IDC 2008

Wydarzenia driftingowe.

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 30 mar 2008, o 15:47

Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez Kermel » 30 mar 2008, o 16:02

Siwy jezdzi biala e30? z taka smieszna szybka otwierana z boku ?
Avatar użytkownika
Kermel
Touge Drifter
 
Posty: 319
Dołączył(a): 27 gru 2007, o 10:54
Lokalizacja: Gleiwitz

Re: IDC 2008

Postprzez JACEK » 30 mar 2008, o 16:10

http://www.all4you-pr.de/pages/galerie/ ... ?album=118

Bartus gdzie sa te kozackie fury.Moze ty widziales inny parking, albo zdjecia z innych zawodow :grin:
Avatar użytkownika
JACEK
DRIFTER
 
Posty: 245
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 16:32

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 30 mar 2008, o 17:39

Siwy ma bardzo Ciekawe auto. E30 w jakiejs przedziwnej wyscigowej specyfikacji. Robili mu je w Niemczech . Przedziwna wydmuszka. Wywalone totalnie wszystko ,waga 800kg ,moc okolo 240 km. Jezdzi masakrycznie ,ale cierpi na caly zestaw chorob mlodzienczych. Dzwi np. to waza chyba z pol kg ,bo cale z jakiegos tworzywa lepione.
Mysle ze jak ogarnie ups! upy ,to bedzie bardzo ciekawe auto.

JACEK ,patrzac na foty, to faktycznie ,ale z jakiegos powodu koles zrobil tylko kilka aut.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez KROLIK » 30 mar 2008, o 19:14

gratki chlopaki :)
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: IDC 2008

Postprzez EBER » 30 mar 2008, o 21:00

Wielkie gratulacje!!!! :yahoo:
Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Re: IDC 2008

Postprzez Krychu » 30 mar 2008, o 21:10

Bart co tak narzekasz na kiere po prawej, przeciez w swojej Silvii tez tak masz :P
rowniez gratuluje PRO'som :rockon:
Avatar użytkownika
Krychu
Touge Drifter
 
Posty: 132
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 11:52

Re: IDC 2008

Postprzez P@welll » 30 mar 2008, o 21:46

ładnie chłopaki to sie chwali :D :rockon: :grin:
Avatar użytkownika
P@welll
DRIFTER
 
Posty: 401
Dołączył(a): 29 gru 2007, o 13:40
Lokalizacja: Knurów (slask)

Re: IDC 2008

Postprzez TOMASZ CH » 31 mar 2008, o 12:31

Gratulacje dla wszystkich :thumbsup: :thumbsup:
Avatar użytkownika
TOMASZ CH
IDS PRO
 
Posty: 198
Dołączył(a): 18 sty 2008, o 11:55
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IDC 2008

Postprzez Grzechu » 31 mar 2008, o 20:44

IDC PRO szacun panowie,szacun :thumbsup:
Avatar użytkownika
Grzechu
DRIFTER
 
Posty: 946
Dołączył(a): 7 sty 2008, o 17:38
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 31 mar 2008, o 22:43

Na driftingo sa juz dostepne zdjecia z Driver search
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez OBEBO » 1 kwi 2008, o 10:54

No CZEŚĆ!

Z mojego punktu widzenia Driver Search wyglądało mniej więcej tak: Po przyjechaniu i zrzuceniu auta gdy poszedłem wnieść opłatę okazało się że kandydaci do klasy Expert (na którą liczyłem) nie koniecznie muszą się kwalifikować. Niestety nie mogę znaleźć pisma IDC gdzie w dwóch językach, którymi dość dobrze się posługuję, było napisane że kierowcy klasy Expert też muszą się kwalifikować. No ale nie ważne... Około godziny 18 mamy jechać na tor ADAC. Wyjeżdżam z "boxu" i po 3 metrach od lawety na desce mryga kontrolka błędu a silnik się dusi!!! Zaczynam strasznie klnąć bo podejrzewam że znów wysypał się regulator ładowania! Próbuję włączać i wyłączać silnik ale gwizdek! Nic to nie daje i gdy turlu-turlu dotaczam się do toru ADAC auto staje na 100m przed wjazdem. MB definitywnie rzucił palenie... :cray:
Po ściągnięciu toważyszącego mi mechanika - Arka próbujemy coś zdiagnozować. Skoro podejrzany był regulator więc odpinamy całkiem ładowanie i jedziemy na samym akumulatorze. Auto niby idzie ale nie do końca a po chwili jest to samo. Jednym słowem to nie alternator. Dzwonimy do Tomsona i ustalamy iż potrzebny nam jest miernik i schemat komputera oraz wiązki. Mailem dostajemy schemat a miernik mam dostać rano w sobotę od gościa który w listopadzie jeździł 190-tką na IDC.
W sobotę tuż po 7 rano Arek sprawdza wiązkę i okazuje się że masa gdzieś ginie. Kabelek zastępczy i auto odpala z pierwszego! :yahoo:
Podjeżdżam na przegląd techniczny gdzie Pan przeglądowiec ma 4 kartki A4 punktów do sprawdzenia! :superwow: Tak więc przeglądy trwają długo. Po przeglądzie wpadam na trasę przygotowaną przez Paula i od pierwszego przejazdu widać że trasa jest super i dużo można się nauczyć.
Podczas przejazdów kwalifikacyjnych niby jadę na luzie ale gdy zbijam clipping point trochę się stresuję i reszta przejazdów mi nie idzie... :sorry: Jednocześnie zauważam że panowie od chorągiewek w dość różnych momentach je podnoszą. Takie odniosłem wrażenie że czasem był ważny zderzak a czasem koło. Nevermind...
Odnośnie przejazdów Marko Koka to obserwując jego przejazdy z Ogniem, Kozłem i chyba Szeferkiem zauważamy że chłopak jedzie na hamulcu! Stąd tyle dymu ale światła stopu się nie świecą. Gdy Kok zjeżdża do parku maszyn mój Kuzyn idzie do nich i stwierdza iż do przednich kół nie da rady się zbliżyć!!! Hmm... Coś tu chyba nie do końca tak.
W każdym razie okazuje się że wszyscy Polacy są w TOP24 i jadą dalej. Trasa ma być lekko zmieniona. Paul zacieśnia trasę i przestawia Clipping Pointy. Z Szeferkiem spacerujemy po trasie i już mi się podoba! :D Niestety na 3 samochody przede mną okazuje się że jest godzina 18 i jakiś tam mikrofon stwierdza że jest... ZA GŁOŚNO!!! Do CH@#$%A WAFLA!!! W Poznaniu to rozumiem ale Hockenheim jest w lesie i tuż przy A6! To chyba jakaś tradycja!
W każdym razie podobno mamy jechać na ADAC i tam już nie jest za głośno choć w linii prostej niema kilometra. 16-stu zawodników od końca listy TOP24 ma jechać jeszcze raz lub tak jak Ja po raz pierwszy. Na treningu robię 2 rundy i okazuje się że to już koniec. OK, rozumiem - mam być taki super driver że napadam parę rund zapoznawczych i jadę kwali. Tylko że nikt nam nie powiedział jak wygląda trasa oceniana! TOR ADAC składa się również z górki na szczycie której jest clip i stromego zjazdu. Zagaduje gościa i mówi mi że cała trasa jest oceniana. Pytam się czy wzgórza też? Odp: Nie, na prostych nie. Jednym słowem moje wkur@#%^&E osiąga zenitu! Tak się składa że jadę ostatni w ciemnościach że nie do końca widzę gdzie mam jechać bo przecięz nie mam driftowego doświetlania zakrętów. W drugim przejeździe jestem tak wkurzony że nawet jestem zadowolony z przejazdu ale okazuje się że moi ulubieni panowie od chorągiewek wyflagowali mnie dwa razy!
Wracam więc do boxów i mam dość wszystkiego!

I taka oto moja historia, mój punkt widzenia. Wszystko byłoby OK gdyby nie ta zmiana trasy. Poprostu mi pasowała i chciałem ją przejechać dla własnej satysfakcji, treningu i przyjemności. Bo tor ADAC poza JEDNYM zakrętem był nudny jak tegoroczna zima!

Pozdrawiam,
Michał

P.S.
Dla wytrwałych za chwilę zamieszczę niespodziankę... ;)
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: IDC 2008

Postprzez OBEBO » 1 kwi 2008, o 12:01

Oto małe co nieco dla tych którzy przebrneli przez mój esej :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=U8cHxqbSlDs
Paul Vlasblom trenuje ósemkę Mercedesem C63 AMG! :drift:
Po pierwszych przejazdach podchodzę do Paula i mówię: Wreszcie wsiadłeś do właściwej marki! ;)
A Paul: Wiesz, właśnie zastanawiam się nad zmianą samochodu na ten! :D
Niestety nie zgodzili się (choć kamerzysta był zainteresowany!) aby pośmigać razem z moim MB tak w ramach porównania pokoleń.

hey
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: IDC 2008

Postprzez KROLIK » 1 kwi 2008, o 14:12

http://driftingo.pl/Engine/base/Generat ... 00&exact=w


jakos znany samochod ciekawe jak on to zrobil ze byl w dwoch miejscach jednoczesnie :) ;)
Avatar użytkownika
KROLIK
Formula D PRO
 
Posty: 339
Dołączył(a): 25 sty 2008, o 09:44

Re: IDC 2008

Postprzez EBER » 3 kwi 2008, o 11:58

Avatar użytkownika
EBER
DRIFTER
 
Posty: 182
Dołączył(a): 28 gru 2007, o 00:13
Lokalizacja: Stolica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości