IDC 2008

Wydarzenia driftingowe.

IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 28 gru 2007, o 17:29

Na stronie driftingo ukazała sie jakiś czas temu informacja o regulacjach technicznych ( http://www.driftingo.pl/News/exeConcret ... ok-2008,29 )
Okazuje sie ze nie były to jeszcze 100% ostateczne dane. W roku 2008 niektóre przepisy nie będą jeszcze przestrzegane . Już wkrótce zostanie to określone dokładnie ,oraz podany zostanie pełny regulamin IDC na rok 2008.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 14 lut 2008, o 18:41

Jest już data driver search 2008 !!!! Dokładne info : http://www.driftingo.pl/News/exeConcret ... ch-2008,42

Sobota 29 marca. Nie jest źle.
Jest też ciekawe info :
Kandydaci do top 32 klasy PRO zostaną wybrani przez trójkę najlepszych europejskich drifterów (Mistrz Europy 2007 i 2 posiadaczy licencji D1) na podstawie ich umiejętności.

Wiadomo ze jeden to Paul Vlasblom. A reszta ? W sumie to wole żeby mnie oceniali drifterzy (jezeli faktycznie dobrzy drifterzy) ,ale ciekawy jestem kto to będzie, skoro piszą ze 2 posiadaczy licencji D1 a z tego co wiem to taka licencje w Europie posiada JEDYNIE Paul...
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez tery » 14 lut 2008, o 19:30

Paul ma chyba dozywotnia - za pokonanie japonczyka jako pierwszy - tak mi sie wydaje.

A oprocz neigo, anglicy i IRL ktorzy startowali w USA tez maja licencje D1. Wiec pewnie ktorys z nich.

Chyba....

u mnie lipa, raczej sie nei wybieram...

pzdr
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 14 lut 2008, o 20:28

No właśnie z tego co ja wiem to tylo Paul mial dożywotnio i nikt więcej. No chyba za faktycznie Ci którzy starowali w stanach. Tylko tez chyba nie wiele tam zwojowali .

Czemu nie jedziesz Tery ??
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez tery » 14 lut 2008, o 21:24

brak odpowiedniego budzetu na ten rok. :banghead: :nea:

jezeli cos sie zmieni to pojade, na dzien dzisiejszy, nie ma szans, tylko polska dla mnie a to i tak jezeli sie uda...

zycie. :nea:
Avatar użytkownika
tery
D1 PRO
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 23 gru 2007, o 17:35
Lokalizacja: WWA

Re: IDC 2008

Postprzez Szymon535 » 14 lut 2008, o 23:16

Ja osobiscie sie wybieram :D (warto sprobowac) a czy nadal jest taka lista chetnych jak ostatnio??? I czy zgloszenie wysylamy indywidualnie czy jakis przedstawiciel od nas (bart???) zbiera liste, pieniadze i wysyla zgloszenia???
Avatar użytkownika
Szymon535
IDS PRO
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 09:21

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 14 lut 2008, o 23:28

Zgloszenia wysyla sie samemu ,ale jezeli ktos woli to smialo mozna wyslac do mnie na adres: bart@bartdrift.pl
Nalezy wyslac swoj adres e-mail.imie i nazwisko ,adres ,data urodzenia, marka i moc samochodu .
Lista zapewne mniejsza ,bo to tak jest zawsze ,ale na pewno minimum 10 osob pojedzie.
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez Szymon535 » 17 lut 2008, o 09:24

A jak wyglada sprawa z wplata?? Trzeba ja wyslac jakos wczesniej czy placimy na miejscu a i na kiedy sie tam ustawiamy na piatkowy trening rowniez jedziemy(chyba tak co nie)????
Avatar użytkownika
Szymon535
IDS PRO
 
Posty: 170
Dołączył(a): 9 sty 2008, o 09:21

Re: IDC 2008

Postprzez OBEBO » 17 lut 2008, o 20:24

No CZEŚĆ!

Jak Hockenheim to Ja jestem obecny!
Szkoda że dopiero teraz doczytałem news więc muszę ochłonąć i doczytać wszystko dokładnie.

Pozdrawiam,
Michał
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 17 lut 2008, o 20:39

TERMIN ZAPISÓW NA TRENING PIATKOWY ORAZ NA DRIVER SEARCH UPŁYWA Z DNIEM 20.03.2008. PO TYM CZASIE PRZYJAZD NIE BĘDZIE JUZ MOŻLIWY
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez OBEBO » 17 lut 2008, o 21:45

Bartdrift napisał(a):To samo tycz sie wpłąty pieniedzy. Ostateczny termIn to 20.03.


Zgłoszenia już wysłane!

Pozdrawiam,
Michał
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 17 lut 2008, o 22:05

Wiecej odpowiedzi na Wasze pytania:
W piątkowy wieczór odbędzie się sesja treningowa na mokrej nawierzchni w ośrodku bezpiecznej jazdy
http://www.fsz-hockenheimring.de/html/anlage.html


W sobotę rano, po badaniu technicznym, odbędzie się sesja treningowa na trasie Driver Serach Obrazek
na obszarze zaznaczonym na czerwono zostanie ustawiona trasa, obszar zaznaczony na żółto posłuży jako parking i park maszyn.

Na tej samej trasie po południu odbędą się kwalifikacje.

Kierowcy będą stopniowo eliminowani tak, aby wyłonić grupę najlepszych.

Najlepsi kierowcy (20-24, może więcej jeśli czas pozwoli) udadzą się na suchą trasę w ośrodku bezpiecznej jazdy w celu odbycia treningowych przejazdów w parach. W ten sposób wyłoniona zostanie najlepsza szesnastka kierowców, którzy wystąpią w klasie Pro w tym sezonie.

OPŁATY:


Driver Search = 150,-Euro
Oplata za piatek i sobote

Tylko trening piatkowy 100,-Euro
Tylko piatek!

Top 16 z roku 2007 = 100,-
Piatek i sobota.


PRZESYLANIE PIENIEDZY
Sa 3 sposoby platnosci:
1.Sklep internetowy.Aby zaplacic on line nalezy wejsc na strone :http://www.mijnwebwinkel.nl/winkel/driftshop/?menu=category&categoryID=161766
Jako ze sklep jest holenderski ,ponizej slowniczek potrzebny do sklepu. Tlumacznia na D (niemiecki) i E (angielski):

NL voeg toe aan winkelwagen | lees meer >>

E Add to shopping cart | Read more >>

D Zum einkaufswagen zufügen | Weiter lesen >>

---

NL herberekenen | verder winkelen

E recalculate | keep shopping

D neu berechnen | weiter einkaufen

---

NL Betaalwijze

D Payment Method

E Bezahlungsmittel

---

NL Vooraf overmaken

E Bank Transfer

D Bank Ueberweisung

2 Paypall . Mozna zaplacic pieniadze przez paypall wplacajac kase na adres :paypal@pagemasters.nl
Placac ta metoda nalezy doliczyc 5 Euro do przelewanej kwoty!!!

3 .Przelew. Pieniadze mozna przelac bezposrednio na konto IDC. Oto potrzebne dane:
TrackEvents e.K.
Commerzbank 51040038 Kto 521287300
Freiburg (D)

IBAN: DE26510400380521287300
SWIFT/BIC: COBADEFF510
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez OBEBO » 17 lut 2008, o 23:03

Prosiłbym o skonkretyzowanie tej wypowiedzi która odnosi się do badania technicznego:

"Jeśli Twój samochód na rok 2008 nie jest jeszcze gotowy, będzie możliwość wykonania badań technicznych w późniejszym terminie. Więcej informacji zostanie podanych w dniu ogłoszenia nowych regulacji na sezon 2008. Badanie techniczne jest obowiązkowe dla wszystkich, koszt również wynosi 150,- Euro.
Nie ma badania technicznego = nie ma jazdy."

Z jednej strony napisane jest że będzie możliwość wykonania badań technicznych w późniejszym terminie a z drugiej koniec cytatu kończy się stwierdzeniem iż bez badania niema jazdy.
W moim przypadku, jako że nie liczę na nic więcej jak klasę Expert, sprawa rozbija się o fotele, pasy, buty i rękawice z homologacją FIA. Wcześniej te elementy nie były zapowiadane iż będzie wymagana homologacja stąd brak pewności czy w miesiąc zdąże mieć wszystko jak należy.
Czy wystarczą zwykłe kubły Bimarco Futura i pasy Sparco?

"Koszt również 150,- Euro" to znaczy DODATKOWO 150,- Euro?

Pytanie odnośnie samych kwalifikacji:
Ile licencji zostanie rozdysponowanych dla klasy Expert?

Pozdrawiam,
Michał
Avatar użytkownika
OBEBO
DRIFTER
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sty 2008, o 23:50
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 17 lut 2008, o 23:13

Regulaminem na driftingo sie nie sugerujcie! zostanie on kompletnie zmieniony. To byl tylko projekt jak sie okazalo.
Oficjalny i ostateczny regulamin zostanie ogloszony lada dzien i zostanie przetlumaczony rowniez na polski. Wiadomo ze nie bedzie nawet polowy z zapowiedzianych "cudów" i beddzie to zblizone do tego co mamy w PL +klatka . Mysle ze do konca przyszlego tygodnia wszystko bedzie jasne.

Aby wziasc udzial w driver search NIE TRZEBA MIEC RZYGOTOWANEGO NA 100% SAMOCHODU .Wazne jest aby w samochodzie byly dwa siedzenia ,pasy szelkowe, a zawodnik musi posiadac kominezon,rekawice ,buty i kask.
Podczas Driver search ,bedzie robione badanie techniczne. Jest ono wliczone w cene. Jest to jedyne badanie jakie bedzie wymagane w sezonie. Jezeli samochod nie jest jeszcze przygotowany ,to kierowca dostanie czerwona karte z wypisanymi uwagami co do smochodu czyli wypisane bedzie wszystko co trzeba zmienic czy dokupic. Mimo brakow mozna wziasc udzil w driver search . Jednak przed pierwsza runda ,zostanie zrobione jeszcze jedno NIEODPLATNE badanie sprawdzajace czy zostalo wszystko poprawione.Po zaliczeniu badania ,zawodnik otrzyna zielona karte dopuszczajaca samochod do sezonu. Jezeli w dalszym ciagu nie wszystko bedzie zgodne z regulaminem klasy PRO , to zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodow . Kolejna sznasa bedzie dopiero przed kolejna runda ,ale w tym wypadku badanie bedzie kosztowalo 100Euro

Mysle ze wszelkie odpowiedzi juz w krotce po ogloszeniu regulaminu .
Tymczasowy ,jeszcze nie gotowy regulamin na http://www.idcdrift.com
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Re: IDC 2008

Postprzez Bartdrift » 20 lut 2008, o 00:16

Dzieki oszczednosci kolegi szefera (a raczej jego centusiostwie :grin: ) udalo sie wynegocjowac maly + dla polskich kierowców:
Ci ktorzy maja problem z wyslaniem pieniedzy przez bank ,paypall czy inne,moga zaplacic pieniadze w piatek do rąk wlasnych organizatora. W sobote takiej opcji juz nie bedzie!
Bartdrift
DRIFTER
 
Posty: 8861
Dołączył(a): 15 gru 2007, o 20:19
Lokalizacja: Katowice/Mikołów

Następna strona

Powrót do Zawody, Treningi, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości