IV runda TDC - Łódź

Wydarzenia driftingowe.

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez Nyla » 3 wrz 2008, o 09:39

Bartdrift napisał(a):A masz kwalifikacje ? :beg:


Ty to sie biedny nie doczekasz chyba tych filmow :grin: nastepnym razem bede wiedziała coby krecic wszystko ;) i bedziesz mial swoje kwalifikacje :grin: Coz ale zycze Ci zebys je znalazł, bo ja narobilam Ci ochoty, a poszlo niedowmowienie z mojej strony i wyslalam to co nie trzeba :P
Avatar użytkownika
Nyla
Amator
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 13:51

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez ju-by » 3 wrz 2008, o 10:44

[OT] A dlaczego nie możemy rozmawiać na forum o Szeferze? Toć to cezura jest, zamordyzm rodem z SSS gdzie o prezesie pisać można było tylko w wielkiej litery i tylko w samych superlatywach. Skoro DF.PL ma się czymś różnić od forum SSS czy SR.PL powinniśmy móc pisać o naszym idolu. A tu giną posty, podpisy (a kto daje i odbiera ten nie lubi Szefera)... [/OT]

W tym momencie 4 osoby mają szansę wyjąć generalkę. Jak to już Zwierzak dzieś napisał - będzie elektrycznie. Dużo ciekawiej niż pod koniec sezonu 2007, który nudny nie był ;)
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez Bartdrift » 3 wrz 2008, o 11:14

Czy we sie w tym szeferze zakochaliscie wszyscy czy jak ? :D
Mozna pisac o szeferze. Prosze, tutaj : viewtopic.php?f=6&t=180
Ale nie 2 strony piernicznenia glupot w temacie mowiacym o czyms zupelnie innym.

W ogole tak konczac kolejny OT w tym temacie, przy okazji napisze to jeszcze raz:
Wszystkie posty nie na temat, sa kasowane. Nie ma zadnych ostrzezen czy prosb. Oczywiscie takie czesto ida na PW,ale nie praktykujemy tu ostrzezen publicznych jakie maja miesce na innych forach. Z tego tez powodu czesto sa pytania " a gdzie jest moj post". Jezeli piszecie cos nie na temat to nie dziwcie sie ze nagle sie okazuje ze posta nie ma.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez ognisty » 3 wrz 2008, o 21:21

nawet nie wiesz sasiad jak dobrze ze jest to forum..... czuje sie tu na luzie i pisze co chce , albo to potem tu jest albo kasujesz....jesli nie jest na temat , ale najfajniejsze jest w tym to ze nie musze sie bac ze dostane jakies ostrzezenia i lada chwila nie bede mogl wogole nic napisac ..... to by byla tragedia !!! ( a tak jest na innych forach ) ktore generalnie mam w ..... ty wiesz sasiad gdzie :P :banana:
Avatar użytkownika
ognisty
IDS PRO
 
Posty: 192
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 11:09
Lokalizacja: gliwice

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez małpa777 » 3 wrz 2008, o 23:00

ognisty napisał(a):nawet nie wiesz sasiad jak dobrze ze jest to forum..... czuje sie tu na luzie i pisze co chce , albo to potem tu jest albo kasujesz....jesli nie jest na temat , ale najfajniejsze jest w tym to ze nie musze sie bac ze dostane jakies ostrzezenia i lada chwila nie bede mogl wogole nic napisac ..... to by byla tragedia !!! ( a tak jest na innych forach ) ktore generalnie mam w ..... ty wiesz sasiad gdzie :P :banana:


:good: :rotfl2:
Avatar użytkownika
małpa777
DRIFTER
 
Posty: 398
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 22:49
Lokalizacja: Siedlce

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez morii123 » 4 wrz 2008, o 02:10

BartDrift sory ze tak póżno ja mam jeden albo dwa filmy z kwalifikacji twoich bo czekałem i czekałem a Ty na końcu śmigałeś :)
jutro zapodam Ci tak ok 12 bo juz dziś nie zdążę
pozdrowienia :drift: :drift:
Avatar użytkownika
morii123
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:16
Lokalizacja: NOWE :) kuj-pom

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez Bartdrift » 4 wrz 2008, o 08:03

Super! Dziekuje
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez lance87 » 4 wrz 2008, o 11:36

casus maximus napisał(a):coś takiego w mojej rodzimej częstochowie napewno nie przeszłoby, no chyba, że to byłaby driftująca pielgrzymka.

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
Sorki za OT, nie mogłem się powstrzymać :grin: ;)
Avatar użytkownika
lance87
Touge Drifter
 
Posty: 293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 21:41
Lokalizacja: Gliwice

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez morii123 » 4 wrz 2008, o 13:22

ok już mam wrzuciłem tak szybko na wrzuta.pl tu są filmiki jakie mam nagrane aparatem i komórą tak że mogą się powtórzyć jakieś :grin:
myślę że jakość nie jest zła jedynie niektóre czupryny przeszkadzają :rotfl2: :rotfl2:
bart daj znać czy filmy się podobają hehe :drift: :drift: ,

http://www.wrzuta.pl/film/lrJ0BR5sm2/bartdrift_lodz
http://www.wrzuta.pl/film/ofH8q9LWd2/bartdrift_cz2
http://www.wrzuta.pl/film/pY1h06HLRn/
http://www.wrzuta.pl/film/afY0YgBJD6/


pozdro :drift: :drift:
Avatar użytkownika
morii123
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:16
Lokalizacja: NOWE :) kuj-pom

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez tery » 4 wrz 2008, o 16:50

mysle ze glownie chodzilo o pierwsza czesc trasy....
druga byla formalnoscia...
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez robacek » 4 wrz 2008, o 17:23

bart jechal jak zly!! imo szok ze nie wszedl do par.. no ale ja sie nie znam :D jeszcze troche i moze znajda sie filmiki z pierwszej czesci trasy;)
Avatar użytkownika
robacek
Team Prodrift
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 27 kwi 2008, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez Bartdrift » 4 wrz 2008, o 18:38

No wlasnie jak wiemy te zawody to bylo oceniainie jak kto szysbko wszedl w zakret i jak blisko dojechal do latarni. I TO WSZYSTKO...
NIe liczyl sie nawet kąt jakim kto dojezdzal do latarni...

Niestety tego tu nie wiadac . Szkoda.Ale juz sie godze z tym ze miem pecha...

morii, bardzo Ci dziekuje za filmy.
(a nastepnym razem daj znac, to zrobie wszyskto zeby Ci kupic kamizelke z tesko i zebys mogl przejsc na druga strone! :D :lollol: ;)
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez morii123 » 4 wrz 2008, o 19:20

spoko Bart będę w Poznaniu to się odezwę i zrobimy wymianę koszulek :rotfl2: :rotfl2: tylko będzie trzeba jakieś tesco znaleźć :rotfl2: :rotfl2:
a tak w ogóle to jak to jest prawda z tymi punktami to naprawdę musiało coś tam być skręcone bo Twoje boki nie były takie złe jak tak oglądałem inne na spokojnie już w domu :) ale to już historia teraz trzeba żyć Poznaniem :yahoo: :yahoo:
Avatar użytkownika
morii123
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:16
Lokalizacja: NOWE :) kuj-pom

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez kusu » 4 wrz 2008, o 20:28

morii123 napisał(a):spoko Bart będę w Poznaniu to się odezwę i zrobimy wymianę koszulek :rotfl2: :rotfl2: tylko będzie trzeba jakieś tesco znaleźć :rotfl2: :rotfl2:
a tak w ogóle to jak to jest prawda z tymi punktami to naprawdę musiało coś tam być skręcone bo Twoje boki nie były takie złe jak tak oglądałem inne na spokojnie już w domu :) ale to już historia teraz trzeba żyć Poznaniem :yahoo: :yahoo:


Morii - sam jesteś skręcony...
Bart na własne "życzenie" nie wszedł do Tsuiso - w ostatnim przejeździe zyskał "tylko" 75 punktów, ponieważ za ominięcie clipping pointa otrzymał -10punktów za linię. Mając 75punktów plus 10 spokojnie by się załapał - przejazd jak sami zauważyliście był bardzo spoko.
Z nasypu kolejowego akurat clipping`i było dobrze widać, nikt nikomu nic nie skręcał...
Avatar użytkownika
kusu
Amator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 3 wrz 2008, o 21:40

Re: IV runda TDC - Łódź

Postprzez morii123 » 4 wrz 2008, o 22:47

kusu ale nie tak od razu na mnie. :) looz
bo jak śledzę cały ten wątek to ciężko wyciągnąć jakieś realne wnioski raz bart mowi jedno potem roberth potem jeszcze ktoś i jest taki zamęt :grin: :grin:
na moje to niech już to będzie zamknięte rozmowa o Bart punktach :)
nie to żebym miał coś do sędziów ani do kogo innego bez nich to by nie było zawodów :) :)
STOP
Avatar użytkownika
morii123
Touge Drifter
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2008, o 00:16
Lokalizacja: NOWE :) kuj-pom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron