[wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Tematy dotyczące driftforum.pl - ogłoszenia, sprawy technicznie, wasze sugestie.

[wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez małpa777 » 14 mar 2009, o 17:52

Bart może by tak stworzył na forum dział który będzie się nazywał produkty przetestowane albo coś w ten deseń. Każdy będzie mógł się pochwalic swoim (nietypowym) zakupem i co naważniejsze wypowiedziec się na jego temat. Wskazac wszystkie + i -. Łot du ju fing ebaut dat???
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: Pedal box

Postprzez Bartdrift » 14 mar 2009, o 17:57

Juz o tym myslalem ,ale to nie bedzie dobre rozwiazanie. Przyklad opony : Dajmy na to firma X. Jede zalozy i bedzie jezdzil na nich 15 minut i napisze "sa zajebiste" Ktos inny bedzie mial wiecej mocy i mu sie rozpadna po 2 minutach.
To samo ze sprzetem. Ja kupilem rekaw z pompka xx i mi sie rozpadl po 3 rundach a inni twierdza ze jest super.
To nie ma prawa dobrze dzialac. Musimy testowac sami.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Pedal box

Postprzez małpa777 » 14 mar 2009, o 18:17

Bartdrift napisał(a):Juz o tym myslalem ,ale to nie bedzie dobre rozwiazanie. Przyklad opony : Dajmy na to firma X. Jede zalozy i bedzie jezdzil na nich 15 minut i napisze "sa zajebiste" Ktos inny bedzie mial wiecej mocy i mu sie rozpadna po 2 minutach.
To samo ze sprzetem. Ja kupilem rekaw z pompka xx i mi sie rozpadl po 3 rundach a inni twierdza ze jest super.
To nie ma prawa dobrze dzialac. Musimy testowac sami.


No i własnie po to był by ten dział. Każdy wypowie się na temat produktu z którym miał stycznosc.
Np. Ty kupujesz opony x i piszesz: Opony x wyglądają bardzo ładnie. Guma użyta do produkcji opony jest odpowiedniego koloru ale niestety śmierdzi rybą.
Założyłem je wczoraj na samochód i jężdziłem na nich tylko 3 minuty. Moja ocena to 3+

Póżniej ja pisze: Wczoraj przyjechały opony x które zamówiłem np.miesiąc temu. Jeżdziłem na nich 6,5 minuty tylko trzeba uważa na mokrym bo są bardzo podatne na aquaplaning. Moja ocena to 4+.

I tak każdy od siebie.
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: Pedal box

Postprzez Mosky » 14 mar 2009, o 18:25

Wybaczcie że się wtrącę w waszą pogawędkę :grin: ale moim skromnym zdaniem ciekawa propozycja i uważam że sprawdziła by się...
Avatar użytkownika
Mosky
Król Ronda
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2 mar 2009, o 00:18
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez Bartdrift » 14 mar 2009, o 20:10

Wydzielilem temat.

Zapraszam do dyskusji na temat nowego dzialu.
Ja osobiscie nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony do tego z powodu o ktorym juz wspomnialem, ale jesli chcecie to mozemy to wprowadzic.
Jakies sugestie, propozycje ? Jak to powinno wygladac ?
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez tom as » 15 mar 2009, o 08:53

mam takie pytanko czy ktokolwiek mial stycznosc z Airride w sportowych autach lub tez autach do sportu przygotowane ? meczy mnie te zawieszenie od dluzszego czasu aöe wydac 2000 euro za to by sprawdzic to wole kupic tein-a lub eibach za 1000 do driftu...
Avatar użytkownika
tom as
Touge Drifter
 
Posty: 611
Dołączył(a): 1 lip 2008, o 09:08
Lokalizacja: hannover - gorzow wlkp.

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez woytek13 » 15 mar 2009, o 09:30

Moim zdaniem taki dział ma sens tylko pod warunkiem jak bardzo dokładnie opisze się i sprzęt i sposób użytkowania. Podanie np marki lub linku do jakiejś aukcji i komentarz "super sprzęt" to nic nie da. Jeżeli ktoś opisze jak dany produkt sprawuje się w danych warunkach ale tylko i wyłącznie takich to może zadziałać
Avatar użytkownika
woytek13
Touge Drifter
 
Posty: 996
Dołączył(a): 6 kwi 2008, o 13:04
Lokalizacja: Fajsławice/Lublin

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez małpa777 » 15 mar 2009, o 12:02

woytek13 napisał(a):Moim zdaniem taki dział ma sens tylko pod warunkiem jak bardzo dokładnie opisze się i sprzęt i sposób użytkowania. Podanie np marki lub linku do jakiejś aukcji i komentarz "super sprzęt" to nic nie da. Jeżeli ktoś opisze jak dany produkt sprawuje się w danych warunkach ale tylko i wyłącznie takich to może zadziałać



Własnie to by były tylko iwyłącznie nasze opinie i testy. Nie linki do jakiś aukcji czy stron producenta gdzie możemy wyczytac coraz cześciej fikcyjne opinie.
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez Mosky » 15 mar 2009, o 14:23

Myślę że jeżeli ktoś by coś kupił to nie ograniczał by się do: "dobre !! kupujcie" lub "shit dajcie spokój" tylko opisanie jak się z tym jeździ jakim samochodem jaka moc i ogólnie sprawowanie... dokładnie o to mi chodziło ;)
Avatar użytkownika
Mosky
Król Ronda
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2 mar 2009, o 00:18
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez siewicz » 28 mar 2009, o 17:02

Ja dopiero przymiesza się do zakupu swojego pierwszego driftowozu w niedalekiej przyszłości. Będę go robił od podstaw i taki dział z pewnością byłby bardzo pomocny. Wiadomo - kasy zawsze brakuje, a wolę ją wydawać na rzeczy o których mogę poczytać, dowiedzieć jak się sprawdziły u innych niż wydawać pieniądze zupełnie w ciemno.
Mam nadzieję, że zamieszczane byłyby też tam opinie o rzeczach również ze niższej półki a nie tylko najdroższych :)
Pozdrawia :)
siewicz
Król Ronda
 
Posty: 66
Dołączył(a): 11 sty 2009, o 22:22
Lokalizacja: Bytom

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez maju » 30 wrz 2010, o 17:31

przydał by sie rowniez dzial: ZRÓB TO SAM ;)
Avatar użytkownika
maju
Touge Drifter
 
Posty: 309
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 17:55
Lokalizacja: Skierniewice

Re: [wydzielony]Nowy dzial na forum- oceny produktow ?

Postprzez MasterTM » 30 wrz 2010, o 18:19

maju napisał(a):przydał by sie rowniez dzial: ZRÓB TO SAM ;)


Popieram w pełni! ;) Co do działu oceny produktów ma to plusy i minusy, ale można dać na próbę ;)
Avatar użytkownika
MasterTM
Touge Drifter
 
Posty: 699
Dołączył(a): 21 lis 2009, o 22:11
Lokalizacja: Józefów k/Otwocka


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość