Trening Tor Wyrazów

Wydarzenia driftingowe.

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Zygen » 17 paź 2010, o 16:21

Pogoda dopisała bo u mnie grzało jak cholera, szkoda jednak ze nie mogłem tam byc:( :mad: :mad: :mad:
Avatar użytkownika
Zygen
Król Ronda
 
Posty: 63
Dołączył(a): 12 mar 2009, o 07:32
Lokalizacja: Działoszyn

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez norbert-klepacz:) » 17 paź 2010, o 18:33

noo... :yahoo: dzisiejszy trening wyglądał jak zawody...! duużo aut na torze :drift: :good:

pogoda również dopisała :good:

(...i dzisiejszy trening można byłoby w pełni uznać za udany, gdyby nie parę "dzwonów" i zgrzytów...) :shock: :confused: :sorry:
Avatar użytkownika
norbert-klepacz:)
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 14:02
Lokalizacja: okolice cz-wy

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez SŁOMA » 17 paź 2010, o 19:23

Co do frekwencji :thumbsup: pogoda :thumbsup: a jesli to mozna bylo nazwac treningiem hmmm :banghead: na poczatku bylo ok ludzie jakos ogarniali jezdzili w odstepach oczywiscie mowa o tych co sie mniej wiecej znaja brali poprawke na slabszych i dawali im odstep i odwrotnie ale nagle jak zaczol robic sie burdel to tak jakby kilku kierowcow dostalo amoku musze uzyc az tego slowa "wpierdalali w podloge i latali obok rozwalonych aut zero myslenia, ogolnie nie chce mi sie tego gadac bo naprawde brak slow , co do toru jeden zakret jak juz lezal od poczatku na nim piach tak nikt tego nie ruszyl , moim zdaniem NA NASTEPNYM TRENINGU NA POCZATEK ZBIÓRKA KIEROWCOW I PROSTE ZASADY BIJEMY DO GLOWY TYP-U :twardziel:
-wyspinowales stoisz czekasz az cie omina auta ! ( bo bylo dzis sporo akcji tego typu ze ktos wbija wsteczny lub sie obraca i ma w dupie czy ktos jedzie czy nie !
-widzisz ze cos sie dzieje np uszkodzone auto na torze lub ktos wylecial- zatrzymujesz sie za lub przed autem a nie blokujesz przejazd na zakrecie gdzie auta wylatuja na 3 biegu i maja po 90km/h ( w wyniku czego wlasnie moj brat przez jedna z tych osob skasowal auto) :banghead: zobaczymy teraz czy dana osoba wywiaze sie z umowy i pomoze w odbudowie auta !
tak pozatym bylo ok dalo sie wyjezdzic, ale szkoda mi juz bylo brata po tym wszystkim i przestalem jezdzic wolalem sie juz nie denerwowac i popatrzyc jak jezdza !
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez szladziu » 17 paź 2010, o 19:32

ja sie już nauczyłem stac w miejscu po spinie ;) grafitowa sierra;) ja tam zadowolony jestem w 100% moja sierra 2.0 a dawała rade a myślałem ze nie podoła wyzwaniu;)
szladziu
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 wrz 2010, o 18:45
Lokalizacja: strzelce opolskie

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez klx_driftah » 17 paź 2010, o 20:00

ogólnie super, masa aut i ludzi, pierwszy raz byłem na torze i moje auto przechodziło chrzest bojowy ;) niestety miałem awarię -termostat się zawiesił i cały czas miałem mały obieg i się fura grzała, potem wywaliłem termostat i jakoś jeździło ale też się grzał, robiłem okrążenia chłodzące bo fury szkoda przegrzac... noo ale pojeździłem i z każdym okrążeniem nabierałem skilla... pod koniec to już sam jeździłem :D i ostatni opuściłem miejsce. szkoda że daleko troche ten tor.

dzięki za użyczenie kluczy itp do naprawy mojego compakcika :thumbsup:
pzdr

moje łututuu
Ostatnio edytowano 17 paź 2010, o 21:35 przez klx_driftah, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
klx_driftah
Touge Drifter
 
Posty: 672
Dołączył(a): 5 kwi 2009, o 11:56
Lokalizacja: Hindenburg

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Banan » 17 paź 2010, o 20:36

Ten piach faktycznie mozna bylo ogarnac przed treningiem, tak samo jak kilka ogromnych kamorow, czy innych kraweznikow lezacych tuz przy krawedzi asfaltu. :banghead: Do uwag Slomy dopisalbym jeszcze zakaz jezdzenia pod prad. Wydaje mi sie jednak, ze przy spinach bylo bezpiecznie, przynajmniej ja nie natrafilem na nikogo, kto powracalby na trase nie patrzac na innych. Chyba, ze chodzi o mnie... :rotfl2:

Generalnie trening udany pomimo dosc duzych strat. Wyjezdzilem sie do bolu i to doslownie. A miejsce, w ktorym zaczynala sie trasa oceniana na Drift Open mysle, ze spokojnie mozna nazwac dzisiaj zakretem smierci. :twardziel: Przeprosiny w strone kolegi z bordowego Nissana.

Ale pamietajcie - jest zabawa, sa koszty! :)
Avatar użytkownika
Banan
Media Drifter
 
Posty: 888
Dołączył(a): 23 lis 2008, o 19:20
Lokalizacja: Bielawa

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez norbert-klepacz:) » 17 paź 2010, o 21:11

powiem tak: Ja i Henio sprzątaliśmy jeden zakręt MASAKRYCZNIE :help: uwalony mokrym piachem i warstwa miejscami sięgała kolein takich jak spotykamy na naszych "polskich drogach"... ten kto jezdzil wtedy po torze ten mnie widzial (w czapce) z miotłą :wave: ..
jakos w miarę się uwinęliśmy z ogarnięciem zakrętu.. a potem jezdzilismy we dwojke (ja i henio) i miotla byla zostawiona na zakrecie gdzie byl piach.. wiec kazdy mogl pozamiatac gdy wypadl z toru w tym miejscu i zostawil piach za sobą... ;) ..tez z heniem raz wypadlismy i poszedlem tam pozamiatac.. więc było na tym łuku duużo gorzej z samego rana... :shock:

jezeli takie sytuacje jak dzisiaj (stłuczki itp) co dzialy sie "cyklicznie" to proponuje albo pomysł SŁOMY! albo flagowego na zakręt! :amen:

(nie mam w zamiarze wywoływania burzy i klotni przez moją wypowiedź... ;) )
Avatar użytkownika
norbert-klepacz:)
Clutch Burner
 
Posty: 47
Dołączył(a): 22 maja 2010, o 14:02
Lokalizacja: okolice cz-wy

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Jappakrk » 17 paź 2010, o 22:37

Szczerze mogę powiedzieć że nie spodziewaliśmy się tak ogromnej ilości aut. Podziękowania dla Was za tak liczne stawienie się na treningu mam nadzieje że pomimo tych stłuczek i uszkodzeń bawiliście się dobrze bo o to właśnie chodziło. Mam nadzieje że gdy kolejny raz uda się nam zorganizować taki trening to stawicie się w równie okazałym składzie jak dziś.
Jappakrk
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 12:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez henio » 17 paź 2010, o 22:55

A ja powiem tak - wyjeździłem się za wszystkie... :yahoo: Wszystkie opony z magazynku wykończyłem. Skill podskoczył mega, nie wiedziałem że tak umiem jeździć :scratch: Co do pomysłu Słomy - zgadzam się. Momentami nie było wiadomo co się dzieje... Co prawda sam idealnie nie jeździłem, ale przyznam szczerze - nikt się nie spodziewał takiej frekwencji i nigdy w sumie nie byłem na takim duużym i młyniastym treningu...



Mimo stłuczki w kolegę, uważam trening za udany. Cieszę się że się dogadaliśmy i paczka z drzwiami wylatuje.

Wszelkie foto z ścierwem kombi proszę na e-mail d.checinski@wp.pl Dzienkować z góry.
Avatar użytkownika
henio
Touge Drifter
 
Posty: 474
Dołączył(a): 9 mar 2009, o 21:59
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez wilczek_1986 » 18 paź 2010, o 08:52

Spieprzyłem :banghead: Świeżo polakierowana S13 znowu musi odwiedzić lakiernika...

Jeśli ktoś ma jakieś fotki czerwonej s13 na torze to poproszę na maila: radekblaszczyk@o2.pl.
wilczek_1986
Amator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 mar 2010, o 20:14

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez szladziu » 18 paź 2010, o 09:24

a jak ktoś ma grafitowa sierre na jakimś filmiku lub fotce to tez poproszę na szladziu@o2.pl dziękowac :grin:
szladziu
Amator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 wrz 2010, o 18:45
Lokalizacja: strzelce opolskie

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez SŁOMA » 18 paź 2010, o 11:29

Wlasnie dawac te filmy i fotki , znowu bylo tylu klepaczy zdjec i krecicieli filmow a tutaj zero hehehe dawac dawac :rockon: :drift:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez Kapsel » 18 paź 2010, o 11:39

Ja specjalnie z powodu tego treningu zrobilem trase Opole --> Radomsko --> Wyrazów --> Radomsko --> Opole i powiem tyllko jedno: Było warto! :)
Przyjechalem ok godz 8:30 moją taczką, było jeszcze bardzo mało osób więc pozwoliłem sobie na pare kółeczek. Jakoś po 9 pojechalem do sklepu, wrocilem pol godziny pozniej i juz mialem problem zeby zaparkowac na swoim dawnym miejscu :) Z czasem dojezdzalo coraz wiecej zawodnikow. Zaryzykuje nawet stwierdzienie, ze tak wielu kierowcow jest na tym torze tylko na zawodach. Mam jednak pare zastrzezen typu wymienione juz wczesniej nieogarniecie toru, za duzo osob na torze i jazda na pałe itd, ale mimo to wszystko dzieki na bardzo dobrze spedzony dzien.
Pozdrowienia dla kierowcy z czerwonej sierry 2.9 w sedanie, wariat jestes :thumbsup:

ps. henio napisz mi na PW jak sie zakonczyla sprawa dzwona z bmw...
Kapsel
Clutch Burner
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12 kwi 2010, o 16:17
Lokalizacja: Radomsko

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez waski » 18 paź 2010, o 14:50

ponowie dziękuje za zaxe%isty dzień ja dla mnie bomba :D
mam już pierwsze kroki za sobą :banana: :) i mega banana na twarzy :yahoo:
aaa i sory za ciągłe spiny i zwalnianie innych :lollol: przez co dostałem 2 buziaki (bez szkód :))

aaa i przydało by sie wyciągnąć tą trelinke z trawy na tym najszybszym łuku
wypadłem tam i sie na niej zawiesiłem i sie trawa zapaliła podemną :/ na szczęście wyszarpaliśmy auto
Avatar użytkownika
waski
Touge Drifter
 
Posty: 239
Dołączył(a): 31 mar 2010, o 18:17
Lokalizacja: bedzin

Re: Trening Tor Wyrazów

Postprzez PanQ » 18 paź 2010, o 17:41

Podpinam się pod wypowiedz Słomy bo gdyby ludzie nie szarżowali podczas gdy inni wypadli to by nie doszło do tych stłuczek(jak przypadek z bratem słomy z kims tam i Banana co wjechał mi w zadek), samochód to pal licho sie wyklepie gorzej jak tam by ktoś kogoś zgarnoł na drodze. Rano to ludzie wolno jezdzili i byli ostrożni potem sie to przerodziło w zbyt wielka pewność siebie. Z tego co widziałem niektorzy wzieli ten trening dośc poważnie. Napewno wielu kierowców mam tez żal do mnie o coś ale starałem się nie blokowac innych i narażać na utrate zdrowia bądz strate mienia. A jak ktoś chce nie opierniczyć za złe zachowanie to prosze o krytyke ktora zmotywuje mnie do daleszej poprawy.Pomijajać to co złe to do reszty treningu była wypasiona pierwszy raz jezdzilem na jakimkolwiek torze nastepnym razem też sie melduje tylko fure wyklepie.Banan nastepnym razem zwolni bo mogło sie to gorzej skonczyć.
PanQ
Król Ronda
 
Posty: 56
Dołączył(a): 31 maja 2010, o 22:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości