BMW Winter Cup 2010

Wydarzenia driftingowe.

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez Maciej255 » 7 mar 2010, o 21:46

co ma to BMW serii 1 pod maską??? brzmi jak V8 :scratch:
Maciej255
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 08:21
Lokalizacja: Lubin

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez bartpa » 7 mar 2010, o 22:05

Ladadrift napisał(a):No rzeczywiście- e38 pięknie szło. Tu wszyscy poodchudzani, a taka limuzynka też potrafi polatać ładnie bokiem. No, ale duża w tym zasługa tego, co jest pod maską (550 koników) :grin: Było git! :good:


tyle to obiecuje producent kitu-z doswiadczen innych uzytkownkow tych produktów na 99% auto ma mniej i to sporo, zakladajac ze nie podniosl doladowania.
Avatar użytkownika
bartpa
DRIFTER
 
Posty: 142
Dołączył(a): 21 lut 2008, o 18:30
Lokalizacja: prawie oswiecim

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez Teczka » 7 mar 2010, o 23:04

Krotki komentarz ze strony widza: Warunki na torze w moim odczuciu zaskakujaco dobre jak na ta pore roku. Jak wyzej bylo wspominane organizacja srednia. Nie pierwszy raz obserwuje zawody na wyrazowie i zawsze pojawia sie jeden problem. Mianowicie gdy ktorys z zawodnikow zahaczy o opony nie ma doslownie nikogo kto by je szybko uprzatnal. Dzisiaj byla taka sytuacja ze komentator dopiero po pewnym czasie zauwazyl ze na jednym z zakretow lezy na srodku opona. Powiedzial przez mika do chlopakow z parku maszyn zeby ruszyli sie to uprzatnac - zero reakcji. Po tym fakcie stwierdzil ,,No dobra sam pojde". A na starcie caly czas czekal zawodnik (byl to chyba arturro781). W moim odczuciu takie sytuacje przedluzaja mocno cale zawody. Gdybym byl zawodnikiem troche by mnie to denerwowalo. Nie jest to wyjatek gdyz na zawodach letnich zawodnicy i publicznosc czekala na jednego chlopaka z miotla aby uprzatnal tor. Oczywiscie zwykle szedl w spacerowym tempie. Takie jest moje zdanie, moze sie czepiam :glare:
Avatar użytkownika
Teczka
Touge Drifter
 
Posty: 107
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 18:24
Lokalizacja: Częstochowa

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez djset » 7 mar 2010, o 23:53

Co do plików na rapidzie, to wieczorem ciężko ściągnąć (jakies limity) i wolno idzie, ale najlepiej spróbować ranom, bo przez noc limity są znoszone i prędkość rano jest spora. A kliknąć trzeba w FREE user, odczekać minutę i ściągać.
BMW serii Z chyba miało silnik od ///M 3,2l, tak? Bo V8 tam nie dostrzegłem...
Organizacja średnia, nie licząc na "dzień dobry" eleganckiego błota! Komuś poleciało coś z silnika (prawdopodobnie płyn chłodzący) i nikt nie potrafił posypać tego jakimś neutralizatorem; ostatecznie zasypano piaskiem z pobocza, ale to po interwencji uczestników.
Ale ogólnie fajnie. Następnym razem będę na bank ;)
djset
Clutch Burner
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lis 2009, o 17:40
Lokalizacja: pajęczno

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez zółty fuxbmw » 8 mar 2010, o 07:02

kolego arturro to nie tak jak piszesz miałem awarie i myślałem że sobie z niom poradze zle zamontowałem drążki i wyrwało mi końcówke poprosiłem kolegów z rwd żeby wpuscili mnie na moment by to sprawdzic awaria nieusunieta i dalej niejezdzilem jeśli w twoich oczach wygl adało to inaczej to sory ogólnie imprezka fajna :D
zółty fuxbmw
Król Ronda
 
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2009, o 00:08

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez ttomek » 8 mar 2010, o 12:52

a ja kurde w morde jeża juz miałem wszystko przygotowane, oponki pokompletowane, a gość mi volvo s80 załadował w tył i nie dałem rady dojechać w niedzielę.

wydech mi zerwało i nikt już nie chciał mi tego naprawić tak na szybko bo późna godzina była w sobotę...
Avatar użytkownika
ttomek
DRIFTER
 
Posty: 770
Dołączył(a): 19 sty 2010, o 13:19
Lokalizacja: Kobyłka Warszawa

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez Piotrek_Vabik » 8 mar 2010, o 15:34

djset napisał(a):BMW serii Z chyba miało silnik od ///M 3,2l, tak? Bo V8 tam nie dostrzegłem...

Ale ogólnie fajnie. Następnym razem będę na bank ;)


Tam nic nie trzeba bylo dostrzegac z kilometra bylo slychac ze to V8 a nie 3.2 R6 ;/ ;/ ;/
Avatar użytkownika
Piotrek_Vabik
Touge Drifter
 
Posty: 338
Dołączył(a): 28 mar 2009, o 19:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez SŁOMA » 8 mar 2010, o 19:03

nie moze ktos normalnie na youtube dac tych filmow tylko jakis jeb.... rapid gdzie nawet wejsc nie mozna nie rozumiem tego po co dawac na rapida i tez tracic czas jak mozna to wrzucic i kazdy normalnie zobaczy a tak tracimy czas i powstaje OT bo na gowniane rapidy wrzucacie ehhhhh :banghead:
Avatar użytkownika
SŁOMA
Drift Team Gliwice
 
Posty: 1184
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 20:27
Lokalizacja: GLiwice

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez arturro781 » 8 mar 2010, o 19:32

SŁOMA napisał(a):nie moze ktos normalnie na youtube dac tych filmow tylko jakis jeb.... rapid gdzie nawet wejsc nie mozna nie rozumiem tego po co dawac na rapida i tez tracic czas jak mozna to wrzucic i kazdy normalnie zobaczy a tak tracimy czas i powstaje OT bo na gowniane rapidy wrzucacie ehhhhh :banghead:

:good: :good: :good: dzisiaj tez nie potrafie ...caly czas ERROR i ERROR-ciulstwo jakieś
Avatar użytkownika
arturro781
Król Ronda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 sty 2009, o 02:15
Lokalizacja: Chorzów-Śląsk

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez kante30 » 8 mar 2010, o 20:14

Mi najbardziej podobała się jazda e30 335, podcięcie ręcznym lub przebitka biegu i początku łuku konkretne wychylenie to mi się podoba :thumbsup: . Lamówki na początku zapobiegawczo ale pod koniec ładnie. A dlaczego Ogień tak dziwnie jezdził? znaczy cały czas odcinka. Przez opony czy co bo jezdził na używkach widziałem.
Ps wg. mnie niektórzy przesadzali z ręcznym hydraulicznym :banghead:
Avatar użytkownika
kante30
Touge Drifter
 
Posty: 273
Dołączył(a): 12 kwi 2009, o 21:45
Lokalizacja: Leszno

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez kon440 » 8 mar 2010, o 21:19

Rapidshare jest the best :uklon: error error error po kiego grzyba? :lollol:
Avatar użytkownika
kon440
Król Ronda
 
Posty: 64
Dołączył(a): 16 sie 2009, o 15:23
Lokalizacja: Śląsk-Bytom

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez djset » 8 mar 2010, o 21:36

Ostatnio edytowano 9 mar 2010, o 05:36 przez djset, łącznie edytowano 1 raz
djset
Clutch Burner
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lis 2009, o 17:40
Lokalizacja: pajęczno

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez Bartezz » 9 mar 2010, o 00:54

kilka zdjec :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Bartezz
Touge Drifter
 
Posty: 460
Dołączył(a): 18 gru 2008, o 22:17
Lokalizacja: Częstochowa

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez ognisty » 10 mar 2010, o 22:23

ogien jezdzil na odcince bo nie mogl wpinac 3 , sprzeglo nie wyrabialo i sie slizgalo , nic nie robilem z autem od konca poprzedniego sezonu , na wyrazow wpadlem kontrolnie zobaczyc czy wogole jakos ogarniam i co z autem przed kolejnym sezonem do zrobienia
Avatar użytkownika
ognisty
IDS PRO
 
Posty: 192
Dołączył(a): 6 sty 2008, o 11:09
Lokalizacja: gliwice

Re: BMW Winter Cup 2010

Postprzez Maciej255 » 10 mar 2010, o 22:46

djset napisał(a):Co do plików na rapidzie, to wieczorem ciężko ściągnąć (jakies limity) i wolno idzie, ale najlepiej spróbować ranom, bo przez noc limity są znoszone i prędkość rano jest spora. A kliknąć trzeba w FREE user, odczekać minutę i ściągać.
BMW serii Z chyba miało silnik od ///M 3,2l, tak? Bo V8 tam nie dostrzegłem...
Organizacja średnia, nie licząc na "dzień dobry" eleganckiego błota! Komuś poleciało coś z silnika (prawdopodobnie płyn chłodzący) i nikt nie potrafił posypać tego jakimś neutralizatorem; ostatecznie zasypano piaskiem z pobocza, ale to po interwencji uczestników.
Ale ogólnie fajnie. Następnym razem będę na bank ;)

Słaby masz wzrok koleszko :grin: mnie tam mie było a na słuch V8 :drift:
Maciej255
Touge Drifter
 
Posty: 259
Dołączył(a): 3 cze 2009, o 08:21
Lokalizacja: Lubin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości