczególnie jeśli chodzi o prędkość wejścia, która nieraz ma decydujący wpływ na dalszą część przejazdu).


Chyba że specjalnie robisz manji aby nie mieć większej prędkości wejścia. :unsure:
ale chyba wypada sie zatrzymac i poczekac na komende startu , pamietaj tez ze po przejezdzie Cie oceniamy , a Ty pofrunoles ogniem, a my akuray moglismy nie patrzec , tylko oceniac przejazd. :) Nastepna runda najprawopodobniej we wtorek z mala niespodzianka.
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez MeRoPL » 14 kwi 2013, o 20:12

Z drugiej strony też fakt. Dobra, myślę że już każdy sobie wszystko wyjaśnił. :amen:
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: LFS | Stylish Chase Comps

Postprzez Rayu » 15 kwi 2013, o 12:12

MeRoPL napisał(a):
Rayu napisał(a): to czy ruszasz z miejsca czy jest start lotny ma kosmiczne znaczenie (szczególnie jeśli chodzi o prędkość wejścia, która nieraz ma decydujący wpływ na dalszą część przejazdu).


Chyba że specjalnie robisz manji aby nie mieć większej prędkości wejścia. :unsure:

To jest tak jak z tymi "specjalnymi" spinami. Nie jesteś w stanie określić czy dałbyś radę rozpędzić się do takiej prędkości. Poprostu najlepiej jest się zatrzymać. Nie robi to prawie żadnej różnicy w czasie, a wtedy nikt nie będzie miał pretensji.
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron