Drift Olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 8 cze 2012, o 10:45

to w Lidzbarku nie ma nic zeby sobie nocami polatac :)? orneta to zlo :) tam powyzej 50km/h to plaby wypadaja :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez komargc » 8 cze 2012, o 15:55

kurde a ja dalej nie mam hebli :glare: ale jak na sierpien sie skoncze, taki mam plan :grin: to na ornete bym sie z wami kopnal tylko pamietajmy o ochraniaczach na zeby, bo moim paskiem bylem i jest tam hardkorowo, po 40 minutach katacji cialo wibruje samoczynnie heh ale frajda jest :yahoo:
komargc
Touge Drifter
 
Posty: 100
Dołączył(a): 12 sty 2009, o 21:53
Lokalizacja: prawie olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez kOiOt » 8 cze 2012, o 20:24

Siema ja jestem chętny na ornete i wszystkie ganianki bokami niestety wiekszoscczasu spędzam za granica w Polsce jestem raz w miesiącu i zawsze zaliczam jakiś trening ;p takZe jak jakaś ustawka to walcie jak będę w pl to na bank się pisze
kOiOt
Touge Drifter
 
Posty: 130
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 15:24
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 8 cze 2012, o 21:55

no komar wkoncu sie odezwales na gg nic nie piszesz :) czekam az to sie wkoncu zacznie tulac ten Twoj projekcik :) bedziesz cos kiedys dzialal daj znac to wpadne bo tak to nawet nie wiem kiedy jestes w domu :) no orneta jest dla twardzieli haha lepeiej dziala jak jakis masaz :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez gteeek » 9 cze 2012, o 07:41

Może orneta nie jest jakimś mega wypasionym miejscem do polatania bokami ale póki co to w oklicach Lidzbarka i Olsztyna myślę że nic lepszego nie sie nie znajdzie.Nie wiem czemu narzekacie tak bardzo ja jezdze kilka lat po płycie ,ale z drugiej strony lotniska tam płyta jest mniej uszkodzona i nie mam problemu ze składaniem sie nawet ze 100 na godzinę.Fajnie byłoby jakby zebrało sie chociaz kilku ludzi bo jazda samemu to frajda na około godzinę.Mysle ze z tym kolegą co pisze ze pracuje za granica to sie znamy.Czekam na ustawkę nie zalujcie fur :yahoo:
A co dalatania po lidzbarku to nie ma najmniejszego sensu bo wszycy odrazu za telefony sie łapią nawet jak tylko przejezdzam bo chyba za głośno im albo za bardzo rzuca sie w oczy i boli :banghead:
Avatar użytkownika
gteeek
Touge Drifter
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 mar 2010, o 21:06
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 9 cze 2012, o 12:32

co do polatania bokami to nie ogarniam jeszcze :) a auto ma mi sluzyc do jazdy codziennej wiec jak cos padnie to nie wesolo ale syboliczne upalanko wchodzi w gre :) pozatym z moja moca i seryjna szpera to nie ma mowy o bokolataniu :( ale poki co ciesze sie ze mam tylnionapedowke :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez kOiOt » 10 cze 2012, o 17:52

Byłoby spoko ustawić się na kilka aut robi się wtedy atmosfera


P.s siema Grzesiu 24 będę na ornecie to się odezwę wcześniej :pp
kOiOt
Touge Drifter
 
Posty: 130
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 15:24
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez Nero » 10 cze 2012, o 22:43

Siema Mragowo wita ;)

Latam 200sx s13, obecnie nie ma mnie w kraju ale wpadam latem takze moge sie pisac na jakies upalanie w Ornecie, moze namowilbym kumpla on tez lata 325 e36.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Nero
Touge Drifter
 
Posty: 263
Dołączył(a): 6 lip 2008, o 12:57
Lokalizacja: Mrágowo/Cheltenham UK

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez gteeek » 12 cze 2012, o 15:58

Fajnie jakby znalazła sie grupka ludzi ,którzy podzielili by sie swoją pasją i zamiłowaniem do driftu i motoryzacji.Ja czekam na jakakolwiek propoyzcje z waszej strony auto jest praktycznie w pełnej dyspozycji mozemy sie ustawiać.Szczerze mówiąc polatałoby sie w parach bo samemu miedzy poachołkami to nie ma tej adrenaliny.Czekam chłopaki na newsy!!!!! :yahoo:
Avatar użytkownika
gteeek
Touge Drifter
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 mar 2010, o 21:06
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 12 cze 2012, o 16:59

ja to bardziej wolalbym sie najpierw nauczyc ogarniac auto sam a potem mozna myslec o parach ale koledzy kto wie :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez gteeek » 12 cze 2012, o 18:43

Ja też kolego nie jestem profi drifterem mi treż zdarzają sie spiny.Bez ciśnienia wszystko rób dla funu :rockon:
Avatar użytkownika
gteeek
Touge Drifter
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 mar 2010, o 21:06
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 12 cze 2012, o 18:58

tak tylko ja tak naprawde mam auto z tylnim napedem juz prawie 2 rok a nie bardzo potrafie kontrolowac go w poslizgu gdyz szkoda mi samochodu bo staram sie dbac o nie jak tylko moge a nie stac mnie na ciagle naprawy a sam tez nie umiem naprawiac aut wiec nie latam bokami a kazda proba konczy sie wlasnie spinem :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez gteeek » 13 cze 2012, o 06:41

Szczerze mówiąc jeżdzę już któryś rok z kolei po ornecie i tylko po ornecie i to co się zuzywa w zastraszającym tępie to opony zarówno z przodu jak i z tyłu.Z pewnościa fura nie ma lekko,ale to nie balet tylko jeżdzenie z dużymi przeciążeniami i dlatego wybieram zazwyczaj pochmurne i deszczowe dni żeby nacieszyć sie jazda a nie spalić w godzinę 5 kpl kół i wracać w niedosycie do domu.
Ja mam tą możliwość ,że auto przygotowuje praktycznie sam i tyle co mnie czesci kosztują.
Myślcie myślcie chłopaki ja jestem pierwszy na liście do wspolnego polatania pzdr. :drift: :drift:
Avatar użytkownika
gteeek
Touge Drifter
 
Posty: 192
Dołączył(a): 18 mar 2010, o 21:06
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez domel22 » 13 cze 2012, o 10:19

to tylko pozazdroscic mozliwosci samemu skladania :) w moim przypadku to 2 razy tyle mechanik plus czesci :) ale zobaczymy co sie da zrobic :)
domel22
Touge Drifter
 
Posty: 368
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 17:37
Lokalizacja: olsztyn

Re: gdzie mozna polatac w Olsztynie?

Postprzez mariusz199044 » 24 wrz 2012, o 18:02

żyjecie ?
mariusz199044
Clutch Burner
 
Posty: 48
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 20:23
Lokalizacja: Mazury

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron