Zapowiedź ligi pro-series.pl

Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez lelu0 » 14 gru 2012, o 22:22

Witam wszystkich!
W imieniu administracji mam zaszczyt poinformować Was o powstaniu ligi driftingowej pro-series.pl!
Strona jest dopiero w budowie, ale niedługo zostanie udostępniona, o czym na pewno tutaj poinformuję. :D
Co nasz wyróżnia spośród innych lig?
* Profesjonalne podejście do tematu. Szanujemy czas swój i przede wszystkim kierowców, którzy są podstawą ligi i pragniemy zapewnić im optymalne warunki do rywalizacji.
* Serwer dedykowany na treningi oraz zawody. Serwer jest u nas także mamy nad nim pełną kontrolę przez cały czas.
* Stanowczo sprzeciwiamy się chamstwu, agresji. Dbamy o idealną atmosferę w lidze a wszelkie próby zepsucia tego będą eliminowane :mod:
* Obecność przynajmniej jednego z administratorów podczas każdego treningu.
* Jasne zasady i regulaminy których przestrzeganie pozwoli uniknąć nieporozumień i kłótni.
* Rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej podczas 5 rund, z czego aż 4 zostaną rezegrane na polskich torach. :D

W planach jest uruchomienie również serii Porsche Super Cup. Jak na razie walczymy aby nasza seria driftingowa była jeszcze bardziej atrakcyjna. Szczegółw naszych działań nie będę na razie ujawniał. ;) Prawdobodobnie na koniec sezonu czołowi kierowcy otrzymają jakieś gadżety driftingowe, a może coś więcej ;]

Tak więc serdecznie zapraszam wszystkich, którym zbrzydł już LFS, lub chcą po prostu spróbować czegoś nowego :drift:
lelu0
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Rayu » 15 gru 2012, o 13:12

Podstawowe pytanie: kto będzie sędziował? Z kim to ogarniasz? Czy będzie używany tweak?
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez phantom ` » 15 gru 2012, o 13:51

Zapowiada się naprawdę ciekawie:> zalatuje profesjonalizmem :P
Avatar użytkownika
phantom `
Amator
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:36
Lokalizacja: Grochówka

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Tql » 15 gru 2012, o 14:11

Rayu napisał(a):Podstawowe pytanie: kto będzie sędziował? Z kim to ogarniasz? Czy będzie używany tweak?

Tweak? Przecież to liga RFactor ??? :scratch:
Avatar użytkownika
Tql
Touge Drifter
 
Posty: 171
Dołączył(a): 28 maja 2011, o 21:12
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez lelu0 » 15 gru 2012, o 14:24

Rayu napisał(a):Podstawowe pytanie: kto będzie sędziował? Z kim to ogarniasz? Czy będzie używany tweak?


Tak jak kolega stwierdził, rFactor czyli tweak odpada :D Jak na razie kompanuje Adamo2, jeśli ktoś by miał ochotę zasiąść w Administracji to poproszę o kontakt ;] Co do sędziów to jeszcze kwestia ustalenia. W lecie zbieraliśmy doświadczenie realizując malutkie projekty, treningi, teraz przyszedł czas na coś dużooooooooo większego. Wyczekujcie więc znaków ;>

EDIT : Strona uruchomiona! Zapraszamy, pro-series.pl :D
lelu0
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Zenki » 15 gru 2012, o 15:04

Zapowiada się ciekawie, jeżeli uda się ogarnąć ustawienia kierownicy do rfactora i znaleźć czas, to będę startował ;)
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez lelu0 » 15 gru 2012, o 15:10

Mogę pomóc, mam świetne ustawienia do DFP :)
lelu0
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Gordon » 15 gru 2012, o 16:56

Ja będę czekał na Porshe Super Cup :yahoo: Mam nadzieje że to też będzie ogarnięte , miejmy nadzieje że ktoś z forum będzie chciał się ścigać :D
Avatar użytkownika
Gordon
Touge Drifter
 
Posty: 204
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 18:26
Lokalizacja: Bytom

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez EclipseFan » 15 gru 2012, o 16:57

a miałby ktoś sensowne ustawienia realfeel'a dla DFGT?
Avatar użytkownika
EclipseFan
Touge Drifter
 
Posty: 139
Dołączył(a): 7 maja 2012, o 11:17
Lokalizacja: Grójec

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez MeRoPL » 15 gru 2012, o 18:30

lelu0 napisał(a):* Rywalizacja w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej podczas 5 rund, z czego aż 4 zostaną rezegrane na polskich torach. :D


Jak to przeczytałem to aż mi się mordka uśmiechnęła! :amen:

Bardzo się cieszę że kombinujecie z zawodami w innych grach niż LFS. - Kolejne nowe wyzwanie, któremu postaram się stawić czoła :D Co prawda w RF nie chłostam tyle co w lfs, więc skilla muszę podszlifować, ale szczerze to już nie mogę się doczekać aż otrzymam sygnał na punktowany przejazd w parze :rockon:

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia, jak największego wytrwania, chęci organizacji i jak najmniej nerwów.

:good:
Avatar użytkownika
MeRoPL
Touge Drifter
 
Posty: 342
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 11:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez lelu0 » 15 gru 2012, o 19:10

Powinny od DFP pasować, wrzucę dzisiaj :)
lelu0
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez MenToSs » 15 gru 2012, o 19:25

Gordon napisał(a):Ja będę czekał na Porshe Super Cup :yahoo: Mam nadzieje że to też będzie ogarnięte , miejmy nadzieje że ktoś z forum będzie chciał się ścigać :D

Ja odradzam porsche.
Jest masa lig ( ja jeżdżę teraz w lidze f1/porsche [obecnie sezon zimowy Renault Megan Trophy]) porsche , f1 i innee.. więc radzę skupić się na jednym (drift) :) A jeżeli gordi coś chcesz jakaś ligę to ci dam pare na priv/gg
Avatar użytkownika
MenToSs
Touge Drifter
 
Posty: 337
Dołączył(a): 23 gru 2010, o 18:23
Lokalizacja: Hamm(DE)/Szczecin

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez lelu0 » 15 gru 2012, o 20:54

Paczka z ustawieniami FF, u mnie działa super na DFP ale i na innych kierach powinno być ok.
Zawartość katalogu rFactor do folderu głównego, fartości z controler.ini skopiować i zastąpić te ze swojego :)
enjoy :D
http://www.mediafire.com/?kf470xsu31jc5xi

Jakbz ktoś chciał ustawienia z profilera lub gry to pisać to wrzucę
lelu0
Król Ronda
 
Posty: 59
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 14:46
Lokalizacja: Biłgoraj

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Rayu » 16 gru 2012, o 11:32

Fakt. Nie doczytałem, że to nie LFS, ale z drugiej strony w pierwszym poście nie pisze co to za gra.
5. Rozkład zawodów przedstawia się następująco:
20:30 Practice 1 30 min
21:00 Qualify
ok. 21:20 Top 8
ok. 21:40 Top 4
ok. 21:50 Final B
ok. 21:55 Final A

Nie ma szans żeby ogarnąć kwalifikacje w tak krótkim czasie, a drabinka musiałaby bardzo sprawnie się odbyć, żeby nie było opóźnień ;)
Avatar użytkownika
Rayu
Touge Drifter
 
Posty: 312
Dołączył(a): 5 cze 2010, o 11:48
Lokalizacja: Kęty

Re: Zapowiedź ligi pro-series.pl

Postprzez Zenki » 16 gru 2012, o 11:51

Na kwalifikacje potrzeba ok godziny ;)
Zenki
Touge Drifter
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 10 mar 2010, o 16:01
Lokalizacja: Łódź

Następna strona

Powrót do Drifting Wirtualny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości