Sr.pl vs Df.pl

Sr.pl vs Df.pl

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 11:37

Aby nie było więcej zarzutów, że ja czy Arek raz jesteśmy na jakimś forum prywatnie, a zaraz potem oficjalnie proponuję wprowadzić prostą regułę - oficjalne wypowiedzi tylko na oficjalnym forum PFD. Inne fora/grona/czaty jeśli ktoś z PFD chce - oczywiście, ale już jako Arek czy Łukasz, a nie PFD official. Arku co Ty na to? Myslę, że to uczciwe. Przy takim układzie jak ktoś będzie próbował mnie obrazić pod przykrywką zarzutów do federacji będę wiedział co zrobić.

Bart: Jesli nie możesz spełnić mojej prośby o usunięcie mojego profilu z tej piaskownicy bądź tak miły i zmień mój podpis z PFD na "komentator" albo "krytycy z internetu śmieszą mnie aż do łez". Dziękuję.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez Bartdrift » 8 maja 2008, o 11:54

Coz ,Podpis PFD zarzyczyles sobie Ty i sam npiales ze jestes odpowiednia osoba do zadawania pytan PFD. Ale skoro to juz nie aktualne bo z powodu pierwszej jednaj niezgodnosic pogladow szybko sie z tego wycofujesz to ok, Podpis zostanie wywalony. Musisz jednak poczekac bo ja tego zrobic nie moge. Mysle ze do wieczora to zniknie.

Ja mam jednk propozycje do PFD : Moze warto utworzyc prawdziwe forum PFD na stronie PFD.org.pl ? Nie kazdemu moze odpowiadac pisanie tutaj ,ale tez nie kezdemu odpowiada pisanie na sr (mnie nie i wiem ze nie jestem sam) Wydaje mi sie ze tak szanujaca sie organizaja jaka jest PFD powinna miec forum w innym miescu niz forum o nielegalnych wyscigach ulicznych, co nie do konca wydaje sie byc rozwiazaniem promujacym drifting jako motorsport.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez Keepsake » 8 maja 2008, o 12:05

Bartdrift napisał(a):Ja mam jednk propozycje do PFD : Moze warto utworzyc prawdziwe forum PFD na stronie PFD.org.pl ? Nie kazdemu moze odpowiadac pisanie tutaj ,ale tez nie kezdemu odpowiada pisanie na sr (mnie nie i wiem ze nie jestem sam) Wydaje mi sie ze tak szanujaca sie organizaja jaka jest PFD powinna miec forum w innym miescu niz forum o nielegalnych wyscigach ulicznych, co nie do konca wydaje sie byc rozwiazaniem promujacym drifting jako motorsport.


Bartek nie wiem komu nie odpowiada pisanie na SR (na forum PFD którego moderatorem jest tylko PFD, nie mówię o Drifting Forum do którego zarzuty są mi znane) poza Tobą bo Twój ambicjonalny stosunek do SR po chwilowej utracie do niego dostępu, ale mam wrażenie że niepotrzebnie siejesz zamęt tymi powtarzanymi wnioskami o zmianę miejsca dyskusji.

Mi jest dokładnie obojętne gdzie będzie forum PFD ale bardzo bym chciał żeby nie było to kolejne, czwarte już miejsce które muszę odwiedzać w necie żeby wiedzieć że czytałem wszystko co było napisane na tematy interesujące mnie w driftingu.

Najpierw było podforum drifting, potem powstało podforum PFD - to już dwa miejsca. Teraz drift-forum to już trzecie. Jest to kłopotliwe, weź sobie wszystko pod skrzydła swojego drift-forum (ja naprawdę mam w dupie i nie potrzebuję być moderatorem prężnego działu na sr żeby się czuć dobrze ze sobą) i będzie spokój albo zaakceptuj status quo który pasuje federacji czyli to co jest teraz i przestań na wszystko narzekać.

Ja robiłem 8 lat temu pracę magisterską z tematami związanymi z internetem i siedzę 12 lat w tej branży i mogę Ci powiedzieć że tworzenie przez każdego na lewo i prawo własnego forum do niczego dobrego, poza samopoczuciem nowych moderatorów, nie prowadzi. Osłabia jakość całości poprzez fragmentaryzację dostępnej wiedzy i bardziej dzieli niż łączy.
Avatar użytkownika
Keepsake
DRIFTER
 
Posty: 413
Dołączył(a): 7 lut 2008, o 21:26

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 12:09

Streetracing.pl - Drag, Drift & Time Attack. Uważam, że nie ma w polskim internecie odpowiedniejszego miejsca na forum PFD niż streetracing.pl. Albert, jako jego właściciel jest w pełni wiarygodny i bezstronny. W żaden sposób nie ingeruje w funkcjonowanie forum PFD. Uważam, że nie ma sensu przenosić oficjalnego forum PFD. Z tego co wiem tego samego zdania są wszyscy w PFD. Jeśli któryś z zawodników jest skłócony z wszystkimi w Polsce i ma opory przed pisaniem na oficjalnym forum PFD jest mi przykro, ale niestety akurat w tej kwestii nic się nie da zrobić, choć PFD stara się być jak najbardziej elastyczne.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez Bartdrift » 8 maja 2008, o 12:10

Keepsake , calym Twoim postem sie zgadzam oprocz twierdzenia ze nikt oproczmnie nie jest przeciwny pisamiu na sr. Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz. Nie masz pojecia ilu drifterow powiedzialo ze nie bedzie tam pisac. To zreszta bylo przyczyna powstania driftforum.pl (i to nie byla moja inicjatywa wrecz nie chcialem tego robic)
Nadal nie uwazam zeby forum o wyscigach ulicznych bylo odpowiednim miescem do promowania motorsportu bo w oczach potencjalnego sponsora bedzie sie kojazyl dzieki temu poprosu z czyms nielegalnym czym bez watpienia jest street racing a w to kasy napewno nikt nie wlozy.


Ju-by ,a z kim to ja tak jestem "z wszystkimi" sklocony ? Na sr nie bede pisal bo mam kilka powodow i opini i nie bede zaczynal kolejnego OT pt:dlaczego. Mysle ze Ty doskonale zansz te powody, bo sam dopiero co zaczeles ponownie pisywac na sr po "dluzszej przerwie" ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 12:36

Z tego co widziałem Ty też zacząłeś tam pisywać i to wcale nie tylko na forum PFD, ale także na drift forum.
Dlaczego sądzisz, że wszystko, co piszę na tym forum piszę o Tobie? Czy to aby nie oznaka zapatrzenia w siebie? Zrozum wreszcie proszę, że forum PFD jest całkowiie niezależne, korzysta jedynie z popularnego, świetnie pozycjonowanego adresu forum i jego enginu. Z całym szacunkiem dla driftforum.pl (które jak sam wiesz staram się promować) to przeniesienie forum PFD tu byłoby ze strony PFD bardzo nierozsądne. To tak, jakby przenieść się z naszej klasy do naszej celi.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez jordi » 8 maja 2008, o 12:38

ju-by napisał(a): Arku co Ty na to? Myslę, że to uczciwe. Przy takim układzie jak ktoś będzie próbował mnie obrazić pod przykrywką zarzutów do federacji będę wiedział co zrobić.



Tak jestem jak najbardziej za i rowniez prosze o zdjecie nazwy PFD z mojego konta, PFD jestem na SR tutaj bede Arkiem / jordim jak kto woli :)

pozdro
Avatar użytkownika
jordi
Polody Performance
 
Posty: 457
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 12:47

Podobnie jak Keepsake uważam, że próba rozbicia forum drifting w ramach streetracing.pl na forum tam i tu (driftforum.pl) niczemu dobremu nie służy. Sprawia jedynie, że trzeba śledzić dwa fora, jesli się chce mieć pełen obraz. Póki tu atmosfera była dobra byłem w stanie zaakceptować ten stan rzeczy, teraz, kiedy zrozumiałem, że te fora nie różnią się niczym (jedynie inne osoby są inaczej traktowane tu, a inne tam, tam są ostrzeżenia, tu przezwolenie na przekręcanie ników, obrażanie i ogólny burdel) uważam, że nie ma to sensu. Forum streetracing.pl jest w Polsce prawie instytucją, było pierwsze, więc wolę poświęcać swój czas na czytanie o drifcie w ramach tego forum (wraz z kłótniami, których tam również nie brakuje, ale to już nasza cecha narodowa). Nie ukrywam, że w takich dniah jak dziś, kiedy mogę sobie lajtowo posiwdzieć przed komputerem będę czytał oba, ale poważnie traktuję tylko streetracing.pl.

Czym innym jest forum PFD w ramach forum.streetracing.pl. Jest to oficjalne forum federacji. Tam nie ma miejsca na przepychanki, tam będą komunikaty, oficjalne informacje dotyczące zawodów etc. Niestety zwolenniccy i jednego i drugiego forum będą musieli to zaakceptować.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez jordi » 8 maja 2008, o 12:51

ju-by napisał(a):Podobnie jak Keepsake uważam, że próba rozbicia forum drifting w ramach streetracing.pl na forum tam i tu (driftforum.pl) niczemu dobremu nie służy. Sprawia jedynie, że trzeba śledzić dwa fora, jesli się chce mieć pełen obraz. Póki tu atmosfera była dobra byłem w stanie zaakceptować ten stan rzeczy, teraz, kiedy zrozumiałem, że te fora nie różnią się niczym (jedynie inne osoby są inaczej traktowane tu, a inne tam, tam są ostrzeżenia, tu przezwolenie na przekręcanie ników, obrażanie i ogólny burdel) uważam, że nie ma to sensu. Forum streetracing.pl jest w Polsce prawie instytucją, było pierwsze, więc wolę poświęcać swój czas na czytanie o drifcie w ramach tego forum (wraz z kłótniami, których tam również nie brakuje, ale to już nasza cecha narodowa). Nie ukrywam, że w takich dniah jak dziś, kiedy mogę sobie lajtowo posiwdzieć przed komputerem będę czytał oba, ale poważnie traktuję tylko streetracing.pl.

Czym innym jest forum PFD w ramach forum.streetracing.pl. Jest to oficjalne forum federacji. Tam nie ma miejsca na przepychanki, tam będą komunikaty, oficjalne informacje dotyczące zawodów etc. Niestety zwolenniccy i jednego i drugiego forum będą musieli to zaakceptować.


dokladnie w 100% sie z tym zgodze, SR bylo od zawsze i tak pozostanie. Nie mowie tu nawet o liczbie zapisanych uzytkownikow ponad 22.000, gdzie na driftforum jests ponad 300.

W ogole bezsensowna dyskusja........
Avatar użytkownika
jordi
Polody Performance
 
Posty: 457
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 12:55

SSS obraziło się na SR.pl, kilku streetracerów swego czasu zrobiło rozłam i utworzyło konkurencyjne forum... i co? Nic, SR.pl trwa, a reszta narzeka, że jest złe, niedobre, oszukuje, kłamie, a i tak je czyta, czego Bart jest najlepszym przykładem.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez Bartdrift » 8 maja 2008, o 13:05

Widze Panowie ze teraz dla odmiany uzadzacie sobie tutaj promocje sr traktujac driftforum jak gg ...
:thumbsup:
Coz ,tam by to nie przeszlo,ale ze tu jest burdel a tam jest tak super to w ramach uklonu w wasza i sr strone, posty nie zostana usuniete ;)

Jak widac z sr zostalem usuniety za promowanie tam driftforum.pl podobno , tutaj nie bedzie zadnej dysakusji na temat waszych bledow ,wiec jak widac poradziliscie sobie z krytyka w Wasza strone.
I juz nie ma problemu. Ci co mieli odwage sie Wam postawic zostali usunieci a na ten przyklad nikt juz sie wam wiecej nie postawi .
Gratulacuje. PFD rules :rockon: :lollol:
To sie nazywa "wprowadzanie zmian majacych za zadanie rozwoj driftingu"
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez Kermel » 8 maja 2008, o 13:06

Może jednak już? Z tematu robi się SR.PL vs DF.PL ... po co to komu?
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 13:25

Nie dostałeś bana za krytykę PFD tylko za łamanie regulaminu. Mam nadzieję, że mimo wszystko będziesz miał dostęp do forum PFD.
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez jordi » 8 maja 2008, o 13:26

Ja pier..... Bartek Tobie poprostu nie da sie dogodzic. Ty ciagle masz problem i ciagle szukasz czegos zeby sie doczepic.
PFD zrobilo na swooim oficjalnym forum dwa tematy.
PIerwszy to ze PFD wyrazilo jednak zgode na wasza czyli zawodnikow prosbe zeby zrobic drift taxi od drugiej rundy. Tak jak chcieliscie, ba nawet poprosilo was czyli zawodnikow o to zeby podsunac pomysly jak to zorganizowac zastrzegajac ze mozemy wygospodarowac jedynie godzine na to. Czyli jak widac PFD jest elastyczne

Drugi temat jest odnosnie sedziowania, gdzie sedzia PFD wypowiedzial sie co i jak sedziujemy ale rowniez zaznaczyl ze czekamy na opinie i uwagi.


Jednak dla Ciebie to bylo malo i musiales rozpetac burze dlaczego nie gadamy o tym na tym forum. Mnie poprostu krew zalewa, Ty ciagle masz problem i ciagle cos jest nie tak. PFD ma swoje oficjalne forum na SR i tam bedzie takie kwestie roztrzygac, nie mozesz tego normalnie zrozumiec???

Wez w koncu troche na wstrzymanie bo jak widac PFD chce rozmawiac i jednak idzie czesto na reke zawodnikom. A Ty ciagle masz jakies zale i problemy :banghead:
Avatar użytkownika
jordi
Polody Performance
 
Posty: 457
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 10:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Drifterzy vs drifterzy vs PFD

Postprzez ju-by » 8 maja 2008, o 13:39

Sami (jako założyciele driftforum.pl) założyliście luźniejsze niż SR.pl zasady. Nie ma u Was bardzo ścisłego regulaminu, nie ma zapisu, o braku możliwości reklamy innych stron/for. U nich jest. I Bart jest wielce zdziwiony, że za olewanie regulaminu spotyka go sankcja. Cyki opadają...
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości