e36 M50B25 rebel40+

Re: e36 M50B25 rebel40+

Postprzez Moriarty » 4 lut 2016, o 01:27

e30 owner napisałem co napisałem i nie żałuję. Nadal uważam, że jesteś świetnym teoretykiem. Z głowy potrafisz podać moment dokręcania głowicy i jak powinno wyglądać jej planowanie, oraz mnóstwo innych rzeczy i piszę to szczerze bez sarkazmu, ale niestety nie idzie to w parze z Twoimi umiejętnościami praktycznymi.
Serio, pisz dalej bo umiesz i lubisz, ale błagam aut nie ruszaj. Nie chcę też numerów telefonów i adresów Twoich zadowolonych Klientów, bo jesteś tak dobry jak Twoje ostatnie dzieło a to Ci najwyraźniej nie wyszło. Zresztą nawet jakbym zadzwonił i potwierdziliby Twoje słowa to od tego ani nie poczuję się lepiej ani moje auto nie wygładzi sobie spawów.
Kilku doświadczonych userów wyraziło się na temat jakości Twojej pracy i faktycznie nie ma co dalej tego drążyć.

Jeśli napisałem to co napisałem to dlatego żeby to była forma przestrogi dla innych a temat mogłem zakończyć tak jak sugerujesz w swoim poście, jakbyś postąpował ze mną fair.
Wiedząc jak jest i jak Ci z tym samochodem idzie mogłeś w grudniu czy na początku stycznia powiedzieć sorry nic z tego i wtedy faktycznie wystarczyłby post o zmianie warsztatu i Twoje publiczne "mea culpa" (nawet bym sie przy tym nie upierał).
Tylko, że przez cały ten czas karmiłeś mnie opowieściami jak projekt jest posunięty do przodu. Wiedziałem, że część z tego to ściemy, ale OK, każdy jakieś tam swoje grzeszki ma. Finał miał być w porzo i to się liczyło.
Final jaki jest to już każdy widział i nie ma ponownie roztrząsać.

Uprzedzając Twoje ewentualne pytanie o co mi kaman dam tylko jeden przykład.

Wspomniałeś, że jak już czapka spadnie pod nową uszczelkę to można zrobić szybkiego i taniego moda czyli kolektory wydechowe od M52. Stalowe, większy prześwit i jak koników nie przybędzie to przynajmniej jakaś część z tych co się po polach rozbiegły, powróci.
Kolektory kupiłem, dostarczyłem i przy jednej z kolejnych rozmów na temat postępów prac potwierdziłeś, że kolektory są już na samochodzie i, że chyba będzie trzeba jednak dać nowe uszczelki pod te kolektory bo jest przedmuch, ale tylko na zimnym silniku, bo jak się rozgrzeje to się uszczelniają i cichnie. poprosiłem żebyś kupił te uszczelki przypominając po raz kolejny, że to co zrobić trzeba to robimy i nie oglądamy się za szukaniem extremalnych oszczędności.

Dzień przed odbiorem okazało się jednak, że kolektory są, ale w bagażniku bo przy jednym została szpilka i nie miałeś jak jej wybić.

To chyba nie wymaga dalszego komentowania.

e30 owner, uważam, że postępowałem z Tobą uczciwie i nie widzę nigdzie swojej winy. Nawet mi dziękowałeś na początku za zaufanie. Ja chciałem mieć auto zrobione tanio, ale przez osobę która wie co i jak, a projekt miał być do Twojego portfolio, żeby kolejni potencjalni zainteresowani zaczęli walić drzwiami i oknami. Czyli liczyłem na symbiozę.

P.S.
Powstrzymaj proszę swojego druha przed komentowaniem. Nie chciałbym żeby temat został zamknięty z powodu pyskówek lub trafił do śmietnika, bo liczę na dalsze merytoryczne podpowiedzi, jak na przykład ze strony _fifo_.
Kolega maverick niestety podjął się obrony nie znając najwyraźniej wszystkich faktów i na dokładkę wyciągając argumenty na poziomie "a u was murzynów biją", wobec innych userów.

Także jeżeli Koledzy pozwolą to zgłaszam wniosek formalny o zamknięcie dyskusji jak to auto zostało zdrutowane i przejście do trendu jak je odratować.
Jutro czyli dziś może będę wiedział coś więcej o układzie hamulcowym i kondycji silnika, to napisze jak się sprawy mają.
Moriarty
Amator
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 kwi 2015, o 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: e36 M50B25 rebel40+

Postprzez Pietrek.L » 4 lut 2016, o 08:56

Czy leci z nami moderator? :mad:
Polecam wyczyścić temat z niepotrzebnej gównoburzy, a wypowiedź pana Moriarty streścić, że nie jest zadowolony z roboty e30owner i będzie robił u kogo innego.
Temat do zamknięcia i otworzyć jak się pojawią konkrety.
Avatar użytkownika
Pietrek.L
Touge Drifter
 
Posty: 393
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 15:54
Lokalizacja: Mordor (W-ch) / Opole

Re: e36 M50B25 rebel40+

Postprzez maveric0041 » 4 lut 2016, o 09:19

Przyłączam się do tego wyczyścić temat bo jak pisałem to dział PROJEKTY a na takie tematy można stworzyć dział pt. " Łooo Panie kto panu to tak spierd.... "

Zaatakowałem innych bo komentują a o własnych wtopach zapomnieli i komentarze były nie na miejscu jak kogoś uczucia uuraziłem przepraszam
maveric0041
Król Ronda
 
Posty: 53
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 18:03
Lokalizacja: Grudziądz

Re: e36 M50B25 rebel40+

Postprzez speccom » 4 lut 2016, o 12:58

Witam wszystkich.
Kolego "Moriarty" jeżeli możesz to napisz proszę jaki zakres modów jest zrobiony tudzież miał być zrobiony? Chodzi mi tutaj skręt auta, zawieszenie, dyferencjał.
A co do silnika to tak w ogóle się z nim dzieje? Czyli czy wkreca się na obroty jak powinien i co z tym dymieniem?
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i musze przyznać ze też jestem rozczarowany.... Nie mam zamiaru tutaj opisywać profesjonalizmu wykonania zlecenia czy też go brak a ze szczerą chęcią pomóc w rozwiązaniu problemu tak abyś w tym sezonie jeszcze mógł pojeździć bokiem.
I musze przyznać że budowa driftowozu wymaga jednak nakładu finansowego.
Na początek proponuje skupić się na silniku. Na samym początku jest napisane, że jakimś cudem "frankenstein" ożywił przepływomierz. -Jeżeli sterownik silnika otrzymuje felszywe dane do przygotowania mieszanki paliwowej to przygotuje adekwatnie di danych złą mieszankę.
speccom
Amator
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 sie 2010, o 00:03
Lokalizacja: Koło

Re: e36 M50B25 rebel40+

Postprzez Bartdrift » 4 lut 2016, o 16:27

Pietrek.L napisał(a):Czy leci z nami moderator? :mad:
Polecam wyczyścić temat z niepotrzebnej gównoburzy, a wypowiedź pana Moriarty streścić, że nie jest zadowolony z roboty e30owner i będzie robił u kogo innego.
Temat do zamknięcia i otworzyć jak się pojawią konkrety.


E30 nie chce być posądzany o usuwanie mało wygodnych dla siebie tematów i stwierdził że on tego nie rusza. Więc muszę ja. Tyle tylko, że nie bardzo wiem co tu w ogóle można czyścic. Dla mnie ten temat jest tak mało poważny od jego początku do końca, że najchętniej wywalił bym go w kosmos z miejsca. Płacz nad gruzem, który za 3k miał się stać gwiazdą :banghead:
Chciałbym w życiu mieć tylko takie wtopy z kasą na budowę driftowzów :rotfl2:

EDIT: Przenoszę wstępnie do offa i zamykam w cholerę. Jak któryś z moderatorów będzie chciał coś z tematem robić to śmiało. Mnie sie nie chce bo nie ma z czym.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron