LFS | sD` Easter MC + STREAM

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez Frogiedrift » 31 mar 2013, o 00:21

No to były moje 1 MC i mi się na ogół podobało ale layout zabija ;x;x;x :mad: :mad: :mad: :lollol:
Frogiedrift
Amator
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 19:30
Lokalizacja: Tuchola

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez stanko » 31 mar 2013, o 07:21

Witam :)

Mero widzisz więc tak:

Jeśli chodzi o ocenianie nie wypowiem się każdy ma prawo do swojej opinii cieszy mnie fakt że nie było tragicznie :)
W imieniu swoim i współorganizatorów dziękuję za docenienie pracy związanej o kwestiami organizacyjnymi
Co do czasu trwania zawodów hmmm drogi kolego majdnąłeś się o godzinę :P tzn trwały 4h +/- parę tam minut także chyba za wcześnie przestawiłeś zegarek ;)
Co do trasy jednym się będzie podobała bardziej lub mniej sam zapewne wiesz że każdemu się nie dogodzi

Generalnie i tak w miarę ok to poszło byłoby szybciej i sprawniej gdyby nie opóźnienia powodowane przez niektórych zawodników poza tym sam osobiście jestem zadowolony że od początku do samego końca udało się to przeprowadzić.
Od siebie dodam iż to były dziewicze zawody na taką skalę w moim wykonaniu czy będą następne być może tak a nawet jeśli to rozplanowane na 2 dni bo szczerze domyślałem się sporej liczby zgłoszeń ale to co miało miejsce przeszło moje najśmielsze oczekiwania :P

Mam nadzieję że nie będzie zbyt wielu głosów zawodu z ust startujących lecz każdy ma prawo do krytyki na którą jestem otwarty :)
Tymczasem jeszcze raz dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i być może do następnego razu oraz Wesołych Świąt ;D
stanko
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 13:29
Lokalizacja: Krk

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez Lenarek » 31 mar 2013, o 10:19

Ogólnie rzecz biorąc wypadło dobrze. ;) Fakt, trwało to trochę za długo, bo siedzieć 4 godziny nad MC to raczej przesada. ;) W kwestii sędziowania się wypowiadał nie będę, bo zdania są różne. ;) Następnym razem róbcie max jedno omt, będzie szybciej :D
Ostatnio edytowano 31 mar 2013, o 10:22 przez Lenarek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Lenarek
Amator
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31 mar 2013, o 10:07
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez phantom ` » 31 mar 2013, o 10:22

Ogólnie fajnie:)

Dzięki zenek za dobrą parę :grin:
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez VigdriFT » 31 mar 2013, o 11:31

Pare rad ode mnie na przyszlosc.

1. Jezeli macie tak napiety grafik jak bylo to podczas tego minicompa, to nie czekajcie do o...nej smierci az jedna osoba przyjdzie ktorej nie bylo na zawolaniu grupy, nie przyszla, jego strata.
2. Twiny, tutaj oceny mi sie w niektorych przejazdach podobaly, a w niektorych nieco mniej. Widac bylo gripa u jednej osoby, ta osoba przeszla, a dodatkowo pozniej kryliscie te osobe mowiac ze nie bylo gripa.
3. System swiatel, to mi sie najmniej spodobalo, i najbardziej przeciagnelo czas trwania minicompa. Powinno to byc zorganizowane przed rozpoczeciem zawodow, i na dodatek jeden z sedziow puszczal ludzi, owczesnie ustalone.
4. I to chyba najwazniejsze, te Bezsensowne przerwy miedzy zmiana topek, top 32-> top 16 = przerwa, top 16 -> top 8 przerwa. To byl kolejny prowokator przedluzania sie minicompa.
5. Polecam przyjsc w nastepnym tygodniu jak dacie rade na Minicomp organizowany przez eJ, i podpatrujcie co i jak sie dzieje na innych minicompach.
6. Rozbawila mnie jedna rzecz, na liscie 50+ osob, kwali zajelo wam ponad 2h, i 2gie tyle trwala topka. Gdyby to bylo dobrze zorganizowane to kwali zajelo by wam przy takiej ilosci osob max poltorej godziny, i juz bylo by zaoszczedzone na czasie na topke.
7. Stream, Seeeb, tutaj cholernie nawaliles, nie dosyc ze dales 10'cio sekundowe opoznienie, to jeszcze podczas kluczowych momentow, sprawdzales sobie Facebooka, co tylko psulo atmosfere. To samo tyczy sie komentarza na sile, i co chwile przewilaj sie temat 'chlania' co nie dosyc ze psulo atmosfere to jeszcze odpychalo ludzi od streama. I jezeli juz chcesz robic streama, to rob to porzadnie, a nie tak jak mialo to miejsce wczoraj, na sile i do tego z mega ignorancja do widzow, zdradzajac swoje prywatne przeglady facebookowe.

Ale sie rozpisalem, no ale mam nadzieje ze nie rzucam slow na wiatr, i przyjmiecie jakos te krytyke do siebie, i bedzie wam to szlo coraz sprawniej z minicompa na minicompa. Odnosnie streama, to po wczoraj dochodze do wniosku ze lepiej jak by byl jakis TS, niz caly ten stream. Rownierz chcialbym podziekowacz Szymon_PL jak i Lenarowi za twina, oraz te OMT z Lenarem, w ktorych juz nie dalem rady, ale tez ta obsowa czasowa mnie zniechecila do starania sie by walczyc dalej.
Pozdrawiam Vig.
Avatar użytkownika
VigdriFT
Touge Drifter
 
Posty: 305
Dołączył(a): 24 cze 2010, o 20:32
Lokalizacja: London 6967416

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez Blacky » 31 mar 2013, o 11:44

ja uważam, że nad sędziowaniem, to wy musicie popracować jeszcze trochę. nad ogarnięciem czasowym również, ale to już na pewno sami wiecie :)
róbcie dalej, powodzenia życzę!
Avatar użytkownika
Blacky
Touge Drifter
 
Posty: 569
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 21:38
Lokalizacja: Tychy

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez stanko » 31 mar 2013, o 12:44

Generalnie nie czuje się z tym wszystkim jakoś wspaniale zapewne trochę się przeliczyłem się z tym i owym.. przykro mi moja wina... :(
Fakt nie wszystko wyszło jak bym tego chciał jakieś przestoje w grupach owszem były ale w trakcie trwania zawodów wyliczyłem iż zdecydowanie kwali nie trwało 2h.
Jak wspomniałem do oceniania każdy będzie miał lepsze bądź gorsze zdanie jedni będą się kłócić inni nie krytykę w tym temacie przyjmuje z otwartymi ramionami.
W zasadzie najwięcej przestojów i czasu zleciało na rozgrywaniu topek co też tak to wydłużyło...
W temacie samego streama cóż wyszło jak wyszło, jeśli chodzi o komentarz to z bólem serca się przyznaje do nawalenia w tym temacie raz się udało tym razem wyszło tragicznie :(

Ale w każdym bądź razie mam nadzieje że pojawi się więcej wypowiedzi jak widać nie chowam się i chciałbym poznac wasze opinie bardziej lub mniej przychylne
Co do zaproszenia na minicomp organizowany przez eJ jeśli będę mógł pojawię się bardzo chętnie :)
stanko
Amator
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 13:29
Lokalizacja: Krk

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez cwaniak168 » 31 mar 2013, o 14:05

I chyba Najważniejsze, przy takiej ilości osób nie możliwe jest przeprowadzenie całego MC w 2 godz (bo tyle jednorazowo mógłby posiedzieć przed kompem), więc rozłożyć to na 2 dni i też będzie fajnie moim zdaniem.
Avatar użytkownika
cwaniak168
Amator
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 14:21
Lokalizacja: Olsztyn

Re: sD` Easter MC + STREAM

Postprzez Baltosz » 31 mar 2013, o 16:16

Powiem jako zupełnie bezstronny bo jestem nowy.

Kolega VigdriFT ma dużo racji.

Nie gralem w LFS'a interesuje się dosyć driftem, a na temat zawodów trafiłem przypadkiem. Jako laik oglądałem 4h to wszystko i powiem szczerze ze stream super sprawa, ale jak było widać, ze ktoś naprawde fajnie ogarnia to właśnie przełączałeś piosenkę itp itd. Komentarze czasem zbędne no i oceny też często bardzo subiektywne się wydawały. Musicie postawić trochę bardziej na profesjonalizm.


P.S. Dziwi mnie 50 osob które były na zawodach, a ja nie moglem się doprosić o "małą" pomoc, ani na forum, ani na streamie. Z resztą nie otrzymałem jej do dziś. Ale trudno, trza sobie samemu radzić.
Baltosz
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 paź 2012, o 10:50
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości