Trening Tor Wyrazów

Wydarzenia driftingowe.

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Piotr Lodz » 31 maja 2014, o 06:16

Macie jeszcze wolne miejsca?

Jeśli tak to wpadłbym z bratem czyli w dwa auta. Ja (Piotrek) S13 i Maciek (BMW). Proszę o szybkie info bo nie wiem czy możemy się pakować. :D
Piotr Lodz
Amator
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 13:09
Lokalizacja: Lodz

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez jsrgaj » 31 maja 2014, o 07:13

No to się pakujcie i do zobaczenia jutro - tylko prześlijcie wieprzowinie wiadomość na PW. Z wami może być nas 10-11 wozów a praktycznie do tej pory nie przekroczyliśmy 9 mimo iż na liście było 12
jsrgaj
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 15:32
Lokalizacja: Kochanowice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez ChudY AP DRIFT TEAM » 1 cze 2014, o 08:31

Siema ja jednak nie przyjade brak lawety wiec jak ktos chce wbic na moje miejsce to ogien na tor pozdroo :drift:
ChudY AP DRIFT TEAM
Król Ronda
 
Posty: 71
Dołączył(a): 29 sty 2011, o 17:56
Lokalizacja: GLIWICE

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Pablo e36 » 6 cze 2014, o 12:12

Siemka jakiś trening w najblizszym czasie ktoś organizuje ? :grin: :drift:
Pablo e36
Clutch Burner
 
Posty: 42
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:47
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez jsrgaj » 9 cze 2014, o 19:51

Niedziela 15-06-2014 - zapraszamy od godziny 9,00
Szlaban będzie zamknięty - kluczyk na lewej tylnej lampie lawety MAN na 2 auta
Wjazd 100 zł - Zapisy na PW do wieprzowiny
jsrgaj
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 15:32
Lokalizacja: Kochanowice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez karzel83 » 10 cze 2014, o 10:55

Witam!! Czy amator z Łodzi tez może się dopisać do listy o ile jest jeszcze wolne miejsce ??
karzel83
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 10:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez klx_driftah » 10 cze 2014, o 12:00

jsrgaj napisał(a):Niedziela 15-06-2014 - zapraszamy od godziny 9,00
Szlaban będzie zamknięty - kluczyk na lewej tylnej lampie lawety MAN na 2 auta
Wjazd 100 zł - Zapisy na PW do wieprzowiny


nie wiem czy jest lista, wpiszę:

1. Kelix- Compact
2. Kondzio - Compact
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez wieprzowina.pl » 11 cze 2014, o 06:46

jest lista na 15,06
Wieprzowina 3x
Przemek e30 kombi
PAWEŁ E36 325
Michał O.
Kelix- 316i compact
Kondzio- 316i Compact
Adrian R.
wieprzowina.pl
Touge Drifter
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 16:39
Lokalizacja: krapkowice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez karzel83 » 11 cze 2014, o 08:33

jest lista na 15,06
Wieprzowina 3x
Przemek e30 kombi
PAWEŁ E36 325
Michał O.
Kelix- 316i compact
Kondzio- 316i Compact
Adrian R.
Michał Karzeł Łódź - E30
karzel83
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 10:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez klx_driftah » 15 cze 2014, o 20:41

dzięki wieprzowina.pl, dzięki Wszystkim za fajny trening

pozdro od compakciarzy :) kto ma jakieś materiały, niech się nie wstydzi wrzucać
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez jsrgaj » 16 cze 2014, o 06:09

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom wczorajszej zabawy i zapraszamy ponownie w Niedzielę 29-go Czerwca
jsrgaj
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 15:32
Lokalizacja: Kochanowice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez karzel83 » 16 cze 2014, o 08:18

super było!! moje "pierwsze koty za płoty" uważam za udane :-) pozdrawiam
karzel83
Clutch Burner
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 10:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Farmer » 17 cze 2014, o 08:04

Treningi super, atmosfera również ale jak sobie pomyślę że płacimy 800 zł za trening a właściciel nie poczuwa się nawet do tego by postawić nam głupi kosz na śmieci, to krew człowieka zalewa.. Masakra w tej Polsce. Każdy tylko kasę chce brać a od siebie nic... Już nie wspomnę o dziurach i tych betonowych płytach na zakrętach które nie wiadomo po co są w tym momencie. Może kiedyś miały jakieś zadanie i się przydawały, ale teraz jest to tak zapuszczone, że tylko oczy zamykać jak wylatuje się z zakrętu... :amen:
Farmer
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 gru 2013, o 11:32
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez fasola-DO » 17 cze 2014, o 13:30

Farmer napisał(a):Treningi super, atmosfera również ale jak sobie pomyślę że płacimy 800 zł za trening a właściciel nie poczuwa się nawet do tego by postawić nam głupi kosz na śmieci, to krew człowieka zalewa.. Masakra w tej Polsce. Każdy tylko kasę chce brać a od siebie nic... Już nie wspomnę o dziurach i tych betonowych płytach na zakrętach które nie wiadomo po co są w tym momencie. Może kiedyś miały jakieś zadanie i się przydawały, ale teraz jest to tak zapuszczone, że tylko oczy zamykać jak wylatuje się z zakrętu... :amen:


farmer uważasz ze 800 zł to dużo ? uważasz ze jak naśmieciłeś to ktoś ma ci kosz podstawić ? zabierz śmieci ze sobą Płyty betonowe są po to bo w ich miejscu była ogromna wyrwa w którą byś wpadł to na pewno przez długi czas byś juz nie podriftował
Co do nowych zarządców to będę ich bronił kasa która uważacie ze z was kroją nie wystarcza nawet na utrzymanie podstawowych rzeczy a gdzie dzierżawy itd

Tor przez lata był zaniedbany i potrzeba sporych pieniędzy na odremontowanie go i następnie na utrzymywanie

Nie mówię że wszyscy ale większość wynajmujących , gości itd wychodzi z wniosku że jak zapłacili to im się wszystko należy zostawiany jest syf że słabo mi się robi

Cieszmy się że możemy tam jeździć bo 2 lata temu jak nastała nowa dobra władza na wyrazowie był plan nie wpuszczania nikogo !!!

Ciekawy jestem jak będziecie wszyscy szanować pracę włożoną w tor przez zawodami drift open bo zostanie wszystko dla was na kolejny rok
Avatar użytkownika
fasola-DO
Touge Drifter
 
Posty: 454
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 13:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Farmer » 17 cze 2014, o 14:29

fasola-DO napisał(a):
Farmer napisał(a):Treningi super, atmosfera również ale jak sobie pomyślę że płacimy 800 zł za trening a właściciel nie poczuwa się nawet do tego by postawić nam głupi kosz na śmieci, to krew człowieka zalewa.. Masakra w tej Polsce. Każdy tylko kasę chce brać a od siebie nic... Już nie wspomnę o dziurach i tych betonowych płytach na zakrętach które nie wiadomo po co są w tym momencie. Może kiedyś miały jakieś zadanie i się przydawały, ale teraz jest to tak zapuszczone, że tylko oczy zamykać jak wylatuje się z zakrętu... :amen:


farmer uważasz ze 800 zł to dużo ? uważasz ze jak naśmieciłeś to ktoś ma ci kosz podstawić ? zabierz śmieci ze sobą Płyty betonowe są po to bo w ich miejscu była ogromna wyrwa w którą byś wpadł to na pewno przez długi czas byś juz nie podriftował
Co do nowych zarządców to będę ich bronił kasa która uważacie ze z was kroją nie wystarcza nawet na utrzymanie podstawowych rzeczy a gdzie dzierżawy itd

Tor przez lata był zaniedbany i potrzeba sporych pieniędzy na odremontowanie go i następnie na utrzymywanie

Nie mówię że wszyscy ale większość wynajmujących , gości itd wychodzi z wniosku że jak zapłacili to im się wszystko należy zostawiany jest syf że słabo mi się robi

Cieszmy się że możemy tam jeździć bo 2 lata temu jak nastała nowa dobra władza na wyrazowie był plan nie wpuszczania nikogo !!!

Ciekawy jestem jak będziecie wszyscy szanować pracę włożoną w tor przez zawodami drift open bo zostanie wszystko dla was na kolejny rok


A czy uważasz że skoro piszę o braku głupiego kosza na śmieci przy torze, którego wywóz to koszt nie wiem 50 zł to znaczy że zostawiam śmieci po sobie ? Chodzi mi o fakt że go ewidentnie brakuje. Każdy kto odwiedza tor zabiera ze sobą chociażby picie, jedzenie itd. Żyjemy w czasach gdzie kosz na śmieci to nie jest dobro luksusowe.

Wydaje mi się że 800 zł za dzień za tor w takim stanie to nie jest mało. Zdaje sobie sprawę z tego że koszt utrzymania toru jest wysoki ale niech ktoś za te 800 zł coś od siebie da. Nie mówię już o prądzie, wodzie czy zadaszeniu ale kosz na śmieci to nie jest wygórowany wymysł a Twoje naskoczenie na moją wypowiedz wygląda jak gdybym upomniał się o coś nie oczywistego.

Płyty betonowe są po to by wyrwy zasłonić dokładnie tak jak piszesz, ale na tą chwilę to większość płyt jest rozrzucona a niektórych po prostu brakuje. I w miejscach gdzie ich nie ma powstają właśnie wyrwy które ponoć mają zasłaniać.. Przecież to logiczne i nie wmówisz mi że jest inaczej.. Jeśli były by skompletowane tak jak zakładał ktoś montując je tam byłoby jak mówisz. Na tą chwile powodują tylko ewentualne uszkodzenia samochodu.

Jeździłem na tym torze jakieś 15 lat temu go kartem i wiem jak tor wyglądał i mam porównanie jak jest teraz po ostatnich jazdach na nim.
Kiedyś wszystko było ogrodzone, tor nie miał żadnej dziury, była jakaś buda na biuro zawodów itp.
Tor na tą chwilę jest zapuszczony..
Rozumiem że 800 zł nie jest to kwota wystarczająca na zrobienie nowej nawierzchni czy innych udogodnień, ale raz w miesiącu, czy nawet raz na dwa miesiące jeśli władze wjechały by na tor i wyrównały chociażby płyty o których wcześniej mowa, było by zupełnie inaczej..

Twoja obrona władz toru jest po części zrozumiała, wiem że fajnie stoi się z boku, komentuje i wytyka błędy, ale podstawowe rzeczy powinny być zapewnione tym bardziej że ktoś bierze za to pieniądze..
Farmer
Clutch Burner
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 gru 2013, o 11:32
Lokalizacja: Częstochowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości