sprzedaz auta za granice anglia

Re: wysyłka/sprzedaż auta do wielkie brytanii ?

Postprzez Mariusz vel Tata ;) » 2 lis 2012, o 00:21

czaqqR napisał(a):to ciekawe :P chociaz ten wielki bank mogl napisac ze nr paczki nieprawidlowy, ale paypal jest w miare wiarygodnym posrednikiem :confused:

1. pod warunkiem ze kasa wplynie na twoje konto paypal, a nie dostaniesz falszywego maila z informacja
2. zawsze mozna cofnac kase przez paypala
podobne przypadki byly opisane na RF poszukaj
Mariusz vel Tata ;)
moderator
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 15:25
Lokalizacja: Belgia

Re: wysyłka/sprzedaż auta do wielkie brytanii ?

Postprzez MateoXD » 2 lis 2012, o 13:13

Kolega sprzedaje golfa i dostał identyczną widomość:

Hi, i'm interested in purchasing your item,When last was it serviced, how long have you owned it?? and what's your lowest price for it. I would be able to make payment through PayPal, i find it the easiest way to use my credit card safely and is a safe and reliable method of payment... Let me know your price for it.I hope to hear from you soon, and i will make all transportation preparations for it to be transported to my home in London, United Kingdom.If possible can you send me some more recent picture or video of the item ?. However,What I will do is transfer you the amount through PayPal and also any additional transfer charges.I will cover everything so you don't have to worry. I will send a private courier company which will come to pick up from the address you will provide to me once you receive & Confirm the payment funds into your account,My shipping agent will handle everything perfectly whenever they come for the pick up after you received and confirmed the total funds into your PayPal account,All the papers and changes of the documents will be arrange by my shipping agent whenever they come for the pick up at your location.I have provided you with my information below:

Name : Mr. Keon Kelly
Address: 240 Woolwich Road
City: Abbey Wood
County: London
Postal Code: DA18 4DD
Country: United Kingdom.

In order for me to make the payment I need the following information from you:

Name :
Your PayPal e-Mail Address :?
Amount :
Phone Number :

Look forward to your prompt reply,

Mr. Keon Kelly,
+447031973717

Kind regards.
Avatar użytkownika
MateoXD
Touge Drifter
 
Posty: 113
Dołączył(a): 16 sie 2009, o 20:56
Lokalizacja: Okolice Częstochowy

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez Ray » 2 lis 2012, o 19:14

Gdybym miał sprzedawać takim osobom, to mój aparat byłby już kilka razy w Nigerii, Węgrzech lub Stanach :)
Avatar użytkownika
Ray
Touge Drifter
 
Posty: 1526
Dołączył(a): 24 lip 2009, o 15:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez Banan » 2 lis 2012, o 19:50

Ray napisał(a):Gdybym miał sprzedawać takim osobom, to mój aparat byłby już kilka razy w Nigerii, Węgrzech lub Stanach :)


Ooo Nigerie tez doskonale pamietam, to bylo pare ladnych lat temu. :D
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez czaqqR » 2 lis 2012, o 20:51

następny e-mail od bardzo zainteresowanego wszystkim autami na allegro :P :
I'm satisfied with the condition of the item. I will be adding the 3.9% PayPal surcharge to the total amount i will be paying into your paypal account. So i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a PayPal account for me to proceed with the transfer.Further arrangements will be made with you in regards to the pick up once i have paid you.I will need your home address for the merchandise to be Picked Up by the Shipping Company.

I would appreciate if you email me with more pictures (if available) too since i won't be be able to see this in person,what's the PayPal email to send funds to in order for me to pay you ASAP

Name:
PayPal Email address:
Total Amount:
Mobile Number:

Have a nice day.
Avatar użytkownika
czaqqR
Touge Drifter
 
Posty: 196
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 19:28
Lokalizacja: okolice ldz

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez Jay » 4 lis 2012, o 07:04

czaqqR napisał(a):następny e-mail od bardzo zainteresowanego wszystkim autami na allegro :P :
I'm satisfied with the condition of the item. I will be adding the 3.9% PayPal surcharge to the total amount i will be paying into your paypal account. So i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a PayPal account for me to proceed with the transfer.Further arrangements will be made with you in regards to the pick up once i have paid you.I will need your home address for the merchandise to be Picked Up by the Shipping Company.

I would appreciate if you email me with more pictures (if available) too since i won't be be able to see this in person,what's the PayPal email to send funds to in order for me to pay you ASAP

Name:
PayPal Email address:
Total Amount:
Mobile Number:

Have a nice day.


daj sobie spokój, to jest wałek, było pełno tego jakieś 5 lat temu... sam miałem kilka takich wiadomości...
widzę ze znowu staje się to modne...
Jay
Touge Drifter
 
Posty: 216
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 20:10
Lokalizacja: Siedlce

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez CinaS » 10 wrz 2013, o 11:03

Dołączam też moją uwagę:

Mianowicie dostalem podobne meile bo sprzedaje swoje auto e38, i mail z angli :
good day...what is the condition of this auto and the last price and am very serious about this and willing to buy it from you have been looking for this type and am very happy to see it here please reply thanks

pozniej kolejny po mojej odpowiedzi:
Thanks for your response. I'm ok with the price and condition you gave me and i will be paying through paypal(www.paypal.com).. So i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a paypal account and if not you can easily create your PayPal account on their website at www.paypal.com and send me your PayPal email for the payment and here is my details below to show you that am seriously interested in your item

Christopher Luca
Address : Road Wwc 198-208 Old Street
City : Greater London
State : London
Zip Code : EC1V 9BP
11-01-1960


So kindly get back to me with your PayPal details like this below

Full Name:
PayPal Email:
Phone Number:

As soon as i receive this details from you, i will proceed with the payment immediately and i have already arrange for a private shipping agents that will come for the pick up of the item at your house door step and they will take care of the picking up document including the full information to pick up the item at your house door step. So I will need your home address as soon as the payment is made to you.

Thanks



Mi tu smierdzi walkiem na maksa ,,, :nea:
Co myslicie ?
Avatar użytkownika
CinaS
DRIFTER
 
Posty: 309
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 18:02
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez tony_rider » 10 wrz 2013, o 12:31

miałem też takie przypadki, dajcie sobie spokój, ani grosza od nich nie zobaczycie;)
tony_rider
Touge Drifter
 
Posty: 414
Dołączył(a): 6 lis 2012, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez jankes » 15 wrz 2013, o 13:27

wplata tylko na konto bankowe! , paypal moze cofnac siano bez zadnego uzasadnienia, wszedzie naiwniakow szukaja dzisiaj normalnie wszedzie, jakkolwiek bys auta nie wystawil to zawsze jakis bubel ktos probuje naciagnac!
jankes
Touge Drifter
 
Posty: 241
Dołączył(a): 8 cze 2010, o 10:17
Lokalizacja: UK

Re: sprzedaz auta za granice anglia

Postprzez mohamed » 15 lut 2014, o 17:39

Moze to nie dotyczy sprzedazy auta ale kupna pojawilo sie ogloszenie z atrakcyjna cena samochodu bmw z3 2,8 za 7tys na bank jakis wałek

Witaj, Nazywam się Pinan Blanca Susana i ja się w hiszpańskim Madrid . Kupiłem ten samochód, gdy pracowałem w Polsce jako przedsiębiorca na Clínica Cisem CLÍNICA ESTÉTICA , teraz jestem z powrotem do Hiszpanii i chcę go sprzedać. I wybrać cenę poniżej rynku, ponieważ rząd Hiszpania zmusić mnie do zarejestrowania samochodu tutaj, i to jest dość drogie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w języku polskim, i nie trzeba płacić inne obowiązki. Samochód jest jak na zdjęciach, jest w doskonałym stanie w środku i na zewnątrz, nie jest zaangażowana w żadne wypadki, bez rys, zawsze trzymane w garażu. Jeśli zdecydujesz się kupić samochód mogę zorganizować dostawę do adresu, a możliwość sprawdzenia i prowadzić samochód przez 5 dni w danej lokalizacji. Chciałbym poinformować, że będziemy korzystać z międzynarodowej firmy transportowej, ponieważ firma transportowa ma pełnomocnictwo do zarządzania wszystkie dokumenty w moim imieniu. Wszystkie opłaty za dostawy będą wypłacane przez mnie. W Hiszpanii, to firma transportowa jest bardzo popularne i godne zaufania. Daj mi znać, jeśli nadal jesteś zainteresowany, aby kupić samochód, a dam Ci wszystkie szczegóły dotyczące dostawy i płatności. Również Więcej zdjęć dostępnych i wyśle je na żądanie.
Chcę potwierdzić jeszcze raz, że jest to samochód z polską polskich gazetach i ważnego ubezpieczenia i przeglądu.
I trzeba będzie zapłacić tylko cenę samochodu podany na stronie internetowej nic więcej.
W cenę wliczone jest podatki transportowe i rejestracji samochodu na nazwisko i adres i nie trzeba płacić cła podatki za samochód, bo to polski samochód.
Samochód jest teraz w złożeniu w firmie przewozowej gotowy do wysłania do kupującego, a jeśli chcesz kupić samochód w sposób bezpieczny dla Ciebie i dla mnie to są kroki transakcji:
Trzeba będzie wysłać mi swoje imię i nazwisko i adres oraz kopię dowodu osobistego lub prawo jazdy, aby potwierdzić mi swoje dane.
Po wysłaniu do mnie swoje dane oraz kopię będzie wysyłać dane do firmy, aby rozpocząć transakcję.
Po samochód będzie na nazwisko i adres w depozycie firmy gotowe do wysyłania do Ciebie firma będzie kontakt i zatwierdź i wysłać dokumenty wysyłkowe i szczegóły płatności.
Po uzyskaniu potwierdzenia z firmy ze wszystkimi szczegółami i dokumentach przewozowych będziesz musiał wpłacić pieniądze do firmy escrow bezpiecznego konta bankowego.
Po pieniądze dotrą na rachunek bankowy escrow firma rozpocznie dostawę w ciągu 2-3 dni dostaniesz samochód na adres domowy.
Po odebraniu samochodu firma daje samochód przetestować go na 5 dni roboczych.
Po okresie testowym, jeśli chcesz być uzgodnione warunki samochodów to firma będzie wszystkie papiery na nazwisko i mi zapłacić.
Ale w przypadku, gdy nie zostaną uzgodnione warunki samochodu lub znaleźć żadnych problemów, to możesz anulować transakcję i żeglugowe będzie płacić swój pełny zwrot pieniędzy w gotówce i wysłać samochód z powrotem do mnie na moje pieniądze żeglugowego.
W ten sposób wszystko jest bezpieczne dla ciebie i dla mnie, a nie mamy żadnego ryzyka.
Jeśli wszystko jest w porządku i są zgodzić się na zakup samochodu, a następnie odpowiedzieć na plecy mw swoje dane oraz kopię dowodu osobistego lub licencji kierowcy i można rozpocząć transakcję.
mohamed
Król Ronda
 
Posty: 76
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 18:13
Lokalizacja: Poland

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości