Zmiany na forum

Tematy dotyczące driftforum.pl - ogłoszenia, sprawy technicznie, wasze sugestie.

Zmiany na forum

Postprzez kamkor » 25 mar 2008, o 00:06

Zmieniliśmy dzisiaj nieco górną część forum. Baner został wykonany przez jednego z użytkowników driftforum - Vestax'a - za pomoc bardzo mu dziękujemy. :) Ponadto baner jest ciągle poprawiany, najprawdopodobniej jutro zostaną wprowadzone następne zmiany.

Pytanie do was - Jak podoba wam się nowy baner? Czy przed zmianami było lepiej? Czy widzicie coś co można w nim poprawić? Jesteśmy otwarci na sugestie :)
kamkor
DRIFTINGO
 
Posty: 1876
Dołączył(a): 21 gru 2007, o 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zmiany na forum

Postprzez Bartdrift » 25 mar 2008, o 00:18

Jak Wam sie podoba nowy "znak" polskiego driftu ? :D
Amerykanie maja swoj ,to my tez ,no nie ? :lol: ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiany na forum

Postprzez szefer » 25 mar 2008, o 00:20

wolalbym jakies polskie auta w akcji :)
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany na forum

Postprzez Bartdrift » 25 mar 2008, o 00:25

To polski znak Ci nie wystacza ??? Mial byc zamiast polskich aut :rotfl2: ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiany na forum

Postprzez szefer » 25 mar 2008, o 00:35

aaa ten znak hehe a ja patrzylem na subaru hehe :lollol: :rotfl:
Znak jest spoko :)
Avatar użytkownika
szefer
IDS PRO
 
Posty: 547
Dołączył(a): 3 sty 2008, o 14:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany na forum

Postprzez Sosen » 25 mar 2008, o 07:44

Znak jest gites jak i cały baner, tylko śmiesznie wyglądają obce samochody obok napisu: "Polskie Forum Driftingowe" :grin:
Avatar użytkownika
Sosen
DRIFTER
 
Posty: 655
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 13:07
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Zmiany na forum

Postprzez Bartdrift » 25 mar 2008, o 09:07

Wlasnie tez tak twierdzielem ,ale potem przyszlo zstawnoienie nad tym jezeli nie te ,to jakie ?
No i sie zaczelo: ten nie taki tamten tez ,ten to nie bo zbyt "politycznie" no i tak powrocilismy do tego :grin:

Ale czekamy na propozycje
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiany na forum

Postprzez Grzechu » 25 mar 2008, o 09:45

Banner ok,logo również Tylko auta nie pasuja jak na moje oko.Ja proponuje wstawić 3 auta.Samochody w akcji zawodników którzy zdobyli miejca 1 ,2 i 3 w klasyfikacji TDC w 2007 roku.Taki banner mozna oczywiście zmieniać co roku,nie znudzi sie tak szybko.No i jaka motywacja dla innych zawodników :grin:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Åšroda Wielkopolska

Re: Zmiany na forum

Postprzez emikyton » 25 mar 2008, o 10:48

No banner ogólnie ładny, no ale... Zawsze jest jakieś "ale". Moim zdaniem samochody powinny być przynajmniej z TDC, a jakby znalazło się miejsce to i driftujący wytwór polskiej motoryzacji mógłby być, Choćby Fiat 125p STR8 :grin: . To tyle z moich narzekań.. xD :yahoo:
Avatar użytkownika
emikyton
Touge Drifter
 
Posty: 546
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:10
Lokalizacja: Janów Lubelski

Re: Zmiany na forum

Postprzez ponczak » 25 mar 2008, o 11:17

jakies samochody z polski by sie przydaly wlasnie.. imo to zdjecie jest fajne: http://img89.imageshack.us/img89/3908/pict5998ii1.jpg :grin:
ale jesli niebyloby to politycznie poprawe, to moze dac skrypt ktory zmienia sam obrazki?
ewentualnie kogos nie zwiazanego z:
driftingo
pfd
sr.pl
;D
ponczak
 

Re: Zmiany na forum

Postprzez KoRaL » 25 mar 2008, o 12:32

:banghead: No panowie :) dawać jakieś nasze polskie miecho armatnie :shock: :mod: :mod: :lol:

http://drift-forum.pl/viewtopic.php?f=11&t=74&start=0

Znak jest fajny :twardziel: :good:
Avatar użytkownika
KoRaL
DRIFTER
 
Posty: 50
Dołączył(a): 31 gru 2007, o 22:08
Lokalizacja: Zabrze

Re: Zmiany na forum

Postprzez Piotr328 » 25 mar 2008, o 13:24

Znak jest dobry. Co do zdjec aut, to wydaje mi sie, ze lepiej juz takie jak sa, niz jakies nasze z PL, bo zaraz sie zrobi dyskusja "dlaczego on jest na zdjeciu a nie ja..." itp.. A to nam nie potrzebne. To zdjecie ktore jest mi sie podoba.
Avatar użytkownika
Piotr328
DRIFTER
 
Posty: 266
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 20:46
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany na forum

Postprzez vestax » 25 mar 2008, o 14:11

Witam !

Dziękuję za wszelkie posty poparcia jak i krytyki.
Może i jako autor nie powinienem pisać o swojej pracy ale:

Co do zdjec aut, to wydaje mi sie, ze lepiej juz takie jak sa, niz jakies nasze z PL, bo zaraz sie zrobi dyskusja "dlaczego on jest na zdjeciu a nie ja..." itp.. A to nam nie potrzebne. To zdjecie ktore jest mi sie podoba.


Zgadzam się w 100% z tym argumentem. Poza tym co to znaczy "polskie auta" ? Chyba nie o to chodzi, żeby w bannerze znalazły się Polski Fiat czy produkowany w Polsce "melex" "Elipsa" tak tylko dla idei ? Wtedy na 100% będzie pasował taki obiekt do napisu "polskie forum driftingowe". A Nissan nigdy i tak nie będzie kojarzony z Polską.

To może samochody startujące w polskim TDC ? Można takowe umieścić ale w jakim celu ? Czy to zmieni wartość merytoryczną forum ? Ile mamy w pełni profesjonalnych aut ?

Przede wszystkim należy unikać spięć wywołanych właśnie tym czyje auto miało by być na bannerze, czyj sponsor się z tego faktu ucieszy, czy kto będzie się mógł pochwalić kolegom że "to ja wiszę na forum o driftingu, jestem fajny skoro tam jestem"

Jeśli wolą większości będzie wstawienie "aut z polski" to na pewno to zrobię. Czekam tylko na rzeczowe argumenty, nie typu "ja bym wolał" czy "dziwnie wyglądają"

To tylko moje skromne zdanie.
vestax
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 23:53

Re: Zmiany na forum

Postprzez Bartdrift » 25 mar 2008, o 15:39

Piotr328 napisał(a):Znak jest dobry. Co do zdjec aut, to wydaje mi sie, ze lepiej juz takie jak sa, niz jakies nasze z PL, bo zaraz sie zrobi dyskusja "dlaczego on jest na zdjeciu a nie ja..." itp.. A to nam nie potrzebne.

Dokladnie! O tym samym wlasnie myslalem. :amen:
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Zmiany na forum

Postprzez bartpa » 25 mar 2008, o 16:16

Ze jest nissan to jasne ale ze subaru :scratch:
Fajnie jesli byloby jakies bmw :good:
Avatar użytkownika
bartpa
DRIFTER
 
Posty: 142
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 18:30
Lokalizacja: prawie oswiecim

Następna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość