2 runda TDC Bydgoszcz

Wydarzenia driftingowe.

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez trueno2 » 12 cze 2008, o 18:12

Właśnie to samo chciałem przytoczyć, trzeba było się uśmiechnąc nie tylko do laseczek z publiczności, ale również do składu sędziowskiego - tylko nie wiem czy by to nie zadziałało w odwrotną strone :rotfl2:
Avatar użytkownika
trueno2
moderator
 
Posty: 124
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 02:21
Lokalizacja: Posen/Szreniawa

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez carster » 12 cze 2008, o 20:18

tery napisał(a):wprost rewelacyjna relacja... :rotfl2:

"Tery jako goniący atakuje Ognia. Niestety robi to jadąc zupełnie bez poślizgu, dlatego sędziowie oceniają ten przejazd na 7:3 na korzyść jego rywala."

no prosze. a ja myslalem ze jechalem bokiem, dogonilem ognia, po czym on zwolnil w poslizgu i ja za pozno sie ogarnalem i wyprostowalo mnie na moment... pozniej dokonczylem bokiem...
Tery, przepraszam za nieprecyzyjne stwierdzenie i zbyt daleko idący skrót myślowy. To prawda, że driftowałeś przez niemal całą trasę w podobnym wychyleniu jak Ogień. Przeanalizowałem jeszcze raz moje zdjęcia i widać na nich, że bez poślizgu przejechałeś tylko drugą część lewego nawrotu - to miejsce, w którym podjechałeś blisko do Ognia. Być może dlatego, że w miejscu gdzie go zaatakowałeś jechałeś "na wprost", nagrałem sobie na dyktafon że nie byłeś w drifcie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że muszę opisać całe zawody i w niektórych momentach nie przykładam dostatecznej uwagi do szczegółowej analizy poszczególnych pojedynków. Przepraszam, że moja nieuwaga po raz drugi już dotknęła Ciebie (pierwszy raz miało to miejsce w relacji z IDC z zeszłego roku) i zapewniam że nie jest to celowe działanie.
carster
MEDIA
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2008, o 20:04

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez JACEK » 12 cze 2008, o 22:17

Na szczęście błyskawiczna akcja świetnego mechanika z ekipy Bartdrifta wystarcza,

Nie jestem mechanikem z ekipy brtdrifta :grin:

Odnosnie mojego spina w finale to Bartek ta swinia mnie popchneła ;) i do tego tak ze prawie nikt nie widzial :rotfl2:
Avatar użytkownika
JACEK
DRIFTER
 
Posty: 245
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 16:32

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez tery » 13 cze 2008, o 09:00

Luzik Carster, moge tylko sie domyslac ile to jest pracy.

Jak nei celowo to spoko :good:

do 3ech razy sztuka :P :mod: :grin:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez P@welll » 13 cze 2008, o 12:22

do 3ech to ja mam za darmo :banana:
musiałem :grin:
Avatar użytkownika
P@welll
DRIFTER
 
Posty: 401
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 13:40
Lokalizacja: Knurów (slask)

Re: 2 runda TDC Bydgoszcz

Postprzez ju-by » 13 cze 2008, o 14:22

Jakub masz chłopaku zdrowie, walnąć tekst na ponad 21 000 znaków, tak to chyba tylko Ty potrafisz ;)
Avatar użytkownika
ju-by
Komentator
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości